PDA

View Full Version : Среща с момиче от интернет



keshasexy
11-22-2010, 08:59
Здравейте мацита и пичове,
До сега никога не съм излизал с момиче от Интернет. Ако има навити момичета за среща, да пишат, без значение от града, ако ми хареса характера на някое момиче онлайн съм готов да прекося страната за да се срещна с нея. Може би съм прекалено романтичен.:oops:

valdesbg
11-22-2010, 09:03
Мдаааа, а ти какво предлагаш?

Ей така на няколко реда няма никоя да се съгласи :)

keshasexy
11-22-2010, 09:07
Ами както казах много съм романтичен и се обвързвам силно. Не хойкам. Интересувам се от много неща - политика, музика, секс и т.н. Може да се каже, че съм нормално момче, леко клоня към фешънче, обаче не съм съвсем лигав фешан. Освен това имам мотор, а мацките харесват да ги возят на мотора. :smt011

valdesbg
11-22-2010, 09:14
Слаба ти е рекламата, пич :)

Ще се върже някоя кифличка само... Ако това те устройва :)

Just making a point, don`t be offensive :)

flyingmonkey
11-22-2010, 09:17
:lol:

Стига се предлагахте, жалкари ;Д

Wednesday666
11-22-2010, 09:53
И защо мислиш, че това е добра идея :)

experiment_m
11-22-2010, 11:39
С тази си тема по-скоро изглеждаш отчаян в намирането на твоята половинка. Съответно трудно ще ти се лепне някоя мадама, защото момичетата надушват от километри отчаяните и бягат от тях. Моят съвет е да смениш подхода и мястото на търсене на половинката си.

keshasexy
11-22-2010, 12:16
Аз не знам кой е отчаян, защото в Интернет повече момичета пускат теми с които плачкат, че поредния ги е изоставил и са толкова смешни и жалки, че няма накъде повече. Особено са смешни трагедиите които разиграват в двата сайта с име "Сподели". Момче без момиче може, обаче момичетата имат нежда от човек до себе си, иначе чувстват огромна празнина. И са много жалки като мъжа им ги зареже как реват по форумите.

Ssummerjam
11-22-2010, 12:22
Ха, не ти изнасят някои мнения, а? :lol: Като си пуснал тема, трябва да си готов да чуеш всякакви отговори, не да се опитваш да опровергаваш тези, които не са ти приятни.

Wednesday666
11-22-2010, 12:23
Аз не знам кой е отчаян, защото в Интернет повече момичета пускат теми с които плачкат, че поредния ги е изоставил и са толкова смешни и жалки, че няма накъде повече. Особено са смешни трагедиите които разиграват в двата сайта с име "Сподели". Момче без момиче може, обаче момичетата имат нежда от човек до себе си, иначе чувстват огромна празнина. И са много жалки като мъжа им ги зареже как реват по форумите.

Аха, а ти понеже не ревеш по бивша, а си търсиш настояща, която да ти се кефи на мотора и да е пълна кифла и вече си много голям така ли :lol: Хахаха .. каква заблуда само ..

Объркал си рейса пич ;)

NeZaPoznat
11-22-2010, 12:25
И са много жалки като мъжа им ги зареже как реват по форумите.

Значи мацИтата реват а ти не :D а това долното кой го написа .. :?


Здравейте мацита и пичове,
До сега никога не съм излизал с момиче от Интернет. Ако има навити момичета за среща, да пишат, без значение от града, ако ми хареса характера на някое момиче онлайн съм готов да прекося страната за да се срещна с нея. Може би съм прекалено романтичен.:oops:

И не е реване 8) .... ама никак 8-) 1...3, 1...3 , 1...3 :-P

keshasexy
11-22-2010, 12:30
Не рева по бивша защото тя не е бивша а настояща, търся си втора и трета.

Wednesday666
11-22-2010, 12:36
Не рева по бивша защото тя не е бивша а настояща, търся си втора и трета.

Дай женски пазар да отвориш :)
Цял харем да искаш 8)

keshasexy
11-22-2010, 12:38
Харесвам такива като мацката в подписа ми. Но и ти ставаш. Ако искаш мога да те повозя на мотора. :smt008

Ssummerjam
11-22-2010, 12:42
Не рева по бивша защото тя не е бивша а настояща, търся си втора и трета. Както valdesbg каза - слаба ти е рекламата. Даже мнооооооого слаба. Освен това си противоречиш - уж се обвързваш трайно, демек си сериозен, имаш настояща, но не ти стига и търсиш "втора и трета". :lol: Смешен си.

Wednesday666
11-22-2010, 12:42
Харесвам такива като мацката в подписа ми. Но и ти ставаш. Ако искаш мога да те повозя на мотора. :smt008

:lol: :lol: :lol: :lol:
не думай ..
аама щом ставам значи сме добре :lol: :lol:
не бих се занимавала с теб дори пари да ми дава някой :lol: :lol:

RoSKo0o0
11-22-2010, 12:46
ей повози ме на моторчето си е сладуранчо

keshasexy
11-22-2010, 12:53
Ами бях много щедър като казах че ставаш - ти си 5-ца от 10.
Докато момичето от подписа ми е 8-ца или 9-ка.

Wednesday666
11-22-2010, 12:54
Ами бях много щедър като казах че ставаш - ти си 5-ца от 10.
Докато момичето от подписа ми е 8-ца или 9-ка.

Ти мен ако питаш ти си 3 от 10 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

keshasexy
11-22-2010, 12:54
Ходил съм с най-красивото момиче от Плевен - Поля. В Интернет е позната като Фифи Родригес, потърсете в Гугъл. По-голяма реклама от това? 8)

RoSKo0o0
11-22-2010, 12:55
Ами бях много щедър като казах че ставаш - ти си 5-ца от 10.
Докато момичето от подписа ми е 8-ца или 9-ка.

Много "Как се запознах с майка ви" гледаш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wednesday666
11-22-2010, 12:56
Ходил съм с най-красивото момиче от Плевен - Поля. В Интернет е позната като Фифи Родригес, потърсете в Гугъл. По-голяма реклама от това? 8)

Ейййй не думай :lol: :lol: :lol:

keshasexy
11-22-2010, 12:57
Да бе 3 все едно ме виждаш хубаво на тази малка снимка в аватара. Смешна си. Знаеш ли че приличаш на онази грозната дебелата Пипи - дъщерята на Сашо Диков - Петя Дикова - Пипи. :-D 8)

Wednesday666
11-22-2010, 12:58
Да бе 3 все едно ме виждаш хубаво на тази малка снимка в аватара. Смешна си. Знаеш ли че приличаш на онази грозната дебелата Пипи - дъщерята на Сашо Диков - Петя Дикова - Пипи. :-D 8)

Ооооо благодаря ти :lol:
обаче не си търся приятел във тийнпроблем нали :lol: :lol:

keshasexy
11-22-2010, 12:59
потърсете във Фейсбука "Помогнете на Поля да промени своя живот!" Тя сабира средства за операция. Тя е моето бивше гадже от Плевен е.

Ето какво пише в "Помогнете на Поля да промени своя живот!"

Здравейте, аз се казвам Поля, но в интернет съм позната под псевдонима "Фифи Родригес". В момента съм още ученичка, но желая да живея един различен, по-добър живот.

Бих искала да стана поп-фолк певица. Моля помогнете ми да събера пари за операция на бюста ми. Бих искала да си сложа силиконови импланти, обаче съм ученичка и нямам толкова много средства. Също така бих искала да има и за колаген в устните.

Надявам се да има хора, които биха ми помогнали да сбъдна своята мечта да стана поп-фолк певица.

awerw
11-22-2010, 13:07
Харесвам такива като мацката в подписа ми. Но и ти ставаш. Ако искаш мога да те повозя на мотора. :smt008 аххаха жалка ти е темата :-D ти не се ли уважаваш бе :(

flyingmonkey
11-22-2010, 13:10
Хахахаа, ей жалкия, ставаш за атракция в местния цирк. Спри се, че само се излагаш :-D

keshasexy
11-22-2010, 13:10
Не темата ми не е за свалки, просто така я отворих за чесане на езици. Що ужно ли е да има определена тема за разговор?! Аз обичам да си чеша езика с хората.

keshasexy
11-22-2010, 13:13
Бе може да съм всякакъв, обаче такива като вас не познават Бориса Тютюнджиева и Ники Лозанова личо, нали така? И никога няма да имате уникалната възможност да се докоснете до звездите от кориците. Аз по купони съм се засичал и със Златките, а вие се целите на ниско - излизате само в компании с някакви голтаци и бедняци и неизвестни хорица.

Biskfitka
11-22-2010, 13:15
Ами както казах много съм романтичен и се обвързвам силно. Не хойкам. Интересувам се от много неща - политика, музика, секс и т.н. Може да се каже, че съм нормално момче, леко клоня към фешънче, обаче не съм съвсем лигав фешан. Освен това имам мотор, а мацките харесват да ги возят на мотора. :smt011 Точно това търся.Искаш ли да ми дойдеш на гости :oops: :oops: :oops:

keshasexy
11-22-2010, 13:21
Мацки, как да ви уважавам като ме нападате така яростно?! Вие самите не се държите като дами. Къде ви е възпитанието?:roll: Ето тая мацка Ивелина от подписа ми не само се облича като дама, ами и се държи като такава. Тя поведе протеста в Несебър срещу насилственото събаряне на къщите на хората от парвителството. :)

NeZaPoznat
11-22-2010, 13:22
Ходил съм с най-красивото момиче от Плевен - Поля. В Интернет е позната като Фифи Родригес, потърсете в Гугъл. По-голяма реклама от това? 8)

а тя знае ли че е ходила с теб :?

Biskfitka
11-22-2010, 13:24
Ходил съм с най-красивото момиче от Плевен - Поля. В Интернет е позната като Фифи Родригес, потърсете в Гугъл. По-голяма реклама от това? 8)

а тя знае ли че е ходила с теб :?Прекалено личен въпрос задаваш :lol:

valdesbg
11-22-2010, 13:26
Yeah... wanna-be-bad-boy :)

Go get the chicks, bro!

А кифлето от подписа ти е 5.5 в най-добрия случай :)

Wednesday666
11-22-2010, 13:29
Yeah... wanna-be-bad-boy :)

Go get the chicks, bro!

А кифлето от подписа ти е 5.5 в най-добрия случай :)



:lol: :lol: :razz:

Владиии ти си моят идол просто :lol:

flyingmonkey
11-22-2010, 13:35
Бе може да съм всякакъв, обаче такива като вас не познават Бориса Тютюнджиева и Ники Лозанова личо, нали така? И никога няма да имате уникалната възможност да се докоснете до звездите от кориците. Аз по купони съм се засичал и със Златките, а вие се целите на ниско - излизате само в компании с някакви голтаци и бедняци и неизвестни хорица.

Хахаха, ей смешко ходи да се метнеш от някъде. Бахти балъка, мислиш ли, че някой тук въобще му дреме с кого си излизал и познаваш бе? хахах направо ще си го преметна в другия крачол :Д


valdesbg - не се прави на много готин, защото и ти си същия отчаян глупак, само дето си едно ниво по-нагоре ;Д

valdesbg
11-22-2010, 13:45
Мънки - получи ли оргазъм вече?

Авторе Лозанова, Златките и коя още беше там мерило за какво са?

flyingmonkey
11-22-2010, 13:54
Мънки - получи ли оргазъм вече?

Авторе Лозанова, Златките и коя още беше там мерило за какво са?

Чустваш ли се нахранен, защото като гледам, явно няма да ядеш до следващото лято ;-)

valdesbg
11-22-2010, 13:56
Вече обядвах... няма нужда да се грижиш за мен и яденето ми :)

Иначе благодаря за жеста от твоя страна.

kalpazanka
11-22-2010, 14:08
Авторе, бъркаш раздел "Любов" с "Кофата". ;)