PDA

View Full Version : д-р Иванова - ортодонт , София



FatallyGirl
11-22-2010, 09:44
Някой бил ли е при нея и доволен ли е ? :)

sasheto0o
11-22-2010, 17:49
Д-р Иванова ? Кабинетът,в който работи на улица "цар Иван Асен II" ли е ?? Ако питаш за нея,аз съм нейна пациентка и съм страшно доволна от нея.Ако имаш въпроси,питай ;)

FatallyGirl
11-22-2010, 17:58
Да , за нея става въпрос :) Мерси ..

blademasta
03-03-2017, 07:25
Здравей, недейте да си губите времето с тази жена (д-р Иванова) и съпруга й (д-р Иванов) който работи при нея.
Страшно недоволен съм, близо 2г. и половина ме мотаха и накрая не ми изправиха зъбите, а на всичкото отгоре започнаха да си измислят допълнителни такси за шяло и нещяло. Ужасно отношение към пациентите си, да не говорим за чакането пред кабинета... гледат да претупат работата и дори са склонни да развалят здравето на човек, само и само да обработат повече пациенти. Бягайте от там и не си губете времето. Съжалявам, че въобще отидох!

angel_S
03-04-2017, 07:01
Аз ходя при нея сигурно от 6-7 години вече.. Жената е много мила с пациентите, но наистина трябва да се чака страшно много понякога има опашка още отвън пред вратата.. На мен лично ми помогна до някъде, само че тя както и всички останали се опитват да ти набутат брекети, въпреки че можеш да се оправиш и с шини, което е много по- евтин и здравословен вариант. Мисля, че тя е най- добрата или поне аз и повечето хора, които познавам ходим при нея, въпреки че не съм от София.