PDA

View Full Version : съвет как да постъпя?



tastetherainbow
11-22-2010, 10:34
та има едно зайче.. :D всеки път като мина през коридора й мятам погледи, понякога се гледаме в продължение на 5 секунди, понякога имам чувството че вижда, че минавам, ама не ме поглежда.. веднъж говореше за мен с нейна приятелка и се подхилкваха, друг път все едно ме няма. не я разбирам много много, на недостъпна ли се прави, какво.. както и да е, де. нямам приятели, които я познават, че нас да ни запознаят, нямам й скайп, не я намирам във фейсбук.. не знам какво да правя, идеи? :-D

LadyDi
11-22-2010, 10:37
Идея първа: напиши описателно заглавие на темата си.

Wednesday666
11-22-2010, 10:37
Защо не опиташ със старото и старомодно заговаряне из коридорите ;)

tastetherainbow
11-22-2010, 10:44
е, да, сещал съм се за това.. :D други опции?

Wednesday666
11-22-2010, 11:50
е, да, сещал съм се за това.. :D други опции?

Другите опции са виртуалното пространство или чрез някой общ познат .. Но тъй като и двете липсват .. пък и да отидеш и да я заговориш според мен е най-добрият начин ;)

Amorrous
11-22-2010, 11:59
Харесва те,то това е ясно.Съгласна съм,че трябва да я заговориш,другите начини са доста по-заобиколни ,дълги и болезнени 8-) М,у другото в същата ситуация само че аз съм зайката и си падам по друг заек,който се запозна с мен и ме гледа по 5 секунди,а като мина покрай него се сдухва и свежда поглед,а той попринцип не е срамежлив,пффф,та се чудя кога ще ме покани да излезем. :D

experiment_m
11-22-2010, 12:07
Първоначално тази тема ми прозвуча като ебавка с тия зайчета в тия коридори. Наричайте нещата с истинските си имена. :o
Можеш да се престрашиш и да видиш какво ще стане, като я заговориш. А може и просто да си пишем тук в форума и да чакаме работата от самосебе си да стане.

Gllory
11-22-2010, 12:26
Защо не опиташ със старото и старомодно заговаряне из коридорите ;)

аха ...

tastetherainbow
11-22-2010, 12:50
мерси, просто не бях сигурен дали изобщо има смисъл да я заговарям (дали ме е харесала или не). :)

tastetherainbow
11-23-2010, 11:50
пробвах се да говоря с нея, ама нещо не се получи.. минах поне 5 пъти през нея, но изобщо не ме поглежда. приятелките й постоянно ме гледат, а тя не.. sigh

balu4ka
11-23-2010, 11:58
Най-вероятно я е срам и не иска да се е втренчила в теб,а щом приятелките и те гледат и това е знак ,че може би им е споделила явно някакви симпатии към теб .

DeVilTerroR
11-23-2010, 13:04
Изчакай когато е сама и тогава действай. И винаги си струва да опиташ, защото по-добре да знаеш, че си опитал дори и да няма положителен резултат ! Дори сега да не и се харесваш много нали с времето нещата може да се променят. Успех ! :)

SwEtyy
11-23-2010, 15:51
И аз съм в същото положения като теб. Само , че аз съм момиче и съм зайка и когато погледна към въпросното момче и като го заговоря не ми обръща внимание или ми казва "Ко та интересува?", а някой път, когато не го погледна ме заговаря.

didi02
11-23-2010, 16:52
Подкрепям идеята със заговарянето.Момчетата за това са момчета за да действат! Ето например и аз сега я прилагам тая тактика да не гледам момчето като минавам прокрай него и той преди като го гледах въобще не ме отразяваше...но сега го усещам че му е гадно като спрях да му обръщам внимание :D Значи щом твоето момиче вече не те гледа,явно те харесва и иска да види реакцията ти.
Така че заговори я и после пиши развръзката че ми стана интересно 8)
Ейй и тоя дето съм си го харесала да можеше да ме заговориии :-)

Stotii
11-23-2010, 19:10
Отиваш при нея, и и казваш, Искам да се видим довечера... наблегни на Искам, а не "може ли..." , "свободна ли си..." , "искаш ли...",,,, ИСКАМ да се видим. Ако ти каже "да" - целта е постигната,,,
Ако ти каже "не" и казваш телефонния си номер или евентуално скайп, но е препоръчително да е номера. Ако има желание ще ти цъкне(доста вероятно след няколко дена, може и седмица+++), но така прехвърляш топката в нейното поле.... Ако не друго поне ще си наясно нали !??? 8)

bloodyF
11-23-2010, 20:39
не го бях прочела докрай и си викам "егати лудите хора,гледат се със зайци...леле и зайците говорят" :lol:


просто иди и я покани на кафе..тя може и нищо да не каже, защото е срамежлива..

дано да се получи..пък ако не се..карай да върви
п.п. кой клас си?

tastetherainbow
11-24-2010, 11:23
10

днес я видях 2 пъти.. 1-я път като ме видя, че се приближавам се скри в стаята, а 2-я беше с 5-6 приятелки около нея, не ми се видя подходящ момент да отида и да я заговоря.. имам чувството, че няма симпатии, просто сме си препрели погледите няколко пъти. разбрах къде ще ходи тази вечер, та и аз ще отида там, дано да имам шанс да разговарям с нея.. :] но все пак продължавам да си мисля, че не ме харесва.

п.п странното е, че изобщо не ми изглежда срамежлива..

Stotii
11-24-2010, 15:34
10

днес я видях 2 пъти.. 1-я път като ме видя, че се приближавам се скри в стаята, а 2-я беше с 5-6 приятелки около нея, не ми се видя подходящ момент да отида и да я заговоря.. имам чувството, че няма симпатии, просто сме си препрели погледите няколко пъти. разбрах къде ще ходи тази вечер, та и аз ще отида там, дано да имам шанс да разговарям с нея.. :] но все пак продължавам да си мисля, че не ме харесва.

п.п странното е, че изобщо не ми изглежда срамежлива..

А наясно ли си колко много точки ще спечелиш ако я заговориш въпреки че е с 5827582352 приятелки около нея !??

zaiek
11-24-2010, 16:14
to4no tova sme momi4etata dori i da ne sme sramejlivi ne e redno nie da pravim purvata kra4ka i se draznim ot tova pone az..ne moga da kaja za drygite :) Taka 4e ... nai - dobre da se zapoznaesh s neq :)