PDA

View Full Version : Въпрос относно ново запознанство



hris91
11-22-2010, 12:56
Едно момиче ме харесва, 1 година по - голяма от мен, тоест 9-ти клас, но е от друго училище. Странното е, че нито тя ме познава, нито аз, обаче сме се засичали по кафета и тн. И всъщност един мой фр ми каза, защото са компанийка и си движат заедно. И сега ме кара да се запознаем, понеже те след училище всеки път се събирали в едно кафе и въпросът ми е следния: Тъй като съм навит за нея, мога ли по някакъв начин да прецакам нещата? То никога работите не са на 100%, но все пак. Отворен съм си попринцип, не съм някой задръстеняк, което ми увеличава шанса, предполагам....

DNJ
11-22-2010, 13:01
Ако много го мислиш определено ще ги прецакаш. Бъди спокоен и уверен и всичко ще е ок.

keshasexy
11-22-2010, 13:07
Това, че се засичате по кафета въобще не означава, че те харесва. Не си мисли, че момичетата са толкова елементарни. Боже, чудя се на такива като теб, които въобще не разбират женското мислене как изобщо ви хрумва да се занимавате с гаджета, като гледате на тях все едно са от друга планета.8) Ти сигурно се напикаваш като я видиш и си глътваш езика.

flyingmonkey
11-22-2010, 13:37
По малко мисли, повече действай, в случая това ще ти помогне.

hris91
11-22-2010, 14:16
Това, че се засичате по кафета въобще не означава, че те харесва. Не си мисли, че момичетата са толкова елементарни. Боже, чудя се на такива като теб, които въобще не разбират женското мислене как изобщо ви хрумва да се занимавате с гаджета, като гледате на тях все едно са от друга планета.8) Ти сигурно се напикаваш като я видиш и си глътваш езика.
Много добре съм написал, че мой фр ми е казал за това, че ме харесва. Далеч не съм някой, който "се напикава" по твоите думи, но просто нямам определен подход, чрез който да се покажа по по - добър начин. И другия път по - спокойно, че с толкова злоба не е на добре.
btw май съм сбъркал раздела, че ми пишат само няк'ви "суперотворени" , по - добре локвайте ;)


По малко мисли, повече действай, в случая това ще ти помогне.
И аз така мисля. :wink:

keshasexy
11-22-2010, 14:51
Оф и ти вярваш на всичко което твоя приятел ти казва ли? Мъжкото приятелство да ти кажа е по-нереално и от женското. Всичко е една позьорщина.

vankovvv
11-22-2010, 15:00
Оф и ти вярваш на всичко което твоя приятел ти казва ли? Мъжкото приятелство да ти кажа е по-нереално и от женското. Всичко е една позьорщина. :razz: Това че ти не си имал приятели нищо незначи :D :D

hris91
11-22-2010, 15:03
Ами познавам го това момче и знам, че е много точно, освен това си има приятелка, та за това не виждам за какво трябва да ме лъже! Може да заключвате темата.

keshasexy
11-22-2010, 15:26
vankovvv а твоите приятели биха ли те изслушали когато им звъннеш през нощта да им се оплачеш за нещо? Биха ли те изслушали когато споделяш че някое момиче те е зарязало. Не са ли твоите приятели само компания за по бира и мач?

RoSKo0o0
11-22-2010, 15:39
vankovvv а твоите приятели биха ли те изслушали когато им звъннеш през нощта да им се оплачеш за нещо? Биха ли те изслушали когато споделяш че някое момиче те е зарязало. Не са ли твоите приятели само компания за по бира и мач?

Ощипи се, елементарно и плоско разсъждаваш, но ми е пределно ясна каква ти е целта в този форум и отчасти я подкрепям, затова те оставям.

keshasexy
11-22-2010, 15:41
Аз съм звездата на форума, кой от тук познава Ники Лозанова и звездата Преслава лично а?

vankovvv
11-22-2010, 15:46
Ако питаш мен това което написа е безсмислено. Да биха ме изслушали когато и да е. Нали за това е приятеля или аз бъркам нещо?

mortor
11-22-2010, 16:31
^^Парадираш ли с това? :D

DNJ
11-22-2010, 18:01
Аз съм звездата на форума, кой от тук познава Ники Лозанова и звездата Преслава лично а?
Жалко за нещата, с които можеш да се похвалиш... Не се заяждам с теб, но темата е свързана с нещо съвсем различно и смятам, че никой не го вълнува кои са ти познатите ;) (Освен, разбира се, ако това не е някой нескопосан начин за ирония.)

DqVoLsKoJeLaNiE
11-22-2010, 18:17
Пробвай се. :) Като имате общи познати, даже още по-добре..и не го мисли толкова, каквото и да стане, никой няма да умре...Предполагам. :)

everythingisrelative
11-22-2010, 18:32
Оф и ти вярваш на всичко което твоя приятел ти казва ли? Мъжкото приятелство да ти кажа е по-нереално и от женското. Всичко е една позьорщина.


дадада 8)

DeVilTerroR
11-22-2010, 19:57
Ако момичето наистина те харесва просто трябва да бъдеш естествен и да не си много притеснен, когато се запознаете. Ако всичко мине добре считай се за уреден ! :)

sweet_sorcerer
11-22-2010, 20:55
Аз съм звездата на форума, кой от тук познава Ники Лозанова и звездата Преслава лично а?

Шегуваш се, нали? :shock: Мухльо.......

А по темата - бъди себе си, за да не се наложи сед 1 меесц да пускаш тема "как да и покажа какъв съм всъщност и т.н". Както някой каза - не го мисли, действай. Успех!

everythingisrelative
11-22-2010, 21:08
и пиши да видим кво е станало 8)