PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



lolssie
11-22-2010, 13:03
Здравейте.Преди около 1 месец най-добрата ми приятелка реши да отиде в едно от най-запуснатите училища.Никой незнаеше защо.Та тя беше отличничка и ние учехме в най-доброто училище в града.И незнайно защо тя реши да отиде там.Питах я, питах я... тя не ми отговаряше.Казваше само "Това е решението ми".Ние си споделяхме всичко.Бяхме заедно от малки.Днес просто реших, че трябва да разбера какво става.Казах й " Кажи ми,моля те.До теб съм" и тя ми отговори " Ако ти кажа... си гроб" и аз "Разбира се!" .. след това получих нещо като удар след думите й "Бременна съм" .. неможех да повярвам! Наистина, имаше сериозен приятел от 2 години, но тя е само на 14 :cry: Господи, спомням си как си играехме с кукли като малки, а сега тя очаква дете.. истинско дете.След това раскри якето си и и видях корема.Беше голям.Тя е в 4 месец.. толкова време е криела от мен :x Бях ядосана и не и говорех до края на деня.. какво да правя? защо е скрила такова важно нещо от мен :cry:

vagarious
11-22-2010, 13:32
Само не разбрах, какъв беше смисъла да сменя училището !?Където и да отиде, все е училище. :-o Каакто и да е,де.


А ти какво да направиш?! - вместо да се чудиш, защо е крила това нещо от теб, цели 4 месеца, бъди до нея и я подкрепяй.Смисъл, предполагам, че родителите й не знаят.Ти я насърчавай да говори с тях, да споделя.Съмнявам се, да не са забелязали корема й, но това е друга тема.Та, не я изоставай и намерете заедно решение. :-o Но най-важното е, ТИ да си сигурна, че родителите й знаят.Оттам нататък - каквото дойде. :-o :?

sm_95
11-22-2010, 13:51
Боже момиче... Направо ми идеше да си фрасна главата в бюрото като прочетох темата....
Тааа, по темата.
Като за начало няма никакъв смисъл да и се сърдиш. Знам че те боли че го е крила от теб, нормално е... Но сега трябва да решиш дали ще си до нея, или ще стоиш и ще се чудиш защо го е крила. Имала си е причини, вероятно се е страхувала от реакцията ти... Нормално е.
Както казаха по горе, насърчия да поговори с родителите си, да отиде на гинеколог... Ако техните те познават и ти имат доверие можеш да опиташ и ти да поговориш с тях (САМО ако си 110% сигурна че те вече знаят, не трябва да я предаваш).Хубаво е да разбереш дали бащата а детето знае. Каквото и да се е случило и двамата са виновни... А той има право да знае (въпреки че предполагам че момчето е някой тъп сополанко...)
Бъди до нея и я подкрепяй, само това можеш да направиш.
Успех... :-)

lolssie
11-22-2010, 14:11
Родителите и знаят :? Само на мен не е казала.. просто ми стана кофти, че точно на мен не е споделила :( както и да е.. ще съм до нея разбира се.. а колкото до момчето.. свестен е ..

vagarious
11-22-2010, 15:08
Родителите и знаят :? Само на мен не е казала.. просто ми стана кофти, че точно на мен не е споделила :( както и да е.. ще съм до нея разбира се.. а колкото до момчето.. свестен е ..

А колко е голямо върпосното и свястно момче !? :-o

BaffaLsc
11-22-2010, 15:13
Бъди до нея и я подкрепяй, само това можеш да направиш.

MegiBoOm
11-22-2010, 15:15
Щом родителите й вече знаят, няма за какво чак толкова да се притеснявате! Сега най-важното е ТИ да си до НЕЯ и да я подкрепяш във всяко едно отношение! :)

GossipGirl89
11-22-2010, 15:52
Щом родителите й вече знаят значи наистина няма за какво да се притеснявате. Не ти е казала може би защото се е притеснявала - решила е, че заради възрастта й всички ще й се подиграват и т.н. Точно и заради това е сменила училището най-вероятно - бременността ще й личи и в новото, но там поне никой не я познава и не рискува да загуби много приятели. Не й се сърди - кофти е, че не ти е споделила, но периода за нея сигурно е доста труден... А момчето дето казваш, че е свестно знае ли че ще става татко? Просто бъди до нея и й подкрепяй. Вече е взела решението да роди детето и никой не трябва да я съди за това... както и ако беше решила да го махне.

lolssie
11-22-2010, 17:01
Ами момчето е на 22, много е добър.Той ще осигури всичко за детето и за нея. ще съм до нея! благодаря ви :-)

BlackEyedPeas
11-22-2010, 18:38
Вместо да й се чудиш - ПОДКРЕПЯЙ Я, дори да знаеш, че не е правилно!

FuckedUp
11-22-2010, 19:34
Още 1 дете в дом? Евала. Дано темата да не е ебавка, че майката си е ебало.. :-o

lolssie
11-23-2010, 10:07
Не си губя времето с ебавки ;] И какво дете в дом?! Те ще го гледат :?

xxcherry
11-23-2010, 10:52
Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...
Иначе ти какво можеш да направиш,освен да стоиш до нея и да й помагаш. Точно сега много се нуждае от човек до себе си.

FuckedUp
11-23-2010, 12:11
Не си губя времето с ебавки ;] И какво дете в дом?! Те ще го гледат :?

Не си наясно с нещата..

sm_95
11-23-2010, 13:22
Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...

Странно ли? Имайки впредвид тийновете като цяло (не че и аз не съм тийнеджърка) си е напълно нормално.
А ся като прочетох темата отново... Сериозен приятел от две години? Т.е. той е бил на 20, а тя на 12...

minionka
11-23-2010, 16:39
Тя е на 14, той на 22 и ще имат дете ? Доста странно...

Странно ли? Имайки впредвид тийновете като цяло (не че и аз не съм тийнеджърка) си е напълно нормално.
А ся като прочетох темата отново... Сериозен приятел от две години? Т.е. той е бил на 20, а тя на 12...


бръм, бръм, бръм, бръм :shock: :shock: :shock: :shock: :smt031 :smt031 :smt031 :smt031 :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s И кое 20 годишно момче ще се занимава сериозно с 12 годишна пикла?? Не разбирам!!

mimitu
01-26-2011, 16:07
Щом е казал да не казваш на никого защо го казваш тук пред напълно непознати...както и да е...Щом е избрала да ти се довери защо е трябвало да спираш да и говориш, надали на нея да и харесва че е бременна в 4 месец и то на 14 (или кой знае).

FernandoTorresIkerCasilla
01-26-2011, 16:44
Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! :( :? Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X

fenche22
01-26-2011, 16:55
Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! :( :? Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X

+++++++++++ :?

zlatnotopatee
01-26-2011, 17:19
Абее просто нямам думи до къде се стигна в тая държава! :( :? Момичета по 11-12 раждат .. Не, не, не, не мога да повярвам! :X

+1 :X