PDA

View Full Version : Моля ви, дайте съвет !



moninka123
11-22-2010, 13:49
Пиша това, защото ще полудея !!!
Запознах се с П. средата на май..На 23 години е. Един петък дойде с батко ми на бар.. Следващите няколко пъти ме забираха и ходехме по други градове - пловдив насам натам.. Не съм си и помисляла, че може да съм с П... Постепенно взехме да се чуваме много често и батко ми разбра.. Беше против нашата връзка защото П си има приятелка от 5 години... Батко ми взе да вкарва интриги и направи така че всички от село да разберат за нас.. От там нещата с П станаха много сериозни.. Влюбихме се и не можехме един без друг.. Ходехме в Гърция насам натам, барове, но през цялото време се криехме.. Но беше много хубаво, аз бях щастлива , а и той също! Започна да се кара с приятелката си и чувствата му към нея изчезнаха.. Виждах желанието му за мен.. Правече всичко за да е с мен! И ми казваше че трябва време за да я остави и че не иска изведнъж, защото ще я нарани, а нищо лошо не бил видял от нея през тези 5 години.
Мина още 1 месец и аз изгубих надежда че ще я остави.. Едно момче започна да ме зарибява от моя град и аз оставих П без да му давам обяснения защо.. Той много искаше да дойде и да говорим, понеже не беше от града, но аз не исках.. Събрах се с другото момче дори живях у тях 1 месец, докъто П не реши да се появи в бара пак с батко ми и от там моите чувства се върнаха.. Сега положението е същото - аз оставих другия и се събрах с П, но той още си е с приятелката.. Пак иска да е с мен, но усещам че се държи по добре с нея, а не както преди да и се навиква постоянно .. Сега ми няма доверие и постоянно ми натяква колко гадно съм постъпила с него !!! Кажете ми какво да правя, как да му кажа че искам да съм с него наистина и че няма да го оставя както направих ?

NeRoX
11-22-2010, 14:12
Той ли ще те учи на морал?! :D Та по темата: Казваш му, че до 2 седмици искаш да се раздели с това момиче иначе няма да бъдеш с него, колкото и да го искаш вътрешно.

puppy2
11-22-2010, 14:52
Нищо лично,но заради такива като тебе,семействата се развалят...Не мога да повярвам,че искаш от него да е груб към жена му или там каква му е незнам..Я си помисли ако ти след 5 години си на мястото на сегашната му приятелка :) .

nepowtorima
11-22-2010, 15:40
Нищо лично,но заради такива като тебе,семействата се развалят...Не мога да повярвам,че искаш от него да е груб към жена му или там каква му е незнам..Я си помисли ако ти след 5 години си на мястото на сегашната му приятелка :) .


+1 :)

PoRcHeTaTa1
11-22-2010, 15:57
Нищо лично,но заради такива като тебе,семействата се развалят...Не мога да повярвам,че искаш от него да е груб към жена му или там каква му е незнам..Я си помисли ако ти след 5 години си на мястото на сегашната му приятелка :) .

+1 :?

mkio
11-22-2010, 16:07
Не искам да те обвинявам, но ти не знаеш всъщност какво искаш. Помисли с кого от двамата ще се чувстваш по-добре, а след това помисли хубаво колко човека ще нарани това твое решение. Наистина точно такива са ситуациите, в които се развалят семейства.

jghgh
11-22-2010, 16:36
Селски истории в буквалния смисъл на думата.

А тоя П. те разиграва мнооого яко.
Може да си му голяма тръпка и етц, обаче обикновено мъжете не изоставят постоянните си приятелки заради любовниците, така че си прави сметка. Сигурно я обича и няма намерение да я оставя скоро, а ти си му просто някаква тръпка, за разнообразие ;]
Според мен и да иска да е с теб, не желае да си оставя приятелката, което само потвърждава, че не си ти момичето, което му е приоритет в живота.
Гледай си живота и не се занимавай с него.

AniBG
11-22-2010, 16:51
Нищо лично,но заради такива като тебе,семействата се развалят...Не мога да повярвам,че искаш от него да е груб към жена му или там каква му е незнам..Я си помисли ако ти след 5 години си на мястото на сегашната му приятелка :) .
++! Наистина незнаеш какво искаш - ако тръгнеш с него и той изостави приятелката си и впоследствие ако твоите чусвтва към него се изпарят какво става - сегашната му приятелка си е заминала по живо-по здраво, айде сега и ти я последвай! :? Не става така, седни си на задника и реши най-после какво искаш, че не ти, ами той ще полудее накрая! :?

b3byl1nka
11-22-2010, 16:56
Не искам да те обвинявам, но ти не знаеш всъщност какво искаш. Помисли с кого от двамата ще се чувстваш по-добре, а след това помисли хубаво колко човека ще нарани това твое решение. Наистина точно такива са ситуациите, в които се развалят семейства.

+1, освен това замисли се малко - това са 5 години. Не ти ли е неудобно да се бъркаш? По - добре го остави сам да реши какво ще прави и дали ще прекрати връзката си и не се меси. Според мен само факта, че момчето има сериозна приятелка, 5 години е с нея и по никакъв начин не е бил провокиран да я остави, трябва да те отблъсква. Замисли се малко как би се почувствала ти, ако беше на мястото на приятелката му.