PDA

View Full Version : Силен старт



LoupGarrou
11-22-2010, 13:52
Та свърши вече, сега ни остава само да чакаме : ) .

Смятам, че този конкурс е доста актуален и допада на всички. Не вярвам да няма интерес и смятам, че трябва да има тема за него (все пак идеи се търсеха, а и не може никой да не е писал). Какво мислите за конкурса, допадна ли ви тазгодишният формат ? Какво мислите за конкуренцията ?
Успяхте ли да се вместите в обема и критериите ?


ПП. Ако все пак няма интерес към темата - лок ...

KumchoValcho
11-22-2010, 14:46
Оф, аз мислех да участвам, ама то минал срока явно. Успех на участниците

А иначе темата на есето е интересна, бих могъл доста да развия по тоя въпрос. Доста по-добра, отколкото поредната тема за някой банален житейски въпрос :)

LoupGarrou
11-22-2010, 15:06
Оф, аз мислех да участвам, ама то минал срока явно. Успех на участниците

А иначе темата на есето е интересна, бих могъл доста да развия по тоя въпрос. Доста по-добра, отколкото поредната тема за някой банален житейски въпрос :)

Определено всеки ученик имаше какво да каже по темата. Според мен обаче можеха да сложат за максимум обем повече (1000 думи), а аз писах около 2000 и после ми се наложи да го преработвам, от което се получи голяма боза, тъй като ми се загуби всякаква смислова връзка и тн.

А иначе в моето училище не казаха за конкурса, разбрах съвсем случайно в последните дни ... Ама при положение, че са писали около 3000+ човека някак не ми се вярва да съм в топ 10 :D

sexa_na_kompleksa
11-22-2010, 15:23
Темата беше интересна, аз също смятах да участвам, но изпуснах срока... : )

scrooper
11-22-2010, 15:59
и аз превиших обема, три стр. голям формат ми излезна, но дано са благосклонни, все пак на първо място трябва да се гледат самите идеи.

vagarious
11-22-2010, 16:18
Само аз ли не знам за какво иде реч !? :-o :lol:
Дайте повече инфо, че ми стана интересно, все пак. :)

LoupGarrou
11-22-2010, 17:11
Само аз ли не знам за какво иде реч !? :-o :lol:
Дайте повече инфо, че ми стана интересно, все пак. :)

Заповядай ! -> http://www.silenstart.bg

Вече не можеш да участваш, но си 8-ми клас, ако не се лъжа, така че тепърва ще ти предстои да участваш : ). Предните години се държеше изпит върху първия език и ако на изпита имаш над 5,50 печелеха, а тази година за първи път се пише есе. Напливът беше голям, страницата им във фейсбук направо прегря ...

Infinity
11-22-2010, 17:13
www.silenstart.bg
Ако има някой , който все още не е разбрал.^^

Аз участвах , но до последно някак не си въприех есето.
Попринцип умея да пиша есета , но както винаги , когато трябва да направя нещо най-добре аз се излагам. 8-)
Все пак наградите са 50 и малко или много всеки има някакъв шанс.

П.С. Някой ще сподели ли каква беше идеята му ?
Така или иначе вече срока изтече. 8-)

cherrygloss
11-22-2010, 18:10
И аз написах есе, но тъй като нашата смотана учителка по литература се сети точно в последните 3 дни от конкурса, нямах много време. Не ми се получи от най-добрите, но все пак важно е участието.
И явно и от там е взела идеята, защото в час на класа ни накра да говорим на тази тема ( ние използваме часа за обсъждане на разни проблеми 8-) )

LoupGarrou
11-22-2010, 18:21
И аз написах есе, но тъй като нашата смотана учителка по литература се сети точно в последните 3 дни от конкурса, нямах много време. Не ми се получи от най-добрите, но все пак важно е участието.
И явно и от там е взела идеята, защото в час на класа ни накра да говорим на тази тема ( ние използваме часа за обсъждане на разни проблеми 8-) )

И аз като теб разбрах в петък и го писах през уикенда. Не ни казаха от училище и разбрах съвсем случайно. После пък се оказа, че имало ограничение и го преработвах и стана една ... :o

Иначе аз много се чудих какъв подход да използвам с есето дали направо да се пиша или малко по-така. Накрая се опитах да направя нещо междинно : ).


Eдит: Vаgarious, извинявай, обърках те с потребителката от другата тема ... 8-)

vagarious
11-22-2010, 18:52
Само аз ли не знам за какво иде реч !? :-o :lol:
Дайте повече инфо, че ми стана интересно, все пак. :)

Заповядай ! -> http://www.silenstart.bg

Вече не можеш да участваш, но си 8-ми клас, ако не се лъжа, така че тепърва ще ти предстои да участваш : ). Предните години се държеше изпит върху първия език и ако на изпита имаш над 5,50 печелеха, а тази година за първи път се пише есе. Напливът беше голям, страницата им във фейсбук направо прегря ...

Благодаря за инфото и бай'дъ'уей - 12кл. съм. 8-)