PDA

View Full Version : Петна на главичката на пениса



mnmlkid
11-22-2010, 17:45
Здравейте мисля че има такава тема , но бързо ми трябва отговор..
Значи имам проблем с пениса,на 17 години съм, ръст 1.70 тегло 65 кг .. Миналата година забелязах ,че имам една обла червена точка с обем колкот монета ,не обърнах никакво внимание и той стана все по малко и изчезна..Носех непамучни боксерки главичката ми беше супер зачервена реших да ходя на венеролог...Изписа ми Clotrimazol ,мазах се около 15 дена нищо не се получи смених си боксерките утихна.., след това пак ходих ,но на друг дермато-венеролог и разказах каквото ми се е случвало , взеха ми венозна кръв , праиха ми тест протиф хламидия,сифилис и т.н.
Имам едни бели линии като че ли отгоре на главичката питах за тях ,отговорът беше ,че това са били кръвоносни съдове че съм се развивал..Каза ми че щом нямам пъпка няма проблем..Но друг ми е проблема имам голям брой бели точки зачервено е около отворчето (от където уринирам) горе долу до средата .. питах за тях каза че са масни клетки .. вънка като се погледна главичката имам нещо като петънца на 2 ,3 места които се отличават от естествения цвят на кожата,нещо като бенки но не кръгли , те седят по червени също така имам и малки черни кръгли точки чувал съм ,че са мъртви клетки,, също така имах и сърбежи по тестисите изпих 10 сини хапчета и минаха..Въпросът ми е какво можи да е да е не е някаква инфекция нещо че от време на време ми става дискомфортно.. Благодаря предварително..

darkPaladin
11-22-2010, 21:31
лекарството което са ти изписали е против гъбички

mnmlkid
11-23-2010, 09:40
знам ама ми е същото дали не е някаква бактериална инфекция ... :X