PDA

View Full Version : Връзка без бъдеще



anisummer
11-22-2010, 18:58
Понякога случвало ли ви се е да се борите за нещо , за което виждате съвсем ясно че няма смисъл? Така се чувствам аз всяка вечер.Говоря за едно момче , което живее в София, а аз в Бургас- буквално той е на другия край на България. Вече станаха 2 години откакто се запознахме , когато бяхме на планина заедно за 10 дена и поддържаме връзка досега.Нормално, понякога си мисля , че вече е изгубил интерес, но защо продължава да ми звъни?През целия ден си мисля за него, нямам търпение да се чуем , за да му чуя гласа. Чувстам го много близък и ми е толкова хубаво дори само да го чувам, защото знам че е добре. Много пъти съм се опитвала да сложа чертата и да го забравя, защото знам че нашите пътища никога няма да се пресекат, но най-много съм издържала една седмица и после съжалявам за това и се уверявам, че трябва да продължим.Но ,за бога... това са 2 години.Без него се чувствам някакси....недовършена. От друга страна , знам че засега сме зависими от родителите, но колко му е да дойде със самолета. За половин час е в Бургас. Има си още хиляди начини да се виждаме , но той нищо не предприема.Имайки в предвид , че е добре финансово.
Според вас наистина има ли смисъл и какво да правя за по -нататък? Споделете ако и на вас ви се е слу1вало нещо такова и как сте го превъзмогвали?

SmilezZz
11-22-2010, 19:12
Да,случвало се е ....
Всеки го преживява..Не бива така
да се затваряш в себе си и да се
занимаваш с нещо,за което вече няма
смисъл да се бориш..
- ОПитай се да го забравиш..
Знам,че е доста трудно,но ....
УСПЕХ !!!

DeVilTerroR
11-22-2010, 20:07
Случвало ми се е подобно нещо. Все още се чудя как съм вярвал в нещо толкова нереално. Пустата любов какво ли не прави !

sweet_sorcerer
11-22-2010, 20:49
Случвало ми се е и такива връзки нямат бъдеще, поне не и за мен. :)

Sigrina
11-22-2010, 21:41
Случвало ми се е, но аз направих така, че да има смисъл :)
Направи го и ти, ако си сигурна, че наистина можете да сте заедно, защото това е много сериозна крачка.

Infection
11-23-2010, 18:07
Всеки го преживява..Не бива така
да се затваряш в себе си и да се
занимаваш с нещо,за което вече няма
смисъл да се бориш..
- ОПитай се да го забравиш..
Знам,че е доста трудно,но ....
УСПЕХ !!!
+1 8)

puppy2
11-23-2010, 18:24
Е колко е билета бургас софия ?

bitchwolf
11-23-2010, 18:33
за връзка..няма шанс в момента..може би след време,ако единия отиде при другия,но няма да е много скоро. ако ти се чака чакай,ако не - опитай да забравиш надеждите си,погледни света около себе си,а него го запази като едно много добро приятелче,с което да си говориш с часове :)

Stotii
11-23-2010, 18:34
Е колко е билета бургас софия ?

е ти ли ги даваш парите !??

puppy2
11-23-2010, 18:38
Ако се наложи

Stotii
11-23-2010, 18:55
Ако се наложи

Искам да се срещна с моята любов, която е в Рио Диженейро, мен ще ме спонсорираш ли !?? по възможност да е по време на Карнавала :D :D

nepowtorima
11-23-2010, 19:05
Да случвало ми се е , и отново ми се случва :-D :-D

PoRcHeTaTa1
11-23-2010, 19:05
Според мен тази връзка няма никакво бъдещте и е крайно време да я оставиш!!!

Stotii
11-23-2010, 19:05
Ако се наложи

Искам да се срещна с моята любов, която е в Рио Диженейро, мен ще ме спонсорираш ли !?? по възможност да е по време на Карнавала :razz: :razz:

bashman
11-23-2010, 19:07
и на мен ми сее случвало

pi4agatawe
11-27-2010, 13:34
еми да ти кажа изживавал съм го същото просто найстина е загуба на време..забравяй го и толкова..и аз си мислех че не мога да я забравя..но го направих в рамиките на 1 месец :) УСПЕХ!!

puppy2
11-27-2010, 14:05
Ако се наложи

Искам да се срещна с моята любов, която е в Рио Диженейро, мен ще ме спонсорираш ли !?? по възможност да е по време на Карнавала :razz: :razz:
Ако имаше такъв град можеше и да те спонсорирам :razz:

spopi
11-27-2010, 15:09
Да но всичко си има край познавам човек с който съм в приятелски отношения но знам няма как да стане бих се радвала да го видя но.
Не знам мисля че няма смисъл това е въпрос на разходи.

SisinkaS
11-27-2010, 15:17
Случвало ми се е, но в това нещо няма смисъл казвам ти.От самото си начало е изгубена кауза :? Беше хубаво докато летях в облаците и не гледах реално на нещата.Това са сума ти километри м/у вас.. нито момичетата сме китки нито момчетата.. много го знаеш той какво прави там или той теб ти какво правиш.Само това ви стига да ви измъчва постоянно .. а и факта, че когато имаш нужда от него няма да е до теб.. :?
Не си заслужава.