PDA

View Full Version : към момичетата.. какво е усещането когато ти е за пръв път?



martina22961
11-22-2010, 19:31
просто питам.... интересно ми е дали боли много, дали веднага се чувства някакво удоволствие. и още един въпрос - момичето може ли да свърши още на първия път?

rali4ka1
11-22-2010, 19:41
Явно не ти е дошло времето да правиш секс,щом задаваш такива въпроси.
Иначе първия път винаги има болка,била тя лека или по-силна.Много рядко се случва при първи полов контакт да има силно удоволствие и стигане до оргазъм.Това става с времето.

TheLastAngel
11-22-2010, 20:01
Болката не е непоносима и няма толкова кръв ,колкото някои казват.
Поне при мен беше така. Ще ти е хубаво ,ако си готова и ти харесва да си с момчето , но както каза Раличка оргазъм няма да получиш. ;)

ScarletBite
11-22-2010, 20:03
Явно не ти е дошло времето да правиш секс,щом задаваш такива въпроси.
Иначе първия път винаги има болка,била тя лека или по-силна.Много рядко се случва при първи полов контакт да има силно удоволствие и стигане до оргазъм.Това става с времето.
Много клиширан пост, Раличка.
Защо да не й е дошло времето? Една жена, ако ще и на 20 да е, ако е девствена, винаги ще се интересува какво са изпитали другите при първия си път.
Болката е ясна... и въпреки това, не е задължителна.
Винаги е странно в началото. Винаги има дискомфорт. Има и леко разочарование, защото в началото усещаш само как нещо влиза и излиза от теб - странно триене, което не можеш да идентифицираш с всичко, но не и удоволствие.
И все пак, когато се отпуснеш, когато усетиш дъха на партньора в ухото си, когато влезеш в ритъма... пак не чувстваш толкова удоволствие, колкото вълнение.
Постепенно ще научиш кои ъгли на проникване и кои точки в теб ти харесват. Вътрешно, подводно удоволствие, нямащо нищо общо с това от стимулирането на клитора или гърдите или която и е било ерогенна зона. В един момент си като попаднал на златна жила миньор - копаеш навътре, искаш още и още.

Колко бързо ще минеш през тези етапи, зависи изцяло от теб и твоята психологична нагласа. :)

Nadislawaa
11-23-2010, 08:01
Да. Има кръв, но не чак толкова много. Поне при мен нямаше. И Не боли чааак толкова много само ти е малко странно от начало, но после може да те болии корема известно време, имам предивид няколко часа след това. Не е толкова страшно както повечето го описват. :D

neshty
11-23-2010, 11:30
Явно не ти е дошло времето да правиш секс,щом задаваш такива въпроси.
Иначе първия път винаги има болка,била тя лека или по-силна.Много рядко се случва при първи полов контакт да има силно удоволствие и стигане до оргазъм.Това става с времето.
+1

Korrnyy
11-23-2010, 15:10
Охх пак сьщата тема..

Както е казвано тука 10000000 пьти - при всяко момиче е различно.
Някои ги боли малко - други много. (мен изобщо)
На някои им тече крьв - на други не (като на мен :D )

Всичко си зависи от самото момиче. Може пьрвия пьт да и хареса, а може да започне да и харесва след много време. На мен лично дори и пьрвият пьт ми хареса, но наистина почувствах удоволствие след 2-3 месеца.

bitchwolf
11-23-2010, 15:50
Честно казано много голяма част от това ,което ще почувстваш зависи от психическата ти нагласа..(по мои наблюдения и чужди разкази до този извод стигнах) като си казваш "ще ме боли" -еми мн ясно ,че ще те боли ,като така си мислиш. 2-ро ,ако момчето те хване от вратата за краката и не е внимателен -еми пак мн ясно ,че ще те боли т.е. зависи от партньора ти и какъв подход има. И 3-то да добавя -аз се настроих изключително положително,повтарях си ,че няма да боли и ,че ще ми е хубаво ,и не стига ,че стана така ми ,че и кръв не тече (това е индивидуално вече), а пък на всичкото отгоре свърших 2 пъти..как стана не знам,просто знам ,че обичах човека с когото бях :) :)

b3byl1nka
11-23-2010, 15:53
Индивидуално ;)

bitchwolf
11-23-2010, 15:53
И стига сички повтаряли че задължително боли и не се изпитва удоволствие...ми как да се изпита като това им се набива в главите и само за тва мислят..кой както си го направи!

FreakBitch
11-23-2010, 16:56
Bitchwolf е права. Като си набивате в главите, че ще ви боли и ще ви е гадно, да така ще е. Всичко опира до нагласата и до човека, с когото сте.
Прекалено индивидуално е всичко. Някои ги боли доста, други малко, трети изобщо. При някои има кръв, при други не. Едни свършват първия път, други след 3-4 пъти, трети след 2-3 години, а четвърти никога.
Мен лично ме боля първия път, имаше кръв, но след 3-4 пъти всичко беше тип топ и започнах да свършвам и вагинално, но важното в случая беше, че съм с подходящия човек, който е супер всеотдаен и си бях набила в главата, че секса е ебати якото нещо.. и в крайна сметка начинанието оправда очакванията ми. Така че настрой се, че секса е нещо прекарасно (и то е) и всичко ще бъде наред! :)

Arterranes
11-23-2010, 17:08
тая 61-ви набор ли е

bieberlover2
11-28-2010, 22:34
ми значи много боли, адски, не се издържа... кръв... много.. все едно два цикъла си имала . ама това е най-малкия проблем, после два дни трябва да си на легло и да чакаш да дойде пълнолуние, за да се оправиш

SwEeTMuFFiN
11-29-2010, 17:14
еми детствена съм, но по приятели знам че под 15 боли. една го напраила по голяма и не я е боляло.

Emilen
11-29-2010, 20:41
еми детствена съм, но по приятели знам че под 15 боли. една го напраила по голяма и не я е боляло.
Извини ме, мислех да пусна конкретен отговор, но този пост, по-точно стилът му, съдържа такава доза детско изразяване и аргументация, дотолкова ми изглежда някак безобидно наивен, че мога само да ти кажа: ЗА ТЕБ Е РАНО!

Salom
11-30-2010, 05:57
еми детствена съм, но по приятели знам че под 15 боли. една го напраила по голяма и не я е боляло.
Извини ме, мислех да пусна конкретен отговор, но този пост, по-точно стилът му, съдържа такава доза детско изразяване и аргументация, дотолкова ми изглежда някак безобидно наивен, че мога само да ти кажа: ЗА ТЕБ Е РАНО!

Ако си под 15... наистина е хубаво да изчакаш.

anonymous708973
11-30-2010, 06:23
Тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=375457), която е 6-7 реда под твоята.