PDA

View Full Version : Как мислите, дали ще мине само със !



HighVolotage
11-22-2010, 19:37
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва от зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал такива работи, но когато снощи късно пак тръгна нанякъде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните, или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

FuckedUp
11-22-2010, 19:43
ХАХАХАХААХХАХАХАХА. ЕВАЛА! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

a1a2b3v
11-22-2010, 19:55
:-D :-D

rns92
11-22-2010, 21:02
Доколкото си спомням имаше такава тема.

HighVolotage
11-23-2010, 11:54
имаше но не можех да я намеря къде беше и се сетих за това и реших да го споделя отново с вас :P

ZastoZatoKyrac
11-24-2010, 11:58
ооо и антифриз трябва да си вземеш, че ти свършва ;)
погледни зад ъгъла и мойта кола е там :) успех :shock:

Lian4ety
11-24-2010, 16:27
хАхаА готино :D :D :D

Paramour
11-24-2010, 16:44
Преди месец и нещо го бяха постнали..
даже имаше тема
fail ;\

dhtj
11-24-2010, 18:19
Каква е колата? Мноо лошо ако е някой мерцедес или ауди с многоточково алуминиево окачване, щото ще трябва да сменяш и носачите... Иначе може и само със смяна на тампони да минеш, само тря да не са отишли много тампоните. И каквото и да ти говорят момичетата в тоя форум, не купувай тампони от аптеката. :D :D :D

П.П.: И другия път погледни и гумите, че ако не са балансирани мое се износят частично :razz:

HighVolotage
11-26-2010, 05:38
Преди месец и нещо го бяха постнали..
даже имаше тема
fail ;\

онзи път беше с стариат ми акаунт
мога да поста още такива ако искате :D

Paramour
11-26-2010, 11:27
Преди месец и нещо го бяха постнали..
даже имаше тема
fail ;\

онзи път беше с стариат ми акаунт
мога да поста още такива ако искате :D

Aма ги постни в тая тема 8-)

HighVolotage
11-26-2010, 11:31
Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати писмо на жена си. Обаче случайно обърква адреса и без да осъзнае грешката си, изпраща писмото. В същото време, някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да провери електронната си поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя изпада в безсъзнание. Синът й дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед към екрана, на който пише:
ДО: Моята любяща съпруга
ТЕМА: Пристигнах
ДАТА: 7-ми септември, 2005 г.
Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече, и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що се настаних. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето.
P. S. Адски е горещо тук долу!

Paramour
11-26-2010, 12:17
^ ахахахах
това го знам
:lol: :lol:

HighVolotage
11-26-2010, 20:06
В асансьора е закачена аварийна инструкция:
“В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81.”
Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък.
Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката:
- Градска морга. С какво можем да ви помогнем?

Paramour
11-26-2010, 20:24
:lol: :razz:

dob4y
11-27-2010, 19:14
от къде ги избара тея че са много забавни :grin: :grin: :razz:

HighVolotage
11-27-2010, 20:40
. Kogato En4ew prawi licewi opori toi ne se naddiga, toi buta zemqta nadolu ..
:D
2.En4ew ne eizgraden ot atomi-atomite sa izgradeni ot En4ew :D:D
ii -- kogato decata si lqgat prowerqwat pod legloto za torbalan, a kogato torbalan si lqga - prowerqwa za En4ew (rofl)

HighVolotage
11-27-2010, 20:41
Студент влиза в столовата, а там всички столове заети. Сяда на една маса, на която седи един професор. Професорът намръщено казва:
- Свиня и птица не седят на една маса!
Студентът отговорил:
- Ами аз тогава отлитам...
Професорът се ядосал и решил да скъса студента на изпита. На изпита обаче младежът отговорил перфектно на всички въпроси.
- Добре, ще ти задам последен въпрос. Представи си, че вървиш по улицата и намираш две торби - едната с пари, а другата с акъл. Коя от двете ще избереш?
- Тая с парите!
- А аз щях да избера тази с акъла...
- Нормално! Кой каквото няма, това си избира...
Професорът се ядосал още повече, взел книжката на студента и написал вътре "Говедо". Студентът, без да погледне, я взима и напуска стаята. След една минута надниква отново през вратата и казва:
- Господин професор, гледам тука, че сте се подписали, а оценка не сте ми сложили :oops:

Paramour
11-28-2010, 16:37
. Kogato En4ew prawi licewi opori toi ne se naddiga, toi buta zemqta nadolu ..
:D
2.En4ew ne eizgraden ot atomi-atomite sa izgradeni ot En4ew :D:D
ii -- kogato decata si lqgat prowerqwat pod legloto za torbalan, a kogato torbalan si lqga - prowerqwa za En4ew (rofl)

Тези ги има за Чък Норис..
:lol:

HellNanio
06-01-2012, 19:01
bumpppppppppppppppppppp