PDA

View Full Version : ефикасно отслабване ..



radizz
11-22-2010, 19:47
страшно ефикасни упражнения са така наречените Пилатес .. :) съвсем наскоро научих за тях и започнах да ги правя .. за по-малко от седмица отслабнах доста а дори на спазвам диета .. хапвам си както преди само малко упражнения и не ми се лепи нищо :) реших да дам няколко линка към клипчетата които аз ползвах .. това е за крака :) http://www.youtube.com/watch?v=kqdehDR5pe4&feature=related .. за коремчето http://www.youtube.com/watch?v=WmAhOKKEUZI&feature=related .. и за любовните задръжки (паласките)
http://www.youtube.com/watch?v=v8eQxP7lszM&feature=fvw .. наистина са доста ефикасни стига да ги правите достатъчно .. след като се напрегнат мускулите на областта на която сте наблегнали просто не спирайте а направете поне още 10-20 :-) дано съм помогнала :)

ira90
11-22-2010, 20:17
Браво, много полезни клипчета. Ще пробвам упражненията за любовните дръжки пък дано се "махнат" :-D :-D

whitebunny
11-22-2010, 20:43
Браво, много полезни клипчета. Ще пробвам упражненията за любовните дръжки пък дано се "махнат" :-D :-D
после пиши дали има някакъв резултат че така като ги гледам нещо не ми вдъхват много доверие ама ще се пробва :-o

ira90
11-22-2010, 21:26
Добре ще пиша.

ri41
11-23-2010, 11:00
по-принцип упражненията са за оформяне, но щом си отслабнала с тях, радвам се за теб :)

radizz
11-23-2010, 12:45
точно пилатес упражненията са за премахване на излишни мазнини а пък ако някой реши че си иска мускули да ги прави по повече на ден .. и както виждаш никой не съм карала да ги прави или да ми гледа клипчетата към които съм дала линк .. просто искам да помогна .. а тва че всеки организъм е индивидуален и изисква нещо различно за своето оформяне е друг въпрос .. на мене ми помогнаха и ти само за една седмица - сутрин и вечер :) (3 дена от едната седмица нищо не правех де :-D ) ама нямах време .. ;д всички ми викат на амфети ли си кво става с тебе ;дд .. и чакам лятото със нетърпение :) 8)

ZzwezdichkaA
11-23-2010, 14:52
Браво!! Много полезна тема :)) Мерси много

PerFectGirl
11-23-2010, 18:10
Колко кг си била, и колко свали ? :)

Sunshin3
11-23-2010, 18:15
може да не е свалила доста килограми, просто видимо да е отслабнала

Pospalanka
11-23-2010, 18:18
Моля те сподели колко си била ? И колко си сега? Всичките ли упражнения прави? И аз искам да пробвам защото имам две-три килца за сваляне ;д Имаше ли някакви диети ?

SwEtyy
11-23-2010, 18:24
radizz мерси много за упражненията. Сега започвам да ги правя.

Sunshin3
11-23-2010, 18:26
Моля те сподели колко си била ? И колко си сега? Всичките ли упражнения прави? И аз искам да пробвам защото имам две-три килца за сваляне ;д Имаше ли някакви диети ?


а дори на спазвам диета .. хапвам си както преди само малко упражнения и не ми се лепи нищо :)

SladkaZagadka
11-23-2010, 18:52
Това, което си писала , че е за паласките не е ли за корем?
"PILATES Stomach Series Workout With Alisa Wyatt"

radizz
11-24-2010, 13:24
такаа .. първо съм писала за какво е после е клипа да не стават обърквания .. не всички упражнения правих от това за краката правих първите 2 за корема само първото но по 5 минути .. за паласките всички освен първото :) килограмите са само 2 обаче съм махнала 4-5 сантиметра от талията си и 2-3 см. от краката :grin:

n3siity
11-24-2010, 17:34
и това само за седмицаа .. охх и аз почвам / / след катто оздравея ;дд :D :D

radizz
11-24-2010, 20:04
мога да ви кажа още съветчета .. правете упражненията сутрин рано преди да сте яли .. защото горите директно от местата в които имате проблеми .. (ее и вечер ги правете) :-) .. аз лично ако сутрин не ям през останалата част от деня не ям почти нищо защото просто не ми се яде .. и наистина ако можете минете на някоя ефикасна диетичка аз не го правя защото нямам никакво време .. ето една доста ефикасна http://jurnalbg.com/dieti-fitnes/populiarni-dieti/31-3-mesechna-dieta.html ама аз нямам и воля за диети така че съм се отказала от всякъде .. а да и сигурно много от вас не вярват на анти-целулитните кремове .. и така и трябва де, но когато се намажете с тях преди да започнете да правите упражнения те проникват дълбоко в кожата и наистина помагат за по-бързо и по-ефикасно стягане :-) :oops:

beachgirl
11-25-2010, 17:00
ЗЛАТНА СИ ! :-) Браво браво страхотна тема ! айде от ПОНЕДЕЛНИК почвам ;дд аа иначе за диетите - и аз нямам воля ... шоколада си е шоколад и точка ;дд пък и не мисля че имам много за сваляне - 2,3 см от талията (по-скоро паласките де ) ии 1-2 от вътрешната страна на бедрата и съм шест : )) Мерси много . наистина ще се постарая да ги правя редовно щом казваш че помагат . айде после ще пиша дали действат пишете и вие дето ги пробвате : )

PerFectGirl
11-26-2010, 11:14
Всеки ден ли ги прави ? Защото съм чувала, че ако ги правиш всеки ден мускула свиква и няма ефект. :neutral:

radizz
11-26-2010, 12:55
еми тези упражнения изглеждат лесни, но напрягането е адското .. ако ги правиш както трябва ти гарантирам мускулна треска всеки ден .. аз вчера се смазах .. ;д правила съм ги около 10-20 мин без да спра и в момента не мога да кихна без да ме заболи .. хубавото е че и паласките болят .. което означава че се напрягат :) аа инаачее не ги правех всеки ден щото не се сещах или нямах време .. обаче от една седмица насам ако нямам време по 2 пъти на ден да ги правя .. ги правя само веднъж
;дд :-) :-)

Lia
11-26-2010, 15:32
много спорт, движение и секс :) също така избягвай пържените гадории, тесто и не прекалявай със сладкото .. гаранция че ако спреш пърженото, хляба и сладкото, ще има ефект поне 5 кг. а останлото, повечко вода, плодчета и зеленчуци ...

cookie_master
11-26-2010, 15:40
и аз ще ги почна от днес и ще видим дали има ефект :)

radizz
11-26-2010, 16:12
много спорт, движение и секс :) също така избягвай пържените гадории, тесто и не прекалявай със сладкото .. гаранция че ако спреш пърженото, хляба и сладкото, ще има ефект поне 5 кг. а останлото, повечко вода, плодчета и зеленчуци ...

емии тии щом можеш да се откажеш от пърженото и сладкото както и от тестените продукти евалатаа .. тва тази тема е за такива като мен които не могат ;д :)

ri41
11-26-2010, 16:20
а аз не разбирам как си отслабнала, като не си се ограничавала, значи имаш добър метаболизъм

ParamoreGirl
11-27-2010, 08:28
Олее и аз да взема да ги почна!!! :D
Аз попринцип си правя вечер упражнения от доста време ама резултат почти никакъв!Преди една седмица почнах една диета просто за да видя дали ще я издържа и свалих няколко килца но не искам да ги кача пак!!
И успех на всички мотивирани да отслабнат или да си стегнат фигурата!!! :)

bet3to
11-27-2010, 08:33
Олее и аз да взема да ги почна!!! :D
Аз попринцип си правя вечер упражнения от доста време ама резултат почти никакъв!Преди една седмица почнах една диета просто за да видя дали ще я издържа и свалих няколко килца но не искам да ги кача пак!!
И успех на всички мотивирани да отслабнат или да си стегнат фигурата!!! :)

Иии .. Каква диета си почналаа
и колко килца свалии :) :) Споделии [!]

ParamoreGirl
11-27-2010, 09:30
Ами в интернет намерих една Японска диета и за една седмица отслабнах 4 кг от 58,5-54,5кг! :grin:
Доволна съм но тялото ми не е стегнато и пак не се харесвам затова ще пробвам упражненията!!

bet3to
11-27-2010, 10:09
Ами в интернет намерих една Японска диета и за една седмица отслабнах 4 кг от 58,5-54,5кг! :grin:
Доволна съм но тялото ми не е стегнато и пак не се харесвам затова ще пробвам упражненията!!

Чувала съм за тази диета
ама не е ли много глад със
нея. Абее тоо всъщност си
зависи от човека, ако имаш
воляя ше остлабнеш.

:D :D
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p452.html -->> това е диетата налии ... а да те питам ти сътрин горчиво кафее пиеше ли че аз кафе не пия ии ... :-D :-D

ParamoreGirl
11-27-2010, 10:24
Мда това е диетата!Аз се опитах да постна линк ама не се получи!!
Голям глад не е...попринцип яйцата засищат много, но ако ти се яде нещо хапваш си ябълка или някакъв друг плод(без банани защото са калорични)!!!А за кафето-аз го пиех горчиво без захар задължително...но ако не пиеш кафе и чай може(също без захар)...Аз воля имам голяма ама много трудно се въздържах да не ям друго...Така завиждам на хората дето ядат и не пълнеят... :D
Ако пробваш диетата ти пожелавам късмет...!! :)

bet3to
11-27-2010, 12:21
Мерси Мерси :-)

radizz
11-27-2010, 17:32
а аз не разбирам как си отслабнала, като не си се ограничавала, значи имаш добър метаболизъм

нее чее неещо ноо по тввояятаа велиикаа лоогиикаа сс дообрияя меетааболииззъм няямаашее да иимамм нуждаа отт уппраажненияя заащоотоо квоотоо иззяямм вееднаага сее раазграаждаа ноо повяярвайй ми нее ее таакаа ;дд

Sevdito
11-28-2010, 05:36
ето една доста ефикасна http://jurnalbg.com/dieti-fitnes/populiarni-dieti/31-3-mesechna-dieta.html

Тази диета ми харесва и мисля да се подложа на нея,но след 29-тия ден пак ли наново се почва всичко и така и 3-тия месец?

radizz
11-28-2010, 09:24
29 ден е само вода а от там нататък диетата се повтаря .. :-)

xdennyx
11-28-2010, 10:32
izvinqvam se 4e ne pi6a na kirilica ama mi preinstaliraha windows-a i nqmam ..ta iskam da pitam kak moje da svalq kam 8-9 kilograma .. az sum 60 v momenta i sum 1.67 visoka iskam da stana 51-52 kg .. Ama sum na 14 o6te i ne iskam da spazvam nqkakvi dieti s gladuvane v koito da si navredq na organizma .. kajete kak moje da gi svalq ? Ne za opredeleno vreme , prosto da gi svalq...

Sevdito
11-28-2010, 10:49
29 ден е само вода а от там нататък диетата се повтаря .. :-)
Аха.Мерси.Днеска ми е първият (белтъчен) ден.Досега изядох,един голям грейпфурт за закуска.Дано,да успея да постигна,така желаните резултати.. :grin:

Wwwooow
11-28-2010, 11:10
29 ден е само вода а от там нататък диетата се повтаря .. :-)
Аха.Мерси.Днеска ми е първият (белтъчен) ден.Досега изядох,един голям грейпфурт за закуска.Дано,да успея да постигна,така желаните резултати.. :grin:
айде успех ще ти стискам палци :-) и аз от няколко дена почнах упражненията и се надявам и аз да успея да отслабна 3,4 кг или поне да си стегна тялото и да махна излишните мазнини :)

Sevdito
11-28-2010, 11:27
айде успех ще ти стискам палци :-) и аз от няколко дена почнах упражненията и се надявам и аз да успея да отслабна 3,4 кг или поне да си стегна тялото и да махна излишните мазнини :)

Благодаря ти и аз ще стискам палци за теб. :-) (След малко в 15:00 ще обядвам кашкавал :-D )

Sevdito
11-28-2010, 11:35
А след 4-тия ден до 29-тия само на плодове ли? :shock:

FuckingFreak
11-28-2010, 12:44
^ Неее. Продължаваш си по същата процедура
1- белтъчини
2- варива
3- въглехидрати
4- плодове

И така ще направиш 7 пълни 'курса' [ 7x4=28 ] и на 29 ден само на вода. Мисля и аз да я почна, но с този 29 ден може би няма да се справя :oops:

Bukmopu
11-28-2010, 19:14
Щом казвате,че има ефект и аз мисля да ги опитам тези упражнения. :)
Ще споделям резултати,ако има.

П.П.-Аз си спазвам и една диета,дано заедно с упражнения да има още по-голям ефект. :)

PerFectGirl
11-28-2010, 19:56
Щом казвате,че има ефект и аз мисля да ги опитам тези упражнения. :)
Ще споделям резултати,ако има.

П.П.-Аз си спазвам и една диета,дано заедно с упражнения да има още по-голям ефект. :)

Kakva dieta spazvash ? :)

mcfly
12-01-2010, 20:13
днес започнах тези за краката... ще видим какво ще стане : )
ще пиша :Р

beachgirl
12-08-2010, 11:51
аз от понеделник почнах дрънци .. нищо не почнах ;дд пък сега си и пукнах ръката и с гипс и .. ;хх дали ще мога да ги правя ??

radizz
12-09-2010, 09:38
ами мисля, че ще можеш, но по-добре недей .. изчакай .. смисъл .. можеш да си навредиш още повече а тва дали ще започнеш сега или след месец два не е чак толкова голяма разлика и без това най-добре се отслабва през топлите месеци защото тогава не ти е нужно да хапваш чак толкова много :)

beachgirl
12-12-2010, 15:24
охх ... има значение за мен защотооо на нова година сме на хотел с басейнн ии .... сещаш се ;дд

EcCstaSsY
12-12-2010, 16:02
лятото ходих на плуване .. 4 пъти в седмицата тренировки по 45 минути...за 10 пъти ходене свалих към 4-5 кила..а най хубавото е че наистина ми харесваше като спорт и нямах търпение да влеза във водата...не е като досадните коремни преси и другите подобни...ако имате възможност и желание се запишете... аз съм си зодийка рибки та си бях в "свои води" :grin: :grin: :grin: .. сега имам нужда да махна 2 килца но нямам възможност да ходя та ше видим кво ще се прави.. :-o :-o

beachgirl
01-26-2011, 07:36
Здрасти :-) Какво става някой почна ли, помагат ли ?? аз пак се нахъсах и този път задължително ще ги правя ..

Stellichka
06-28-2013, 09:51
МНОГОООО Благодаря за клипчетата ! ! ! Аз от 4 дена правя пилатеса за крака и видимо съм по-слаба !! йеййй :) :) :) Освен това с тези упражнения отслабнах 5 кг. !! Наистина мн благодаряяя :* :* :*

BonnieandClyde666
06-28-2013, 12:01
^Да! А, аз съм Жерар Депардийо. :)

Stellichka
06-29-2013, 16:24
?

TheBlackPanther
07-01-2013, 12:29
Ехее от къде я изкопахте тая тема :D да взема да почна и аз освен

Summer..lov3
07-01-2013, 12:56
Почни^ Днес правих упражненията за корем , много натоварват , супер са :)

PlOk
07-06-2013, 14:15
Момичета, има ли сигурни резултати? :))) Споделяйте!

Summer..lov3
07-06-2013, 18:35
Правя тези за корема от 1 седмица + кардио и усещам малка разлика,няма да спирам и ще видим другия месец.

swagit
07-07-2013, 15:21
И аз почвам с упражненията за паласки , бедра и корем и ще пиша след седмица дали има резултати :)

Maria465
01-06-2015, 05:36
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

strawberry88
01-06-2015, 11:07
Хапчета за отслабване - http://track.buythermacuts.bg/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=1044&pid=115&bid=advandec Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Бягай ве!

denichka.g
01-06-2015, 11:40
толкова ли са магически тези упражнения ,че дават такива резултати за седмица? :shock:

koshtramba
01-10-2015, 19:30
Аз ше заспа, ако правя тия "упражнения".
Не стават.

pressiana
01-11-2015, 19:15
Ако искате да сваляте, ви трябва кардио. Ако искате да сваляте и да оформяте мускули, ви трябва кардио + силова тренировка. Някакви упражнения без особена цел... няма смисъл да се правят. Пример: упражненията за корем не свалят коремните мазнини, а предимно оформят плочки под мазнините. Скачане на въже, тичане, велоергометър - това сваля мазнините. Плюс правилно хранене, естествено. И също така - много си зависи от гена. Съветвам ви да почетете по темата somatotypes в интернет и да видите вие какъв ген имате и какво тяло - кои са ви силните и слабите страни, кое как да си развиете. Например момиче ендоморф със съвсем леко наднормено тегло може нищо да не яде и пак да сваля изключително трудно, а момиче екто-мезоморф с повечко натрупани мазнини ще ги свали за месец-два... Абе като цяло тези упражнения не стават - трябват си доста усилия и потене - най-вече кардио и тежести, а ако са от този сорт упражнения - по-добре клекове, лицеви опори, нещо такова. :)