PDA

View Full Version : Достатъчно мило ли е..



TheKing6
11-22-2010, 22:17
Харесвам едно момиче, една година по-малка от мен, на 18 съм.Има си приятел на около 25.Но въпреки това се държи много мило с мен постоянно се прегръщаме, :-) макар и приятелски, но се усеща, че нещата се позадълбочават...Момичето, когато има свободно време винаги е готова да излезе с мен..А и по скайп преди викаше не ми пращай целувки, а сега дори се радва...Та тя търсеше един определен вид котка, но не можа да намери и си взе друг, та мисля достатъчно романтично ли ще е, ако и намеря и подаря за Коледа примерно..Има ли смисъл да се боря или е излешна загуба на време..Момичето има приятел, като преди се държеше по-хладно с мен и твърдешече е заради него, а сега е в пъти по-мила и твърди че нещата с него не вървят и няма нищо против да сме по-близки като излизаме смисъл прегръдки целувки, макар и приятелски.

svetlidim
11-22-2010, 22:37
1) едно момиче знае как да разиграва няколко влюбени глупака (не го приемай лично) едновременно и само тя да си знае към кого е истинско => може и да си се гъбарка с тебе в свободното време, защо не ;)

2) като и подариш нова котка със старата какво трябва да се случи?? Или ще е супер романтично до момента, в който заедно теглите шут на старата котка?! Идеааааално! => Ако си готов да гледаш нейния домашен любимец, тогава ДА , подари и мечтаното котенце!

TheKing6
11-22-2010, 22:41
Тя иска да го даде другаде, защото е див..Е по-добре е така романтично, отколкото някои изтъркан пръстен или гривна..

righteous
11-23-2010, 06:50
Няма значение , че тя иска да се целува и прегръщате , тя все още си има приятел и трябва да държи на него , въпреки , че имат временен труден период/наречи го както искаш.По-добре не се меси във връзката им докато не скъсат , а ако все пак тръгнете , знай , че някой ден ще се целува и прегръща с друг докатo още ходите и си мислиш , че те обича. :)

Просто съвет. :)

puppy2
11-23-2010, 11:29
Най много да си изядеш боя... :) Не се занимаваи с обвързано момиче,по хубаво.

ThePowerOfLove
11-23-2010, 12:13
Щом така се държи към приятеля си, значи и към теб би могла да го стори някой ден

TheKing6
11-23-2010, 14:40
Е да, но ако не се пробва..

puppy2
11-23-2010, 14:46
Е да, но ако не се пробва..

Aко не се пробва,няма да им развалиш връзката :)

TheKing6
11-23-2010, 17:27
Е да, но въпросът ми бе главно към жените, дали биха се впечатлили от този жест..

Infection
11-23-2010, 17:55
A сам момче,но според мен това е добър жест!!!
8)

Stotii
11-23-2010, 18:13
1) едно момиче знае как да разиграва няколко влюбени глупака (не го приемай лично) едновременно и само тя да си знае към кого е истинско => може и да си се гъбарка с тебе в свободното време, защо не ;)

+1 Наистина го умеят, и то до съвършенство ...



2)Или ще е супер романтично до момента, в който заедно теглите шут на старата котка?! Идеааааално!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Иначе по темата...... само мен ли ме притеснява факта, че до коледа има близо месец и си нямате ама никаква представа какво ще стане дотогава !?

TheKing6
11-24-2010, 14:48
Мен ме притеснява, че котетата са по към 300 лв,а аз имам само борчове :D :D :D

modjodjodjo
11-24-2010, 14:54
Трябва да си или луд или много богат да дадеш 300 кинта и накрая ако нищо не стане си вътре :)

eXxXciTeD
11-24-2010, 17:19
Ти си и като кученце, залъгва си те за удоволствие. В графа приятели си, не им се меси във връзката, най-малкото че нищо няма да стане. С подаръците нещата стават дори по-зле. По-добре не го прави, не ми се обяснява, но ще го разбереш и сам :lol:

ceballos1990
11-25-2010, 15:07
Най много да си изядеш боя... :) Не се занимаваи с обвързано момиче,по хубаво.


EВАЛА !!!!!