PDA

View Full Version : Не издържам вече ;x



Zaqkkk
11-23-2010, 11:27
Проблемите, не спират и не спират, просто не мога повече, в у-ще, ни спукват от учене, сигурно ни карат да учим 3пъти колкото учат, в езикови и математически, а съм в механо...
Пишат отсътвията и прочие...
Та имам много отствия, сбивания, ходения по директори и тн, просто нямам време с подробности да Ви опиша всичко това, майка ми просто много ми вика, наистина много, със сигурност има за какво, но наистина така ме кара да се сдухвам и така продължават проблемите, забрани ми да излизам и тн, поисках да се преместя някъде (да си изкарам 8ми клас в обикновенно у-ще, не гимназия и да си кандидатсвам другаде след 8ми клас..., но не, че не...) Просто исках да споделя, защото наистина имам чувството, че ще полудея... :x
Ще се радвам, ако не пишете тъпи мнения, а давате съвети. :)

qwertys
11-23-2010, 11:44
винаги има вариант да ги заколиш :)

Ssummerjam
11-23-2010, 12:49
Дай го малко по-кротко. Като намалиш отсъствията от час, ще спреш да посещаваш и директора, майка ти ще се успокои и няма да има повод да ти вика... Въобще всичко ще си дойде на мястото. Колкото до ученето - това, че изискват много от теб, сега може да не ти се нрави, но след време ще осъзнаеш, че е било за добро. Щото ако си в някакво разпуснато даскало, в което цари пълна анархия след време нищо няма да знаеш, следователно няма да си търсен и ще има да си блъскаш главата, но ще е късно. 8)

marin4itu
11-23-2010, 18:18
Струва ми се, че си влязъл в Механо техникум, за да си правиш квото си знаеш. Обаче не е станало така както си очаквал и се шашкаш и искаш да се преместиш. Стига си хленчил, няма да стане по-добре. Никой не очаква да си отличник от горе до долу. Стегни се малко!

Infection
11-23-2010, 18:29
Струва ми се, че си влязъл в Механо техникум, за да си правиш квото си знаеш. Обаче не е станало така както си очаквал и се шашкаш и искаш да се преместиш. Стига си хленчил, няма да стане по-добре. Никой не очаква да си отличник от горе до долу. Стегни се малко!
+1 8)

CoNviCt
11-23-2010, 18:30
a от кой град си ако не е тайна ? 100% си от варна,там ни скъсват :lol: