PDA

View Full Version : Нужна ми е помощ ....



supernatural2323
11-23-2010, 12:43
Здравейте!
Нужна ми е помощ.... Знаете ли:
---> хапчета за отслабване с бърз ефект и да нямат мн странични влияния?
---> чайове за бързо отслабване
---> някакви трикчета за БЪРЗО сваляне на килограми
--->храни които убиват апетита

(Mоже и други неща само без диети или мн. усилен спорт, защото времето не ми го позволява.)

neeDaBosS
11-23-2010, 12:51
Нищо няма да постигнеш с тази химия... :? :?
Разбирам че нямаш време но можеш да си хапваш по-малко като включваш повече витамини като плодове и зеленчуци..поне 30 мин. можеш да отделиш за да направиш малко коремни преси,клякания и други упражнения..Постарай се и не си тормози организма.

AudreyH
11-23-2010, 13:03
Оф, най- много се дразня на мързеливи хора. След като влизаш тук, предполагам си младо момиче, тези хапчета само ще ти навредят на организма. Дори да отслабнеш, щом ги спреш, ще си възвърнеш килограмите, пък и съм чувала, че тези хапчета карат да растат косми по тялото. Най- добре започни да правиш упражнения 40 минути на ден, тичай, когато можеш, ходи пеш и т.н. Яж по- малко, не яж сладко и хляб. Не пий газирано и алкохол. Ако искаш да отслабнеш с 5-6 кг, според мен за 3-4 седмици ще стане по този начин, хапчетата не са решение. Аз поне през лятото бях така и от 55 станах 49, сега съм 51, но винаги когато спра сладкото и хляба свалям 1-2 кг за няколко дена.

scrooper
11-23-2010, 14:16
може и трета гърда да ти порасне ;)

ri41
11-23-2010, 14:41
може и трета гърда да ти порасне ;)
че са вредни, вредни са, ама чак толкова :lol:

akinom
11-23-2010, 15:01
Здравейте!
Нужна ми е помощ.... Знаете ли:
---> хапчета за отслабване с бърз ефект и да нямат мн странични влияния?
---> чайове за бързо отслабване
---> някакви трикчета за БЪРЗО сваляне на килограми
--->храни които убиват апетита

(Mоже и други неща само без диети или мн. усилен спорт, защото времето не ми го позволява.)

и за къде бързаш, бе душицо?

fuckme
11-23-2010, 15:03
Здравейте!
Нужна ми е помощ.... Знаете ли:
---> хапчета за отслабване с бърз ефект и да нямат мн странични влияния?
---> чайове за бързо отслабване
---> някакви трикчета за БЪРЗО сваляне на килограми
--->храни които убиват апетита

(Mоже и други неща само без диети или мн. усилен спорт, защото времето не ми го позволява.)

и за къде бързаш, бе душицо?

Sunshin3
11-23-2010, 18:33
НЕДЕЙ С ХАПЧЕТА

shell
11-24-2010, 13:03
ако не спортуваш редовно,три пъти седмично например,не премахнеш вредните храни от менюто си и не опитваш да си хапваш по здравословно,няма да как да отслабнеш здравословно!с химия може и да стане нещо,но то ще е вредно за организма ти и после може да има последствия,за които да съжаляваш цял живот!А не си заслужава!Още повече ако сега растеж,мисля че е изключено да си тровиш организма :( Ако наистина искаш да отслабнеш и да оформиш тялото си,няма да се оправдаваш че нямаш време :!: Помисли,това да спортуваш е за теб ,значи трябва да намериш време :)

herassmant
11-24-2010, 19:01
3 чаши зелен чай на ден без сладки работи да ядеш.За да убиеш апетита - една скилидка чесън гълташ или другия вариант да си измиеш зъбите. Пастата за зъби съдържа мента,която намалавя апетита минимално.

ledenakrasota
11-25-2010, 08:34
http://www.tialoto.bg/dieti/2010/11/25/idealniiat-rejim-sreshtu-zatlystiavane-i-io-io-efekt.12562



Ей,това + спорт! Когато спортувах дори така се хранех и ми беше леко,бях пълна с енергия. Чувството за тежина в корема го нямаше!А и така е правилно да се храним :) Въглехидрати в умерени количества,а всичко останало + белите меса(и риба) да са на преден план.Като това не значи глад!!!

Всичко е много просто и близко до акъла :x С тези простотии,като рекламите за хапчета и какви ли не глупости...много ме дразнят! :x

LipSy
11-25-2010, 15:35
Ако изпиеш и 20 хапчета за отслабване наведнъж...сори, ама пак няма да има резултат! Прибягвай към здравословното отслабване колкото и да ти е СПЕШНООО!!!

screammyname
11-25-2010, 15:54
Има фитнес, също така вместо да търсиш хапчета и подобни боклуци за сваляне на килограми иди на диетолог той ще ти каже най добре как да свалиш бързо килограми и това не става бързо всъщност ;) Ще повторя и аз въпроса : За къде си се разбързала ? :smt102

sexa_na_kompleksa
11-26-2010, 09:00
Аз също ще ти препоръчам да не прибягваш към хапчета, чайове и всякакви такива измишльотини. Прави упражнения у дома, когато имаш време, и се храни здравословно. Ето някои полезни храни, които ще ти помогнат в борбата с наднорменото тегло:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/36-%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5-%D0%B8-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/783-%D0%AF%D0%B4%D0%B5%D1%88-%D0%B8-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B5%D1%88

foreverr
11-26-2010, 13:34
С чайове и хапчета ще си прецакаш организма, а с бързо сваляне на килограми ще има йо-йо ефект.Започни здравословен режим+спорт и ще свалиш трайно :)