PDA

View Full Version : За изразяването на чувствата..



make_you_mine
11-23-2010, 13:16
Моят приятел е странен..но си го харесвам такъв..минали сме през много неща заедно..и продължаваме да го правим..само че..му е много трудно да изразява чувствата си..има някакви перитети пред него,когато дойде ред за това..мисля си..че може би е страх..предпазливост..уплах а..не знам какво..но едва ли не говори за чувствата си,защото ги няма..понеже съдя от действията му..наскоро му споделих,че с когото и друг да съм,аз искам в това време всъщност да съм с него..той стана нервен,започна да прави някакви механични движения..не каза нищо..и смени темата..всеки път като заговоря за чувства сякаш избягва това..казвал ми е,че не умее да говори за чувствата си..но в същото време прави разни ''жестове'' за мен,по които разбирам,че му пука.. Мислите ли,че се е изнервил,като му казах,че искам да съм само с него,защото не е знаел как да отговори или защото не може да отговори ? Знам,че не го познавате,но мислите ли,че играе или просто...е по-затворен човек ? Все пак ми казва понякога,че ще му липсвам или нещо от този тип..но наистина рядко говори. Може би е човек на действията ? Може би мъжете не говорят за чувствата си,за да не се покажат уязвими ? Или е въпрос на характер ? Как мислите ?

Ssummerjam
11-23-2010, 14:18
Въпрос на характер. Някои хора не обичаме да прекаляваме в изразяването на чувства. Пък и при момчетата това е по-често срещано. Щом ти показва любовта си, вместо да я изразява с думи, не виждам какъв е проблема.

Al3xA
11-23-2010, 14:21
Според мен,всичко е до характера :) Не всеки обича да говори за чувствата си...а и понякога не са нужни думи а действия,както е при теб :) Ти сама казваш,че ти е показал че му липсваш..А относно това дали играе,ти си го познаваш и би трябвало да можеш сама да прецениш дали е така или не..Според мен,не е игра явно просто не обича да говори за чувствата си,което не означава че ги няма :)