PDA

View Full Version : Съвет: Кой да избера... Проблемче!



AniBG
11-23-2010, 16:16
Привет на всички! :) Искам да се посъветвам с вас за нещо - значи, 6 момчета, приятели от няколко седмици ме зарибяват! Та всички са сладки! Един от тях е най-сладък, но има още един - той също е много сладък, но е и много богат! Незнам кай да избера, според вас кое е по-добре - гаджето ти да бъде богат или мил? :) Да кажа предварително - не искам да ми обяснявате "Незнаеш какво искаш..." и да ми четете морал и т.н. Искам сериозни отговори - просто искам да разбера вие как бихте постъпили!?? :-o

3oPuTy
11-23-2010, 16:28
Н-И-К-О-Г-А не бих тръгнала с момче заради парите му (или по-скоро заради парите на родителите му)!!!Под достойнството ми е!!!А и те не са най-важното нещо в една връзка :?
Ако за теб парите са важни - тръгвай с втория.
Ако очакваш нещо сериозно - тръгвай с първия.

AniBG
11-23-2010, 16:30
Н-И-К-О-Г-А не бих тръгнала с момче заради парите му (или по-скоро заради парите на родителите му)!!!Под достойнството ми е!!!А и те не са най-важното нещо в една връзка :?
Ако за теб парите са важни - тръгвай с втория.
Ако очакваш нещо сериозно - тръгвай с първия.
Значи и аз имам мозък в главата, слава богу! :D Говорих си с една приятелка и тя ми казва "Аз бих тръгнала с богатия", аз и казвам "Чувствата не се показват чрез парите"... Аз също мисля, че за да имаш истинска връзка трябва да има чувства в цялата работа, просто ми беше интересно вие какво мислите? :)

Arterranes
11-23-2010, 16:34
Н-И-К-О-Г-А не бих тръгнала с момче заради парите му (или по-скоро заради парите на родителите му)!!!Под достойнството ми е!!!А и те не са най-важното нещо в една връзка :?
Ако за теб парите са важни - тръгвай с втория.
Ако очакваш нещо сериозно - тръгвай с първия.
щТи купА мерцеГес?

AniBG
11-23-2010, 16:40
Н-И-К-О-Г-А не бих тръгнала с момче заради парите му (или по-скоро заради парите на родителите му)!!!Под достойнството ми е!!!А и те не са най-важното нещо в една връзка :?
Ако за теб парите са важни - тръгвай с втория.
Ако очакваш нещо сериозно - тръгвай с първия.
щТи купА мерцеГес?
Лично за мен - не би се хванала! :? Семейството ни си има кола.. :D

Ssummerjam
11-23-2010, 16:42
Лелеее, внимавай да не залепнеш. :lol: Избери този, към когото най-много те тегли. :)

AniBG
11-23-2010, 16:46
Лелеее, внимавай да не залепнеш. :lol: Избери този, към когото най-много те тегли. :)
Мерси за съвета! Иначе първият - май той ще е! :grin: Но ми е супер странно, защо повечето момичета се поддават по паричието на даден човек, а не по чувствата?! :?

Rebus
11-23-2010, 16:47
Един от тях е най-сладък, но има още един - той също е много сладък, но е и много богат! Незнам кай да избера


Значи и аз имам мозък в главата, слава богу! Very Happy Говорих си с една приятелка и тя ми казва "Аз бих тръгнала с богатия", аз и казвам "Чувствата не се показват чрез парите"...

Мила,малка кифличке :D Не,нямаш много мозък.Сама си противоречиш--Уж не искаш парите,ама вметваш че е богат хахаха курвалък..


значи, 6 момчета, приятели от няколко седмици ме зарибяват!

И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?

AniBG
11-23-2010, 16:51
Един от тях е най-сладък, но има още един - той също е много сладък, но е и много богат! Незнам кай да избера


Значи и аз имам мозък в главата, слава богу! Very Happy Говорих си с една приятелка и тя ми казва "Аз бих тръгнала с богатия", аз и казвам "Чувствата не се показват чрез парите"...

Мила,малка кифличке :D Не,нямаш много мозък.Сама си противоречиш--Уж не искаш парите,ама вметваш че е богат хахаха курвалък..


значи, 6 момчета, приятели от няколко седмици ме зарибяват!

И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?
Казах без обидни коментари! А този, който аз харесвам - той не се базика! А вметнах, че е богат, просто за да разбера какво вие мислите по въпроса и как бихте постъпили! :x

a1a2b3v
11-23-2010, 16:51
И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?

Дамм тъкмо и аз това се чудих как така 6 на веднъж и то уж приятели... нищо чудно да са се наговорили или да са се хванали на някой бас.. :)

AniBG
11-23-2010, 16:55
И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?

Дамм тъкмо и аз това се чудих как така 6 на веднъж и то уж приятели... нищо чудно да са се наговорили или да са се хванали на някой бас.. :)
Да вметна нещо - не всички харесват САМО мен! 3ма от тях харесват още едно момиче, моя приятелка! :D Много заплетена ситуация стана! :D

Rebus
11-23-2010, 17:00
И вие се кефите колко много момчета ви харесват.. :D

ЖенО,тея пичове са ви измислили добре,за сега им кълвете явно :D Дерзай..

a1a2b3v
11-23-2010, 17:01
И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?

Дамм тъкмо и аз това се чудих как така 6 на веднъж и то уж приятели... нищо чудно да са се наговорили или да са се хванали на някой бас.. :)
Да вметна нещо - не всички харесват САМО мен! 3ма от тях харесват още едно момиче, моя приятелка! :D Много заплетена ситуация стана! :D

Абе както и да е на мен ми звучи твърде добро за да е истина.. така де 2ма 3ма съвсем нормално ама като станат повечко нещата изглеждат някак съмнителни. :? Наистина доста заплетено. Иначе не ти трябва богаташчето.. те обикновено си намират доста момичета (поради факта че са богатички доста момичета, като твойта приятелка им се лепят), така че може накрая да се окаже, че не си единствената. :)

Ssummerjam
11-23-2010, 17:03
Абе най-добре хвърляй зар, щото щом питаш, явно не си наясно кво искаш. 8-)

AniBG
11-23-2010, 17:07
Абе най-добре хвърляй зар, щото щом питаш, явно не си наясно кво искаш. 8-)
Наясно съм си, но както казах - стана ми интересно за вашето мнение, не може ли!? :-o

izlishna
11-23-2010, 17:13
И момчето може да те топли и парите могат, като си купиш някое палтенце.. Добре е, че ги намираш като сладки, а в главата им нещо по-добро намираш ли от портфейла в джоба им? хаяхаха .. трагедия

Stotii
11-23-2010, 17:29
Ако искаш момчето да те обича - избери първото
Ако искаш момчето да обича няколко момичета - втория

При момчетата, които имат родители с доста кинти, рядко се задържа едно момиче само поради простата причина, че чрез въпросните кинти могат да имат доста момичета и доста рядко се среща такова, което хем да е фраш с кинти хем да не ти кръшка.... Тинг абаут ит ....

Infection
11-23-2010, 17:50
И 6-те не те имат за нищо и си правят ташак с теб,а ти си достатъчно глупава кифла да им се вържеш..Капиш?

Дамм тъкмо и аз това се чудих как така 6 на веднъж и то уж приятели... нищо чудно да са се наговорили или да са се хванали на някой бас.. :)
Да вметна нещо - не всички харесват САМО мен! 3ма от тях харесват още едно момиче, моя приятелка! :D Много заплетена ситуация стана! :D

Абе както и да е на мен ми звучи твърде добро за да е истина.. така де 2ма 3ма съвсем нормално ама като станат повечко нещата изглеждат някак съмнителни. :? Наистина доста заплетено. Иначе не ти трябва богаташчето.. те обикновено си намират доста момичета (поради факта че са богатички доста момичета, като твойта приятелка им се лепят), така че може накрая да се окаже, че не си единствената. :) +1 8)

sweet_sorcerer
11-23-2010, 18:07
Има ли смисъл...Ооо не..... :shock:

ScarletBite
11-23-2010, 18:08
Виж се ква си шматка. :)
Натокала си се, те са тръгнали да се съревновават кой ще те свали (нищо чудно и на бас да са се хванали :D ) и ти вече хвърчиш в облаците. Единият имал пари, другият бил мил, третият не-знам-си какъв... :lol:
И сега, разбираш ли, страшната мацка се чуди кого да избере. :lol: Пари или любов? :lol: Вечната дилема... :smt010

Ти знаеш ли какво е да "се зарибяваш" с няколко момчета едновременно уж на шега, в един момент нещата да започнат да стават сериозни, да ти се наложи да избираш и да осъзнаеш, че чувствата ти са приплетени с всички? Знаеш ли колко боли? Знаеш ли как се намразва едно момиче в такъв момент?
Не знаеш. :) Ако имаше и най-бегла представа за това, критериите ти за избор щяха да са всичко, но не и кой колко пари има и кой е миличък. Никога нямаше да пуснеш тази тема. И щеше да го преживееш не с женско кокетство, а с притеснение и болка.
Така че... поне пред себе си признай, че дори и да ти се натискат 6-ма, всъщност си самотна. :)
Съветвам те да стъпиш на земята.