PDA

View Full Version : Поредната тема за коса...



a1a2b3v
11-23-2010, 18:05
Здравейте тийнчета,
Искам да попитам някой използвал ли е термозащитен спрей/балсам и има ли ефект? (напишете марката и какво ви е мнението). Питам, защото полагах доста грижи за косичката си въпреки че напоследък съм поспряла та принципно не използвам пресата в случай, че не е не е нещо важно или през доста време, за да не си съсипя косата, защото знам какво причиняват пресите и машите. Познавам имам една фр, която от някъде 4-5ти клас се прави постоянно на вафли и какво ли не, та понеже виждам колко безформена и оръфана става косата после просто се старая да не прекалявам... И наскоро разгледах нещата на SYOSS (още нищо не съм изпробвал на тази марка ама има време сигурно и нея ще опитам) и видях че има такива спрейчета и ми стана интересно. Та си мислех ако наистина вършат добра работа да взема и аз да си купа таквоз нещо :D (разбира се, не мисля да давам някакви космически суми ами приблизително до 7-8 лева тука някъде повече просто не ми се откъсват от сърцето въпреки, че обикновено ако е нещо качествено трябва да се изръся няма как. :) )

Вие сте! :grin: :grin:

vagarious
11-23-2010, 18:27
Определено има разлика... Ползвам един розов на Лореал.

Аз пък от него не виждам кой знае каква разлика .. с него и без него - все тая. :? Лично мнение.
Иначе съм най-доволна от кристалите са коса, колкото и да са "термозащитни". :)

Sunshin3
11-23-2010, 18:31
И аз ползвам термозащитния на Лореал - L'OREAL Hot Liss

http://www.ivis-bg.com/images/hot%20liss%20krem%20za%20izglajdane%20copy.jpg

Не знам до колко предпазва косата от изтощаване, но поне ми я прави мекичка и мнооого по-лесна за оформяне. Не бухва толкова и не стърчи. 8-10лв е. :)

MegiBoOm
11-23-2010, 18:49
И аз ползвам термозащитния на Лореал - L'OREAL Hot Liss

http://www.ivis-bg.com/images/hot%20liss%20krem%20za%20izglajdane%20copy.jpg

Не знам до колко предпазва косата от изтощаване, но поне ми я прави мекичка и мнооого по-лесна за оформяне. Не бухва толкова и не стърчи. 8-10лв е. :)

Аз съм със същото! :)

Sa4kiSabiram
11-23-2010, 19:54
И аз ползвам термозащитния на Лореал - L'OREAL Hot Liss

http://www.ivis-bg.com/images/hot%20liss%20krem%20za%20izglajdane%20copy.jpg

Не знам до колко предпазва косата от изтощаване, но поне ми я прави мекичка и мнооого по-лесна за оформяне. Не бухва толкова и не стърчи. 8-10лв е. :)

Аз съм със същото! :)

така ми се сплескваше и омазняваше косата от това чеее..нямам думи
и аз съм на мнение 4е кристалите са си най - добре ,но нали знаеш.ти гори си косата всеки ден пък чакай да те спасяват кристалите после.ОСтани си така без да си пипаш кодата,както и правиш,ще видиш че няма да съжаляваш и после ще имап хубава коса точно когато ти трябва най - много.Тея дето се правят рано или късни спират като им заприличат косите на нищо и вече са тотално изхабени.Казвам го защото съм виждала мнооооого такива случаи ,включително и на моя позната.Даже самата аз преди ползвах преса 2-3 ъти седмично,но сега я ползвам само по поводи.Трябва да си намериш компромисен вариант,като плитки,ролки пяна и друго които д ане вредят на косата толкова много :)

SladkaZagadka
11-23-2010, 21:30
Един първобитен въпрос : Кога се нанася този продукт върху косата и заслужава ли си?

rosencetooo
11-24-2010, 03:52
Ами има разлика определено :) Ползвам това на Loreal и на Syoss имам. От двете ти препоръчвам 1-вото. Слагам си малко на мокра коса или преди изправяне. Но ако ти е изтощена и много суха косата от пресата .. тези продукти няма да ти помогнат да ти се заздрави косата .. По-добре и дай малко почивка от към третиране

Minerva
11-24-2010, 10:37
Имат действие да. Стига да не е от рода на това на Syoss де. Аз ползвам на Лакме и съм много доволна :)