PDA

View Full Version : За дискотеките



bybit0o0
11-23-2010, 18:53
Можете ли да ми кажете какъв е в момента закоза за непълнолетните и дискотеките..Могат ли да влизат на 16 примерно с придружител и какъв трябва да е той ( брат,сестра,родител) ... Или какъв документ се използва , за да може непълнолетен да влезе? ;Д Мерси ^^

realantisocial
11-23-2010, 19:02
Непълнолетен само с нотариално заверено разрешително, легитимиращо другимо настойнически права. Или с пряк роднина от женски пол - майка или сестра /тук дискотеките имат свободата да спазват или НЕ-спазват тези, условно казано права. Т.Е. може да те пуснат, а може и да не те пуснат./

bybit0o0
11-23-2010, 19:09
Мерси за изчерпателния отговор :)

Serseri91
11-23-2010, 22:49
Непълнолетен само с нотариално заверено разрешително, легитимиращо другимо настойнически права. Или с пряк роднина от женски пол - майка или сестра /тук дискотеките имат свободата да спазват или НЕ-спазват тези, условно казано права. Т.Е. може да те пуснат, а може и да не те пуснат./


:shock: Защо само женски пол ?

realantisocial
11-24-2010, 05:43
Непълнолетен само с нотариално заверено разрешително, легитимиращо другимо настойнически права. Или с пряк роднина от женски пол - майка или сестра /тук дискотеките имат свободата да спазват или НЕ-спазват тези, условно казано права. Т.Е. може да те пуснат, а може и да не те пуснат./


:shock: Защо само женски пол ?

Такъв е закона.

Я., доста добре съветваш момичето к'во да направи.

HanopkaH
11-24-2010, 13:53
Идваи в гранда на детска с мангалите :D

Brooklyn
11-24-2010, 14:57
Идваи в гранда на детска с мангалите :Dи тук си спомням като сме били на детска ,карамела ,ЛЗ-та беше фул с черна сган ... такиа 4-5 години по-големи с мазните черни коси с ланците и потниците от циганския пазар вътре на групички обикаляха

бил съм на 14 години ми взеха шапката с келтския кръст и я запалиха и охраната ги разпиля от лабут :D