PDA

View Full Version : Влюбих се в наи-добрата ми приятелка



majeme
11-23-2010, 19:19
Влюбих се в наи-добрата ми приятелка. С нея се познаваме от 10 години. Има ми голямо доверие със сигурност, защото сме правили доста работи. Страх ме е ако тръгнем и след това скъсаме да не прецакаме приятелството си. Кое е по-добре? - да си останем много добри приятели или да пробвам и да тръгнем?

TheBeliever
11-23-2010, 19:20
За къде ще тръгвате? Стойте си.

Сериозно... не разваляй всичко.

Stotii
11-23-2010, 19:27
За къде ще тръгвате? Стойте си.

Сериозно... не разваляй всичко.

+++

fmzh
11-23-2010, 19:45
Ако тя те харесва по този начин, и мислиш че могат да се получат нещата, пробвайте. Това да ви дойде любовта от прияелството е най-силната любов ;)

ThePowerOfLove
11-23-2010, 19:47
10 години са много време, от скоро ли е твоето увлечение?

majeme
11-23-2010, 20:17
Ми товa чyвcтво e от cкоро(около 1 ceдмицa), но винaги cъм я хaрecвaл

roshkors
11-23-2010, 22:20
От момента в който си я харесал, си спрял да бъдеш нейн приятел. Почти винаги така става, търсиш подходящия човек, а най накрая той се оказва човек, който си познавал дълги години. Приятелство между 2та пола на тази възраст няма :)

Stotii
11-23-2010, 22:43
Приятелство между 2та пола на тази възраст няма :)

Сериозно !?? И ти никога не си имал "просто приятелка" момиче с която да си наистина близък !?? Предполагам е така, щом изказваш такова мнение... пола няма значение 'що се отнася до приятелството ;)

sunshine1
11-24-2010, 06:51
Нали сте приятели защо не и разкриеш какво чустваш и да я попиташ дали и тя изпитва нещо подобно ако е така може да се пробвате и щом сте приятели от толкова много време и все още не сте се скарали толкова жестоко че да не можете да се погледнете, то ако сте заедно като двойка и държанието ви не се промени може да имате хубава и дълготрайна връска :) Естествено ти решаваш, иначе успех :)

wasch0
11-24-2010, 07:08
Приятелство между 2та пола на тази възраст няма

Подкрепям мнението. Зад всяко едно пирятелство на тая възраст се крие по малко любов.

DeVilTerroR
11-24-2010, 07:18
Според мен трябва да изчакаш малко, защото понякога хормоните почват да бушуват и това може да е моментно увлечение и след време да изчезне. Ако чувствата не изчезнат щом сте близки може да и споделиш, че от известно време имаш по-силни чувства от приятелство. Има вероятност да бъде шокирана, но по-добре от колкото да се преструваш !

Ssummerjam
11-24-2010, 10:53
Според мен ако чувствата са взаимни, нищо не ви пречи да опитате. Защо напременно трябва да си развалите отношенията ако се съберете, а след това скъсате? Може да продължите да си бъдете приятели, просто ще осъзнаете, че освен приятелство, друго между вас не може да има. :)

majeme
11-24-2010, 11:05
Ми тогава мисля да изчакам малко и да видя дали чувствста ще останат и ако е така ще и споделя

xxcherry
11-24-2010, 16:44
Според мен ако чувствата са взаимни, нищо не ви пречи да опитате. Защо напременно трябва да си развалите отношенията ако се съберете, а след това скъсате? Може да продължите да си бъдете приятели, просто ще осъзнаете, че освен приятелство, друго между вас не може да има. :)

Да. Брат ми например, след като скъса с дадено момиче, винаги си е запазвал приятелството. Така че, ако чувствата са взаимни - опитайте. Е, не е гаранция, че ще се получи, но пък не пречи да си останете отново приятели.

Magic_Girl
11-30-2010, 09:36
За къде ще тръгвате? Стойте си.

Сериозно... не разваляй всичко.
+1