PDA

View Full Version : Мислите ли ,че...



DaSparKonE
11-24-2010, 04:05
Извинявам се за може би глупавия вапрос и предполагам ,че има още такива теми ,но просто бързам в момента.
Та вапроса ми е: излязох с момиче и всичко си беше супер , беше първа среща след запознанството. Сичко си беше точно но не се целунахме... та вапроса ми е предимно към женския пол... задължителна ли е целувката на първа среща и какво ако тя не се случи... или е по добре ,че е минало без нея :o

Seattle
11-24-2010, 04:18
Не бой се. Когато му доиде времето тя сама ще си поиска щом на теб не ти стиска (това последното го вкарах заради римата 8-) ).

пс. От мъжкия пол съм.

DeVilTerroR
11-24-2010, 05:50
Не е задължително, но се опитай на втората среща да го направиш.Ако момичето те харесва няма да има никакви проблеми. Успех ! :)

righteous
11-24-2010, 06:56
Не е задължително. :)

wasch0
11-24-2010, 07:11
Ако момичето го е очаквало, а не се е получило може да си я разочаровал.

SmilezZz
11-24-2010, 08:10
Не е задължително..

Stotii
11-24-2010, 08:52
Не е задължително, но е препоръчително, защото момичето може да остане недоволно в края на вечерта... ;)

ПС : Личи си, че си бързал с тоя правопис ... :razz:

TheBeliever
11-24-2010, 10:31
Първа среща запознанство? Значи се познавате от колко? Седмица? И очакваш да ти се хвърли на врата? :?

Ssummerjam
11-24-2010, 10:44
На първа среща си е доооооооста раничко. :?

DaSparKonE
11-24-2010, 12:13
Мерси за отговорите на всички. Сега имам повече време да пиша и мога да ви обесня по подробно за какво става вапрос. Запознахме се в събота, в едно кафене покрай общи познати. (тогава ни беше запознанстовото) Поисках и скайп име преди да си тръгнем и още същата вечер я намерих :D . Минаха тия няколко дена в чат и общи приказки, после тя ме покани да гледам мача й по волейбол. След мача не се видяхме ,но тя се обади да излезем по късно и излязохме.
Излязохме и сичко си беше горе доло точно.. имаше си прегръдки,комплименти,смях , сериозност от време на време. Имаше моменти докато се бяхме прегърнали в които устните и почти докосваха моите но просто не ми стискаше ... пък и не бях сигорен дали не е твърде рано ... :( :oops:

П.С : Съжалявам за отвратителния правопис!

Stotii
11-24-2010, 15:39
Чакай малко... ТЯ те кани, и ти не си я цункал !???? :grin: :grin: :grin:

teo96
11-24-2010, 15:57
Чакай малко... ТЯ те кани, и ти не си я цункал !???? :grin: :grin: :grin: О,боже :shock: :shock: :shock: Сърцето ме заболя! Кощунство!
:D

Добре,сега сериозно. Няма как да знам дали е било рано,защото всъщност всичко зависи от нея. Ако ти е направила някакъв знак,или нещо такова,а ти си седял и си я гледал като индианец компютър,значи да,прецакал си се. Тя може да не го е показала видно,но ти трябва да познаваш езика на тялото. Вглеждай се.
Иначе,като цяло,на първа среща целувка не е задължително да има.

DaSparKonE
11-24-2010, 16:21
Мерси много ! Скоро се надявам да излезем пак и ще пиша какво е станало :-D :P . Този път се надявам да ми влезе малко повечко смелост :oops:

Stotii
11-24-2010, 16:28
Ако ти е направила някакъв знак,или нещо такова,а ти си седял и си я гледал като индианец компютър,значи да,прецакал си се. Тя може да не го е показала видно,но ти трябва да познаваш езика на тялото. Вглеждай се.

МОМИЧЕ кани МОМЧЕ 2пъти подред без той да си мръдне пръста... колко още знаци искаш :D :D

Пич ако вторият път не я цункаш, не си мъж ... сериозно ...

jghgh
11-24-2010, 16:37
Извинявам се за може би глупавия вапрос и предполагам ,че има още такива теми ,но просто бързам в момента.
Та вапроса ми е: излязох с момиче и всичко си беше супер , беше първа среща след запознанството. Сичко си беше точно но не се целунахме... та вапроса ми е предимно към женския пол... задължителна ли е целувката на първа среща и какво ако тя не се случи... или е по добре ,че е минало без нея :o
Лично за мен е по-добре без нея [;
Има време винаги за целувки.. хич не обичам бързите неща :)



Иначе работата ти е била опечена, ама к'во толкова - следващия път.. Трябва да е доста зле да те зареже заради подобно нещо или да се е "разочаровала". Сладко е да гледаш мъж ни в клин, ни в ръкав, който не знае кво да прави 8-) Смисъл до едно време си е доста сладко, тя може и да те е усетила, че си се поспекъл..

DaSparKonE
11-24-2010, 16:55
Ако ти е направила някакъв знак,или нещо такова,а ти си седял и си я гледал като индианец компютър,значи да,прецакал си се. Тя може да не го е показала видно,но ти трябва да познаваш езика на тялото. Вглеждай се.

МОМИЧЕ кани МОМЧЕ 2пъти подред без той да си мръдне пръста... колко още знаци искаш :D :D

Пич ако вторият път не я цункаш, не си мъж ... сериозно ...

Втори път не ме е канила :D а за парвия тя сао спомена ,че не и се стои в тях и търси с кого да излезе и след 15 мин бях пред утях и я чаках :-D

DaSparKonE
11-24-2010, 19:40
Темата може да бъде ЛоКнаТа ;) Мацката тръгна с друг :? :? ;( ;(

tastetherainbow
11-24-2010, 19:45
.. the fuck O_O

DaSparKonE
11-24-2010, 19:52
миии... накратко БИ ХЕПИ :booooomb: :-x :-x :-x :-x

Stotii
11-24-2010, 20:03
Темата може да бъде ЛоКнаТа ;) Мацката тръгна с друг :? :? ;( ;(

И извода е : Вместо да ходите и да пускате разни теми из форумите,, излизаш от вас, звъниш на вратата на мацето ... гледате се 5-6секунди в пълно мълчание и я целуваш докато те гледа оцъклено и незнае какво се случва, преди да сте изпуснали шанса като този момък тук.
АКо не съм казал до сега,,, ЧЕСТИТО !