PDA

View Full Version : Козметика за момчета



Red_Devil
11-24-2010, 07:35
Интересно ми е да разбера каква козметика за лице, освен пяна за бръснене и автършейв, използват момчетата от форума :) Имената на конкретни продукти ще ми помогнат да направя няколко статистически извода :smt024

just_bg
11-24-2010, 12:11
аз ползвам измиващ гел на Авен или Виши (редувам ги)
и диакнел-а на Авен (ноо много рядко)

KumchoValcho
11-24-2010, 12:20
Гел/ексфолиант за лице Neutrogena
Крем за лице Nivea Soft (понякога) или един немски крем от Невен
Дезодорант, парфюми и стик

Di
11-26-2010, 18:18
кремове - здраве и хидратиращ на нивея
коректор на орифлейм
парфюми - плей на ейвън,one million

CaliforniaBoy
11-26-2010, 19:55
Нищо.Никога не съм имал проблем със пъпките и etc. Винаги съм бил със изчистено и хубаво лице, което е страхотно за мен, но ако кажете нещо, което е хубаво да се слага или да се мажа със нещо за мега, мега изчистено лице, нп. :)

Но имам една тоалетна вода (плискам си в раката малко и си слагам по лицето малко) Armani Code. Също ползвам парфюма "1 милион" , един във синя опаковка, но не му знам името, само знам че е бая скъп, а в др-та стая и ме мързи да отида сега.. и още 1 парфюм ползвам, пише, че се казва Black Suede Touch, подарак ми е от бащата и е доста хубав и приятен. :) Позлвам гел за коса понякога на Taft един син, 5-та степен.

П.П:KumchoValcho я обясни какво значи това ексфолиант и стик?

KumchoValcho
11-27-2010, 13:07
CaliforniaBoy, ексфолианта е гел за лице със малки частички вътре, които почистват кожата на лицето..
А стика се ползва против изпотяване ( примерно това http://www.niveaformen.bg/media/52/24602986922744/25797__1_silverprotect_stick_pack.jpg )