PDA

View Full Version : Скъпи протестиращи



FilmiranM
11-24-2010, 12:13
1) След като от МОН не са предвидили по-дълга ваканция, значи учебния материал е разпределен точно за тези дни и следователно ще ни набутат повече уроци наведнъж и няма пълноценно да усвоим материала.
2) Ако ще протестирате, се организирайте качествено, поне да го направите като хората.
3) Като не ви се ходи на училище, ПРОСТО НЕ ИДВАЙТЕ.

FuckedUp
11-24-2010, 12:22
1. Шанс
2. Шанс
3. Шанс

Дори с група във фейсбук няма да направите нищо ;)

iLovePussyJuice
11-24-2010, 12:47
малки лигави смешки
хем сте неграмотни, хем гледат да спестяват някой друг час/ден

и целия филм за 1 ден?! :razz:
жалки ретардчета...

аз всяка една зимна ваканция съм си я удължавал с по 1-2 седмици преди и след... и ми се събира месец, така че и 2 дни да е...боли ме 'уя
ама вие сте п'утчици плачкащи за внимание...

т'ва е то да нема кво да правиш, да загубиш цял ден в безсмислен "протест"...

повръщам ви на животчетата 8)


3) Като не ви се ходи на училище, ПРОСТО НЕ ИДВАЙТЕ.не е толкова сложно :(

Greennight
11-24-2010, 13:07
1.Има такава тема-мойта и е на тази страница.... 2.Ние протестираме,защото цялата ситема е адски шибана...Първият срок имаме общо 11 дни почивни,а втория имаме около 1 месец общо,аз лично предпочитам 2 дни след нова година да не ходя,отколкото пролетта когато е топло и хубаво да почивам 12 дни...3.Съжалявам,но ако не теб личната ти лекарка е приятелка и ти дава бележки,когато искаш,не е при всеки така :?

FilmiranM
11-24-2010, 13:26
1.Има такава тема-мойта и е на тази страница.... 2.Ние протестираме,защото цялата ситема е адски шибана...Първият срок имаме общо 11 дни почивни,а втория имаме около 1 месец общо,аз лично предпочитам 2 дни след нова година да не ходя,отколкото пролетта когато е топло и хубаво да почивам 12 дни...3.Съжалявам,но ако не теб личната ти лекарка е приятелка и ти дава бележки,когато искаш,не е при всеки така :?Чуй ся
Логично е, че не ви харесва системата, но се опитай да ми прочетеш поста отново, преди да ми излагаш супер прости обяснения и да се налага да се повтарям.
Аз си ходя редовно на училище и бележки от лекаря взимам само, като имам здравословни проблеми.

Ако щете вярвайте, ама има хора, които приемат училището насериозно и имат амбиции. Като не ви се идва на училище, недейте да правите нещата по-сложни, поради вашите претенции и мързел и съответно необмислените ви действия. Лек ден

HanopkaH
11-24-2010, 13:48
Май верно си доста филмиран ..

scrooper
11-24-2010, 13:51
Който иска да си протестира. Нека видят, че нищо няма да излезе. Все пак човек се учи от опит, а ако е от непредвидливите, се учи от мноого опит. Дерзайте, безделници!

iLovePussyJuice
11-24-2010, 14:01
Че системата не е устроена както трябва- не е,но няма да промените нищо с тези "протести"проблема на системата далеч не е в това, че миналата година на 3ти не се е учело, а тази ще се учи... :)

FilmiranM
11-24-2010, 14:06
Май верно си доста филмиран ..Пхаха
Не очаквам човек с ник "Напоркан" дето си е сложил "гола мацка" и футболисти в профила да разбере какво казвам. Личи си, че си елементарно парче отдалеч

iLovePussyJuice
11-24-2010, 14:08
Че системата не е устроена както трябва- не е,но няма да промените нищо с тези "протести"проблема на системата далеч не е в това, че миналата година на 3ти не се е учело, а тази ще се учи... :)
Говоря попринцип. :)аз също...

fuckme
11-24-2010, 15:01
аз така и не разбрах кво ще ги правят тея ваканции... :lol:

someonerandom
11-24-2010, 15:13
Май верно си доста филмиран ..Пхаха
Не очаквам човек с ник "Напоркан" дето си е сложил "гола мацка" и футболисти в профила да разбере какво казвам. Личи си, че си елементарно парче отдалеч
Наистина си много филмиран.Слез на земята.
Амбиции имал.Сега аз ще се изсмея.Пхаха.Защото съм не 100,а 1000 процента сигурен,че 3-4 дена ваканция НЯМА да ти провалят амбициите.
Освен това държа да ми обясниш къде видя необмислени действия от нечия страна.Или претенции?

modjodjodjo
11-24-2010, 15:17
Абе дайте да си го кажем по друг начин. На вас не ви се учи затова системата не бачкала както трябва. Ако бяха пуснали 2 месеца ваканция никой нямаше да се оплаче ама както и да е. Просто младите хора са разглезени

someonerandom
11-24-2010, 15:19
modjodjodjo-Я само ми кажи на колко си години?

modjodjodjo
11-24-2010, 16:03
22

xKiFlA
11-24-2010, 16:11
Не ми трябва никва организация нито протест за да не ида.
На 3ти няма да ида....пък кайто иска да ходи мен не ме интересува :P

smiirnoff
11-24-2010, 16:28
Абе вие сте покъртителни бе :lol:
Колкото са тъпи тия, където протестират, толкова са и тъпи тия, където дават съвети да не с протестира под претекст, че с протести нищо не се постига :Д
Я се осъзнайте 'сичките.
Толкова много хора протестираха и постигнаха горе долу това, което желаят, а вие наливате акъл без да знаете, щото като няма к'во да правите и дай да се заяждаме :Д.
А тия където протестират - някой да ви е опрял пистолет в главата, че да ходите на училище. Като не ви харесва си ходете бе, нищо сложно няма.

Балъци просто :lol:

programings
11-24-2010, 17:21
Колко трябва да ви се повтаря, за да разберете, че няма да я намалят?
Сериозно ли си мислите, че от просветата им пука за нас?
Сериозно ли си мислите, че ще седнат да мислят за нашата ваканция, като това няма да се отрази на тяхните заплати?
Не, уважаеми ученици, това е демокрацията, и ние не можем да я променим! Това е то!

П.П - Кифла, ами ако тогава имате Химия? :D

Burn94
11-24-2010, 18:26
Вземете се погледнете отстрани бе хора. Всеки се оплаква колко зле ни била държавата и на какъв хал сме ... обаче сега като се организирахме поне един път за нещо та да не ни намилат "почвите" в автобуса на връщане/отиване към даскало колко зле сме били и как за нищо не ставаме , точно когато успяхме да се организираме за нещо и всички почнаха: - Оле колко сте зле. - Мале за кво протестирате?! и т.н. Ами не е правилно устроена образователната система на жаргон "много яко е в гъза".

WaterLilly
11-24-2010, 18:45
Какво значение има дали ще променим нещо с това мижаво "протестиране"? Важното е да опиташ, не да успееш. :) Поне така от МОН не могат да се направят на ударени и при бъдещ спор няма да могат да кажат, че не са знаели, че искаме по-дълга ваканция.

5 дена повече ваканция няма да навредят с нищо на учебната програма.

И не всеки е връзкар, може да си намери фалшива бележка или е приятел с личния лекар, че да си ходи когато му хрумне на училище. Лесно е да се каже "като не ти се ходи, не ходи", но като те наказват за 5-6 отсъствия в училище (поне в моето училище е така), изпълнението е по-трудно.

Spikeey
11-24-2010, 19:21
Просто няма да отида на 3ти и 4ти. "ще съм болен" готово проблемът за мен е решен, само да не ни барнат лятната ваканция обаче, че ше хвърчат глави.

Lucho
11-24-2010, 19:31
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.

Spikeey
11-24-2010, 19:52
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.
Една група в фейсбук нищо не може да направи.

iLovePussyJuice
11-25-2010, 01:57
Май верно си доста филмиран ..Пхаха
Не очаквам човек с ник "Напоркан" дето си е сложил "гола мацка" и футболисти в профила да разбере какво казвам. Личи си, че си елементарно парче отдалеч
Наистина си много филмиран.Слез на земята.
Амбиции имал.Сега аз ще се изсмея.Пхаха.Защото съм не 100,а 1000 процента сигурен,че 3-4 дена ваканция НЯМА да ти провалят амбициите.
Освен това държа да ми обясниш къде видя необмислени действия от нечия страна.Или претенции?що да няма амбиции момчето бе?
тва, че аз и ти немаме не пречи той да има :-o

iLovePussyJuice
11-25-2010, 02:03
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.става дума за 1 ден...за 1
и разлигавените дришльовци още малко политически преврати ще правят :razz:

rosencetooo
11-25-2010, 03:43
Мхм.. и аз не виждам смисъл да протестират за 1 ден :) Да се протестира за нещо важно , да разбирам ама за това..:) При положение , че 90% от тях не ходят на училище или не им пречи да си вземат бележка като толкова не им се ходи на даскало ..

Greennight
11-25-2010, 07:47
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.става дума за 1 ден...за 1
и разлигавените дришльовци още малко политически преврати ще правят :razz: Искаме увеличение на ваканцията до 10 януари,ако не си разбрал,а защо чиастачите да могат да протестират,фермерите да могат да протестират,а ние не ?!

wildheart
11-25-2010, 08:19
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.става дума за 1 ден...за 1
и разлигавените дришльовци още малко политически преврати ще правят :razz: Искаме увеличение на ваканцията до 10 януари,ако не си разбрал,а защо чиастачите да могат да протестират,фермерите да могат да протестират,а ние не ?!
Защото чистачите, фермерите, лекарите извършват отговорна работа и имат право да поискат по-високи заплати или някакви реформи..
Пък на вас образованието ви е безплатно и от вас се иска да ходите на училище, защото трябва да се образовате, вие сте бъдещето на България ! Пък като не искате, не отивайте на 3ти на училище, това показва, че ви е все едно за него, бягайте си и други дни... нямам нище против, един ден много от вас ще са ми конкуренти за влизане в някое добро ВУЗ и много от тях ще ги победя, защото съм ходил на училище, следял съм си уроците и съм се погрижил за бъдещето си.
Пък дайте ако искате направо да не ходим въобще на училище, нека да почнем да си бачкаме като продавачки и шофьори на тирове (макар че и за 2те професии пак трябва да имаш поне някакво образование)...

GossipGirl89
11-25-2010, 10:07
Вземете се погледнете отстрани бе хора. Всеки се оплаква колко зле ни била държавата и на какъв хал сме ... обаче сега като се организирахме поне един път за нещо та да не ни намилат "почвите" в автобуса на връщане/отиване към даскало колко зле сме били и как за нищо не ставаме , точно когато успяхме да се организираме за нещо и всички почнаха: - Оле колко сте зле. - Мале за кво протестирате?! и т.н. Ами не е правилно устроена образователната система на жаргон "много яко е в гъза".

Всички почнаха с "Оле колко сте зле", защото протестирате за нещо напълно безсмислено. Протести се правят, когато има сериозни причини и добър замисъл за тях, а не просто защото на Драган, Петкан и още 20 човека им хрумнало, че ваканцията им е малка... Зимната ваканция всяка година е еднакъв брой дни. Разликата е там, че миналата година примерно 3-ти се падаше в Неделя и затова сте били на училище на 4-ти - Понеделник, а тая година 2-ри е Неделя, 3-ти - Понеделник... Много ясно че ще ви пуснат на училище от началото на седмицата, а не от Сряда или Четвъртък... Да не говорим, че доводите на половината от протестиращите са "Ами не можем да изтрезнеем толкова бързо", "Ами искаме малко повече време за купончета" и прочие... е кой ще ви удължи ваканцията в такъв случай? Ако наистина искате да се организирате и да постигнете нещо протестирайте за нещо смислено като например реформа в образователната система. Всички се оплаквате колко ви е труден материала, как не можете да смогнете да научите... ами ето ви една добра кауза за протест :)

А фермерите и учителите протестират, защото имат реални причини за това. На едните заплатите са им ниски, а на другите им изкупуват продукцията на безценица... а при вас къде е проблема?

modjodjodjo
11-25-2010, 11:47
А да питам, понеже ми писна от n на брой безсмислени теми, няма ли да бъде създадена една група във Fb за промяна в образователната система ? Защото промяна трябва да има и всички го знаем. Вместо това се занимаваме с глупости за +-5 дена. Тъпо е.става дума за 1 ден...за 1
и разлигавените дришльовци още малко политически преврати ще правят :razz: Искаме увеличение на ваканцията до 10 януари,ако не си разбрал,а защо чиастачите да могат да протестират,фермерите да могат да протестират,а ние не ?!
Защото чистачите, фермерите, лекарите извършват отговорна работа и имат право да поискат по-високи заплати или някакви реформи..
Пък на вас образованието ви е безплатно и от вас се иска да ходите на училище, защото трябва да се образовате, вие сте бъдещето на България ! Пък като не искате, не отивайте на 3ти на училище, това показва, че ви е все едно за него, бягайте си и други дни... нямам нище против, един ден много от вас ще са ми конкуренти за влизане в някое добро ВУЗ и много от тях ще ги победя, защото съм ходил на училище, следял съм си уроците и съм се погрижил за бъдещето си.
Пък дайте ако искате направо да не ходим въобще на училище, нека да почнем да си бачкаме като продавачки и шофьори на тирове (макар че и за 2те професии пак трябва да имаш поне някакво образование)...
Това е хубаво, че си сериозен и ходиш редовно на училище и това, че протеста е смешен..така си е. Но не съм съгласен с няколко неща.
Да бягаш от даскало, не е кой знай, какво провинение и грях, независимо дали е било заради стачката или по принцип. Все пак да ти стане по интересен живота неможе някой път без да избягаш или да изкараш двойка, защото предната вечер сте се напили с приятели, направили сте си купона и не си могъл да си научиш :-D
Хубаво е че си оптимист и че вярваш, че ще влезеш (сигурен съм, че ще станеш студент) ама хората са казали "голям залък лапни , голяма дума не казвай". Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота. И вече конкуренция във вузовете почти няма, освен в медицинските, което според мен далеч не се дължи на това, че повечето ученици бягали и не били редовни изкарвали двойки и не им се ходело на даскало, правили протести и т.н.т.