PDA

View Full Version : HELP ME



llaaddyy
11-24-2010, 12:13
Много харесвам едно момче и той мен ,но не знам как да го обесня точно.Постояно се прави на недостъпен и на интересен.Чувала съм ,че си прави много свалки с момичетата ,но когата аз съм там не прави абсолютно нищо.Какво да правя с него? :-o

Ssummerjam
11-24-2010, 13:01
Нищо не прави. Може би има нещо вярно в това, че си пада женкар. Но имай предвид, че хората често са злонамерени и има вероятност слуховете да не са съвсем реални и да се пускат с цел да му навредят.

Ssummerjam
11-24-2010, 13:05
Абее най-добре не слушай другите, а си прецени сама. :wink:

Infection
11-24-2010, 13:28
Абее най-добре не слушай другите, а си прецени сама. :wink:
+1 8)

akinom
11-24-2010, 13:38
Bсяко момче, без значение колко е притеснително.. ще намери начин да ти покаже че те харесва!
Бъди внимателна и следи знаците, само ги СЛЕДИ, не си СЪЧИНЯВАЙ и не се вкарвай във филми, може и да не те харесва... ще се повторя, но.. наситина ако изпитва нещо към теб ще намери начин да го покаже, в противен случей, да си гледа работата- зарязвай го ;д

DeVilTerroR
11-24-2010, 13:39
Явно не те харесва особено щом се прави на недостъпен и интересен.Според мен не е присъщо за момче да се държи така към момиче което харесва.Но всеки си има свой виждания и стандарти никога не може да знаеш какво си мисли! Най-хубаво е да изчакаш нали той трябва да поеме инициативата !