PDA

View Full Version : Малък проблем



kyka1
11-24-2010, 12:16
Така влязох в нов клас и всички са големи пичове.До тук добре обаче има едно момче което да кажем че ми е приятел обаче постояно ме удря за щяло и нещяло...Но не да кажеш че удря само мене а удря и мои съученици които са му приятели.Да кажеш че удря леко добре ама той удря със сила всеедно няма къде да си излее енергията и я излива върху нас съочениците си.Кажете кво да прая защото вече започвам да се изнервям :)

FuckedUp
11-24-2010, 12:21
Кажи му да се запише на някой боен спорт да се успокои малко. Повечето такива хора от детството ми дето ме террореха (като малък) бяха със семейни проблеми :) Just sayin'

fcukz
11-24-2010, 16:31
Бий го и ти, защо му се оставяш?

kyka1
11-25-2010, 12:47
Бий го и ти, защо му се оставяш?
Виж сега аз не искам да го бия.Ако искам още сега ще стане на пихтия ама не е в това въпроса искам по нормалния начин да спре.Но ако продължава може да се стигне до бой (аз няма да го бия)

iLovePussyJuice
11-25-2010, 16:25
сливи ли имаш в устата? :lol:

споко и на тех че им дойде времето 8-)

suNnykaty96
11-25-2010, 17:23
Виж сега, ако си момиче и той те удря, това е НЕДОПУСТИМО !! Просто no comment. Ако обаче си момче ( което е по - вероятно ) просто го извикай на страна и му кажи че не ти е приятно да го прави, ако толкова иска да покаже привързаността си към теб, измислете си поздрав :D :D :D :P :P :P

xWandereRx
11-25-2010, 17:25
съОченици :shock:

iLovePussyJuice
11-25-2010, 17:39
Виж сега, ако си момиче и той те удря, това е НЕДОПУСТИМО !! Просто no comment. Ако обаче си момче ( което е по - вероятно ) просто го извикай на страна и му кажи че не ти е приятно да го прави, ако толкова иска да покаже привързаността си към теб, измислете си поздрав :D :D :D :P :P :Pизобщо не мога да схвана кое би те накарало да си помислиш, че е момиче...
не прочете ли к'во е написал :lol: