PDA

View Full Version : какъв по дяволите ми е проблема...?



creet3
11-24-2010, 13:09
Добре.... здравейте, отдавна не съм влизал тук (1-2..3 години), помня, че голяма част от хората преди бяха... да кажем, "сърдити" и на въпрос зададен от друг регистриран, очакващ смислен отговор, те го затапваха по всякакви начини.. намираше се някой друг, който реално пишеше по темата, за което хората направи ли си труда да постнат проблема си, му бяха благодарни... Та така да не се отклонявам, направо да си кажа моя "бъг" :)...

КЪМ ПРОБЛЕМА
Момче, на 16 години (не че има голямо значение)... не знам дали има определение за това, но не мога да "сваля" и едно момиче... смисъл не мога да се обвържа... всеки път (а те са много), когато харесам някоя, заговарям нали (не винаги, просто виждам, че няма шанс в някои случаи :D, всеки тр'я да си знае мярката все пак :Р ), запознаваме се и к'во... печеля един от многото ми, вече, приятели (не че лошо, супер си е даже, ама ....). С две думи - сприятелявам се с всяко момиче, с което се запозная с първоначална цел: обвързване... Не съм някъв сваляч, гъзарче и прочие... Нормален съм... Има известен шанс да имам страх от обвързване, в което като се замисля не съм много обеден :Р...
В темата не съм уточнявал много, очаквам повече въпроси от вас... Надявам се реално да има смисъл от отварянето на темата!

DaSparKonE
11-24-2010, 13:15
Имам същия проблем и си е доста гадничко ...
Ще ми е доста интересно да видя как ще се развие темата

akinom
11-24-2010, 13:33
всеки си има различен характер и форма на поведение, понякога неразбираема за другите ;d
Затова може като не си разбрал защо се държи така i не ти отвръща веднага.. да се заблуждаваш и да си мислиш, че и тя е като другите и тя не те харесва.. нз, но от един път не става.. ;]

DeVilTerroR
11-24-2010, 13:47
Еми най-вероятно не показваш на момичетата, че искаш нещо повече от приятелство. Не знам какъв подход имаш, но явно не е много правилен. Трябваше малко повече инфо да дадеш по какъв начин им предлагаш и отрязват ли те, приятелство ли искат и т.н.

creet3
11-24-2010, 13:50
всеки си има различен характер и форма на поведение, понякога неразбираема за другите ;d
Затова може като не си разбрал защо се държи така i не ти отвръща веднага.. да се заблуждаваш и да си мислиш, че и тя е като другите и тя не те харесва.. нз, но от един път не става.. ;]
преди около месец мисля... бях се запознал с едно момиче, писахме си известно време (а през това време постоянно ми правеше намеци).. след седмица я попитах дали има нещо към мене, тя си каза "да" и още някой нещо които в случая нямат значение :), беше взаимно, проблемът беше, че е от друг град... от там дойдоха и другите проблеми: винаги аз започвах първи да пиша (след като осъзнах това не писах 1 седмица за да видя дали ще си направи труда тя... нямаше резултат, започнахме да си омръзваме, нямаше за какво да си говорим... градът от който е тя не е далеч, 15-тина мин с маршрутката, ама пари за това нямам (нищо, че тази година съм вложил лична 4-цифрена сума в хоби :D )

BlindedAngel
11-24-2010, 13:51
Проблема ( предполагам ) ти е в подхода.Просто в процеса на опознаване флиртувай с момичетата по открито, но разбира се без да прекаляваш.Не се страхувай да пуснеш по някоя "мръсна" закачка, все пак нали трябва да се види че имаш нещо. 8)

akinom
11-24-2010, 14:10
E, като си видял, че е от друг град, за какво изобщо си се захванал?
А и според мн си въобразяваш, че съществува проблем.. просто още не се е появило твоето момиче.. нали ако се придържаме към максимата: ,,за свеки влак си има пътник`` ;д

creet3
11-24-2010, 14:17
E, като си видял, че е от друг град, за какво изобщо си се захванал?
А и според мн си въобразяваш, че съществува проблем.. просто още не се е появило твоето момиче.. нали ако се придържаме към максимата: ,,за свеки влак си има пътник`` ;д
тука идва другия голям проблем... реално съм от малък град... познавам апсолютно всеки... мога спокойно да кажа, че не са "стока" (клюкарки, циганки и фръцли), тука нормални няма... то за това повечето ходят с хора от други градове.. предпочитат да се виждат един път в седмицата или по-рядко, от колкото да ходят с някой съгражданин или съгражданка...

akinom
11-24-2010, 14:21
добре тогава.. допълнителен бонус въпрос.. Какво е това важно хоби?
Ако то е по- важно за теб от това да имаш приятелка, значи не ти е времето ..
но ако държиш на серiозните връзки.. продължавай да търсиш и с тези пари, инвестирани в хобито ти заминавай при нея

creet3
11-24-2010, 14:23
добре тогава.. допълнителен бонус въпрос.. Какво е това важно хоби?
Ако то е по- важно за теб от това да имаш приятелка, значи не ти е времето ..
но ако държиш на серiозните връзки.. продължавай да търсиш и с тези пари, инвестирани в хобито ти заминавай при нея
фотография, надявам се и за напред и като професия, не само хоби...