PDA

View Full Version : Гаджето ми ходи с най-добрата ми приятелка



cvety941
11-24-2010, 13:53
Гаджето ми ходи с най-добрата ми приятелка..какво да правя :cry: :cry: :cry:
т.7
krem4et0

DeVilTerroR
11-24-2010, 13:56
Само да подчертая, че вече явно вече не ти е гадже и приятелката ти не ти е приятелка :D
Това беше гадно ама не се сдържах.Няма много варианти просто им теглиш по една "майна" и ги оставаш и двамата вече не са ти нужни щом не те оценяват !

cvety941
11-24-2010, 13:59
опитвам се но тя ми беше най-добра приятелка познаваме се от 8 години.. а с него ходихме година и половина... :cry:

a1a2b3v
11-24-2010, 14:20
Дамм и за това, че приятелят ти ходи с нй-добрата ти фр трябва да пуснеш няколко теми! Ние какво трябва да направим..нищо! Стягай се и осъзнай, че нито тя ти е приятелка, нито момчето си заслужава и това е! :?

cvety941
11-24-2010, 14:23
еми може и така де ама..

Ssummerjam
11-24-2010, 14:57
еми може и така де ама..

Не може, ами направо си е така. :?

cvety941
11-24-2010, 15:21
е ето на тях колко им пука.. :cry: :cry: въпреки че него все още го обичам..а нея я чувствам като моя сестра..

Paramour
11-24-2010, 16:30
Тегли им по една майна..
не ти трябват такива хора.
.. ако толкова искаш да си запазите приятелството с момичето- поговори с нея, но .. според мен не ти трябва такава приятелка.

Stotii
11-24-2010, 16:35
Тегли им една солидна .... и дотам, незнам още колко хора трябва да ти го кажат !?

ImSoInLove
11-24-2010, 17:19
Отпиши ги от живота си :)

kik7
11-24-2010, 19:16
Само да подчертая, че вече явно вече не ти е гадже и приятелката ти не ти е приятелка :D
Това беше гадно ама не се сдържах.Няма много варианти просто им теглиш по една "майна" и ги оставаш и двамата вече не са ти нужни щом не те оценяват !

++

cvety941
11-25-2010, 12:42
Тегли им по една майна..
не ти трябват такива хора.
.. ако толкова искаш да си запазите приятелството с момичето- поговори с нея, но .. според мен не ти трябва такава приятелка.
и аз така вече си мисля... ама днеска говорих с нея тя вика че станало случайно и не ходили наистина а само за да ме нарани той..

d3viL
11-25-2010, 12:59
Виж сега, от личен опит мога да ти кажа, че да простиш е ужасно трудно. Сигурно и сама го съзнаваш.

Приятелката ти... Сериозно ли мислиш, че вече ще ти бъде приятелка?! Че всичко ще е както преди?! Че ще можеш да говориш свободно с нея?! Да й споделяш?!
Не, за Бога.
Повярвай ми, понякога ще те обзема ужасяваща доза злоба и желание да си го върнеш. Да почувства болката ти.
Чудиш се защо те е предала. Как е могла?! Можела е да каже "не".
Всъщност всичко е зависело от нея, нали?!
Тези въпроси винаги ще те тормозят.
А колкото до "гаджето ти", тук мога само да ти кажа, че всичко зависи от чувствата. Неговите към теб. Неговите към нея.

Един съвет от мен:
Дай си време и не прибързвай с никакви решения.

cvety941
11-25-2010, 13:05
Виж сега, от личен опит мога да ти кажа, че да простиш е ужасно трудно. Сигурно и сама го съзнаваш.

Приятелката ти... Сериозно ли мислиш, че вече ще ти бъде приятелка?! Че всичко ще е както преди?! Че ще можеш да говориш свободно с нея?! Да й споделяш?!
Не, за Бога.
Повярвай ми, понякога ще те обзема ужасяваща доза злоба и желание да си го върнеш. Да почувства болката ти.
Чудиш се защо те е предала. Как е могла?! Можела е да каже "не".
Всъщност всичко е зависело от нея, нали?!
Тези въпроси винаги ще те тормозят.
А колкото до "гаджето ти", тук мога само да ти кажа, че всичко зависи от чувствата. Неговите към теб. Неговите към нея.

Един съвет от мен:
Дай си време и не прибързвай с никакви решения.
мерси много...всъщност вече нищо няма е същото с нея а той казва че ме обича..ако беше тка..нямаше да го напраи но наистина незнам вече... :cry:

d3viL
11-25-2010, 13:17
Виж сега, от личен опит мога да ти кажа, че да простиш е ужасно трудно. Сигурно и сама го съзнаваш.

Приятелката ти... Сериозно ли мислиш, че вече ще ти бъде приятелка?! Че всичко ще е както преди?! Че ще можеш да говориш свободно с нея?! Да й споделяш?!
Не, за Бога.
Повярвай ми, понякога ще те обзема ужасяваща доза злоба и желание да си го върнеш. Да почувства болката ти.
Чудиш се защо те е предала. Как е могла?! Можела е да каже "не".
Всъщност всичко е зависело от нея, нали?!
Тези въпроси винаги ще те тормозят.
А колкото до "гаджето ти", тук мога само да ти кажа, че всичко зависи от чувствата. Неговите към теб. Неговите към нея.

Един съвет от мен:
Дай си време и не прибързвай с никакви решения.
мерси много...всъщност вече нищо няма е същото с нея а той казва че ме обича..ако беше тка..нямаше да го напраи но наистина незнам вече... :cry:

Няма защо.
Той казва, че те обича... Нека ти го докаже.
Наистина е възможно да те обича. Ако е наистина обич.
Има голямата вероятност това с приятелката ти да е било просто увлечение. Но може и да не е.

Както ти казах - не прибързвай.
Изчакай да минат 3-4 дни, седмица-две, ако трябва. Почини си, успокой се и тогава решавай, на кого ще простиш или дали изобщо ще простиш.

SisinkaS
11-25-2010, 13:27
Тегли им по една майна..
не ти трябват такива хора.
.. ако толкова искаш да си запазите приятелството с момичето- поговори с нея, но .. според мен не ти трябва такава приятелка.
и аз така вече си мисля... ама днеска говорих с нея тя вика че станало случайно и не ходили наистина а само за да ме нарани той..

Ти наред ли си?! Я слез на земята и помисли трезво!Колко добра пр-ка ти е била всъщност след като е участвала в играта му, така да го нарека, за да те нарани?! И как може въобще да обръщаш внимание на това, че те бил обичал след като е постъпил така?! Трябва да си пълно ку-ку, че да се замисляш над тоя проблем изобщо, дори и да имаш някакви чувства към "приятелката ти" и към него.Е*и им майката и на двамата :x

cvety941
11-25-2010, 13:38
еми вече май тва ще направа писна ми от такива " приятелки " ..... :cry:

Magic_Girl
11-30-2010, 09:28
Ще ти кажа една истинска случка. Имам 2 приятелки. Едната ходеше с един идиот ( според мен ), но го заряза,защото се зарибяваше с другата ми приятелка. В последствие двете се скараха и сега другата ми приятелка ходи с него..Според теб как се чувстват и двете? Много е гадно,когато заради някакъв тъпанар си развалиш приятелството с някой.
Съвет: Превъзмогни цялата история и си дръж на приятелката. :)