PDA

View Full Version : кръв запек помо6т



azaz22
11-24-2010, 13:54
ами днес докато аках забелзах 4е по изпражнението ми има кръв смисъл тя бе6е ммнмнмн малко и по тоалетната хартия мисля 4е е от запека ми които бе продължил ве4е 7 ден но притеснението ми е друго дали може да полу4а някаква вътре6на инфекция ако раната ми е отвътре смис да съм си разранил 4ервото за6тото по друг на4ин не си го обяснявам за6тото преди малко пак отидох до тоалетна и забелязах 4е пак имам малко кръв

umorena
11-24-2010, 15:35
И аз имам абсолютно същия проблем,който продължава вече повече от месец.Има няколко варианта:
или е от запека или са хемороиди,анална фисура,язва или възпаление на червата,а може и нещо друго.
Аз се страхувам да отида на лекар,но по-скоро мисля,че ми се получава от запека и рядкото ходене по голяма нужда.Ще следя темата все пак. :(

doctors
11-25-2010, 19:05
Да ви види специалист вътрешни болести,гастроентеролог или хирург.
За да сте наясно каква е причината за това което ви се случва.

xinfamous
11-25-2010, 23:50
хора майка ми е лекар и съм се интересувал от темата,СПЕШНО отидете на лекар! Кръв в изпражненията може да е знак за нещо наистина сериозно!!

Vikito0o
11-26-2010, 14:35
хора майка ми е лекар и съм се интересувал от темата,СПЕШНО отидете на лекар! Кръв в изпражненията може да е знак за нещо наистина сериозно!!
Подкрепям!Наистина отидете на лекар

fatalgirl
12-15-2010, 11:41
И аз имах същия проблем, споделих с майка ми и баща ми, те ме заведоха на личния лекар, тя пък ми даде направление за хирург. Изписа ми просто някакви хапчета, но не ми мина от тях и за един ден влязох в болницата и ми направиха изследвания. И аз много се страхувах, но се успокоих наистина много след като разбрах, че не е нищо сериозно. Така че отиди за по сигурно на лекар, няма от какво да се притесняваш :)

annayordanova
12-15-2010, 11:55
най-вероятно имаш хемороиди и когато имаш запек ги задираш леко и от това е кръвта,но може и да е друго. След като се изходиш боли ли те,усещаш ли все едно,че имаш температура на ануса ?

titinkaa
12-18-2010, 12:50
Преди 2г. и аз имах тоя проблем за няколко дена и отшумя,сега да чукна на дърво ми няма нищо оттогава,ама при вас щом е толкова зле идете на лекар.

SmilezZz
12-20-2010, 08:23
Отиди на лекар...
Дори и да не е нищо особено,поне ще
се успокоиш..