PDA

View Full Version : World of warcraft



NatalieXristovaa
11-24-2010, 15:09
Здравейте на всички.Искам някой да ми помогне относно играта world of warcraft .преди около година не спирах да играя на нея,толкова ми беше интересна ,след което пкто ми се радвали и спрях.Сега съм с лаптоп и искам отново да я инсталирам,но не мога да се сетя какво и в каква последователност трябва да изтегля от замунда.ИИИИ междудругото искам да играя в безплатния сървър dragon fire...Моля да ми обясните как беше всичко това с тегленето и инсталирането.

Благодаря предварително !! :) :)

sli73r
11-24-2010, 15:28
Здравейте на всички.Искам някой да ми помогне относно играта world of warcraft .преди около година не спирах да играя на нея,толкова ми беше интересна ,след което пкто ми се радвали и спрях.Сега съм с лаптоп и искам отново да я инсталирам,но не мога да се сетя какво и в каква последователност трябва да изтегля от замунда.ИИИИ междудругото искам да играя в безплатния сървър dragon fire...Моля да ми обясните как беше всичко това с тегленето и инсталирането.

Благодаря предварително !! :) :)
Значи в замундата отиваш и теглиш следните последователно:
1.World Of Warcraft Първата
2.World Of Warcraft The burning Cruside (WOW TBC)
3.World Of Warcraft wrath of the lich king (WOW WOTLK)
*Тази е най новата :)

После си намираш един файл след инсталацията мисля,че Config.wtf
Взимаш настройките за реалма и саве и си готов.

NatalieXristovaa
11-24-2010, 15:36
Коя е първата,че не можаах да разбера ?? :-o

sli73r
11-24-2010, 15:43
Коя е първата,че не можаах да разбера ?? :-o
Просто пишеш World Of warcraft и гледаш World Of warcraft и я теглиш :D

NatalieXristovaa
11-24-2010, 16:00
Мерси много.А нещо пачове или такива неща? и до кой пач трябва да имам за да играя в драгон файр?

Lancer
11-24-2010, 19:41
Имам 2 съвета към теб.
1. Въобще не я почвай отново имала си късмета да я откажеш веднъж, няма смисал пак да я почваш.
2. Ако не послушаш съвер номер 1 :D ето съвет номер 2 :D . Не играй в Dragonfire, ако искаш да изпиташ удоволствието от играта ти препоръчвам http://www.gamer-district.com/ . Доста добър сървър хората си го поддържат и варви само нагоре. Как да си го настрош: в папка Data (ако не се лъжа така беше, не съм мн сигурен, поради факта, че успях да изтрия играта преди 3 месеца :D ) там има файл наречен realmlist. нещо си :D . Отваряш го с NotePad и в него изтриваш всичко и пишеш set realmlist wow.gamer-district.com . За да играеш в този сървар, както сигурен съм и във всеки друг, ти е нужен Patch 3.3.5 (за Dragonfire не съм много сигурен).