PDA

View Full Version : Голям проблем!! - парене и болки... ;(



AniBG
11-24-2010, 15:40
Привет на всички! :) Ще започна с това, че може би разделът не е правилен, но незнаех къде да пусна темата...
Та да си дойдем на думатаа... :-D Проблемът ми започна вчера, през нощта (нощта от онзи ден към вчера)! Събудих се някъде около 2 часа и при различни "пози" (със свити/изправени крака, по корем/гръб да лежа...) усещах парене и остра болка в облатта на гениталийте (по-конкретно - около клиторът и пикочния канал), само в началото, не беше продължителна! Не мога да го опиша точно, ако сте ме разбрали - супер! :) Но проблемът ми не свършва до тук - днес се повтори същото, но когато се прибрах от училище! Трябваше да излизам пак, но когато се наведох да си вържа маратонките - пак същато парене и болка! От време на време става и то през различно време на деня! Въпросът е, че болката/паренето е само в началото на "действието/позата", като се наведа, легна, седна... Та вчера се опитах пак да заспя и на сутринта си измих дупето и повече нищо, но както казах и по-горе - днес пак се повтори същото, но през деня! (Информативно да кажа - днес бях облечена с дънки: Възможно ли е, да е от тях, но се съмнявам, тъй като и друг път съм носила дънки, а пък през нащта не спя с тях! :D )
Незнам каква е причината, не съм казала на майка ми! Исках първо да ви питам вас, за да не я притеснявам излишно (и без това си има достатъчно грижи...) Ако пък е нещо сериозно - ще и кажа, разбира се! Моля ви за сериозни коментари и ако някой знае на какво се дължи това и как мога да го спра/премахна - ще съм му благодарна много!! :(

titinkaa
11-24-2010, 15:53
Нямам си напредстава на кво се дължи. :(

mkio
11-24-2010, 16:20
Кога трябва да ти дойде? На мен ми се е случвало да ме боли така няколко дни преди това..

Biskfitka
11-24-2010, 16:20
И на мен ми се е случвало,но не при определени пози..В повечето случай е протъркване от секс...и няколко пъти съм забелязала,че ако съм се обезкосмявала със самобръсначка (то аз само с тва де ) и след 2-3 дни като почнат да растът косъмчета и го има тва неприятното чувство...колкото и странно да е :D
А може и найстина от някакви дрехи да е..или прах за пране :)

AniBG
11-24-2010, 16:29
И аз незнам от какво е, а вече почнах да се притеснявам! :( На мен ми дойде преди 7 дена и свърши и сега очаквам да ми дойде следващия път (идва ми през 27-28 дена) Но не мисля, че е от цикъла, а напоследък не съм правила секс... :? Някой друг да има мнение по въпроса... :cry:

POLLINA
11-24-2010, 16:50
лекар задължително...
може би е цистит,но все пак.. отиди

titinkaa
11-24-2010, 16:54
Да,може да е от превръзките,щом ти е свършило,понякога и те дразнят,предишния път като ми дойде и ми свърши и след това ми беше дискомфортно отдолу,някво ме сърбеше,и след 10 дена ми мина,беше от превръзките.

AniBG
11-24-2010, 16:55
лекар задължително...
може би е цистит,но все пак.. отиди
Мерси много за съвета! Ще поговоря вече с майка, че вече се притесних много! :(

AniBG
11-24-2010, 17:09
Някой да е имал проблем (без да е свързано с превръзки, цикъл... :D )! :-o

Supernaturall
11-24-2010, 17:53
Аз имах цистит. Болката беше същата, най-вече докато пишках. После казах на майка си и тя ми купи едни хапчета, които пих около 2 седмици. Хубавото беше, че ми подействаха още втория ден, защото това парене вече не се издържаше. Та това може да е.

StolenBliss
11-24-2010, 17:59
Значи аз съм имала може би нещо подобно :-o Една нощ през лятото към два три супер жестоко ме заболяха слабините, ама такава болка не бях изпитвала никога, много остра болка беше и напрао ме превиваше на две. При всеки дълбок дъх имах чувството, че ще експлодирам. Значи има и вариант да е някоя малка кистичка. Като чуваш киста, не се плаши. Мисля, че тези се наричаха 'менструални кисти' или нещо от сорта. По време на мензиса по принцип се пукат за тва някой път боли жестоко стомаха като ни дойде, ама някой път не се пукат точно по време на мензиса а може и по друго време. Не знам, винаги си е най-добре да идеш на лекар, колкото да те успокои, а не само да се чудиш кво е и да се притесняваш :)