PDA

View Full Version : Какво да правя??



SharkBg
11-24-2010, 15:54
Запознах се с едно момиче в училище,намерих й фб,писахме си и разменихме скайповете си.Сега какво да правя ???/КАк да я накарам да излезем??? Проблема е ,че съм много срамежлив и в повечето такива случай съм прее*авал всичко...Както и да е ........... Искам да се сближими и ако нетръгнем заедно ,просто да си останем приятели.
Дайте съвет :-o :-)

Jumbie483
11-24-2010, 16:06
Просто я попитай по скайп. Предполагам, че ще ти е по-лесно, отколкото очи в очи, след като си толкова срамежлив.

Paramour
11-24-2010, 16:13
Пишете си по скайп и по някое време я питаш "Абе искаш ли еди-си-кога да излезем/отидем на кино/на кафе? "
Толкова ли е трудно?

SharkBg
11-24-2010, 16:17
Благодаря :) Но да поизчакам ли ?? Примерно да си попишем 1,2 вечери и на 3-тата да я поканя или направо ?

jghgh
11-24-2010, 16:21
Да, да.. 100 скайпа..
Не убивай емоцията!

Ако те отреже, отреже.. приеми поражението като мъж.


Поеми си дълбоко въздух за да не спечеш и уверено й предложи отношения, ако те отреже не подвивай опашка ами като пич я изпрати до тях примерно и после си заминаваш пак като пич, а не като обидена госпожица [;
Ако си постоянно срамежлив и етц. значи нещо ти куца в самочувствието..
Винаги се запитвай "Какво щях да направя, ако не бях толкова срамежлив" и върши това, което си отговорил [; Добър стимул е.




едит: Поста ми е в случай че искаш да й предложиш, а не за излизането на среща.. Но що се отнася до предлагане, не го прави по скайп, rly.

DeVilTerroR
11-24-2010, 16:27
Ако си наистина толкова срамежлив питай я по скайп някой път да се видите някъде и това е.С този срам до никъде няма да я докараш !

Stotii
11-24-2010, 16:29
Да, да.. 100 скайпа..
Не убивай емоцията!

Ако те отреже, отреже.. приеми поражението като мъж.


+1 ...

... Ако нямаш смелост да я поканиш директно, как очакваш да мине първата среща !???

SharkBg
11-24-2010, 16:30
.....................................
Попринцип когато не познавам някого съм доста сдухан и това са ми го казвали всички приятели. Дори и в компанията да има някой непознат съм някак си ........ .
А за предложението да тръгнем много ясно ,че няма да е по скайп 8)

SharkBg
11-24-2010, 16:34
... Ако нямаш смелост да я поканиш директно, как очакваш да мине първата среща !???
Добър въпрос :)

teo96
11-24-2010, 17:13
... Ако нямаш смелост да я поканиш директно, как очакваш да мине първата среща !???
Добър въпрос :) Ами,че,ти ще се пукнеш от срам! То каненето на първа среща не е толкова трудно,обаче самата среща...преодолей срамежливостта си някак,надъхай се,ако ще ходиш на среща! Иначе наистина ще пре*еш нещата! И не забравяй подхода,романтиката и т.н.!

eXxXciTeD
11-24-2010, 17:15
Работи върху себе си. Научи, че си мъж и един отказ няма да те срине, направи го както подобава, а именно очи в очи. Да ще ти е супер кофти отначало, на срещата също може да не се чувстваш комфортно, ама ако не се пречупиш веднъж докога? Без планове, никога не действат. Това с пиша и 3 вечери на 3-тата и пиша ей тоя ред и т.н го забравяш. Успех.

Biskfitka
11-24-2010, 18:33
Някой хубав слънчев ден (или топла вечер...;д ако изобщо още има такива) й кажи,че ще се разходиш и искаш компания и ако иска да дойде с теб :)

PrclssRosh
11-24-2010, 18:40
Ти не можеш да я попиташ дали иска да излезете, какво ще правиш тогава на срещата?

everythingisrelative
11-24-2010, 19:42
важнто е да има емоций

SharkBg
11-25-2010, 17:08
Така ...Днес си поприказвахме и мисля утре да я поканя да излезем ... Кажете ми как да се държа (винаги какъвто съм си )и някакви теми за разговор които ще се харесат на едно момиче,а не да тръгна да й говоря за коли ,оръжия и тнт ..... :) :D

Stotii
11-25-2010, 17:11
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838 Чети и се учи млади падуане :D :D :D