PDA

View Full Version : маска за дупе



whitebunny
11-24-2010, 16:55
Съжалявам ако има такава тема, но не намерих.
Та въпроса ми е някой правил ли си е тази маска и помага ли ???
http://vbox7.com/play:59ff9ad1
Аз пробвах с какво ли не слаба съм, но пак имам целулит и лятото ме е срам да тръгна с къси панталони по улиците камо ли да отида на плаж :oops: Ако някой я е правил тази маска може ли да ми каже цялата хума ли трябва да се сложи (или колко г/д лъжици), а кафето с какви лъжици се изметрева момичето казва само 7-10 лъжици, но не утичнява какви супени или чаени :-o. Писах и ЛС във вбокс преди доста време и не ми отговори :-x
Моля ви помогнете пробвала съм и с масажи сама вкъщи но нищо не става, а нямам толкова пари за да ги харча по професионални масажи и т.н. ](*,) :-k :cry:

Cucko0
11-24-2010, 20:18
м дам интересна тема ще я следя :) :)

whitebunny
11-26-2010, 19:38
айде бе хора вие вече ме отчаяхте напълно :o

ira90
11-26-2010, 22:23
Еми аз от тази маска си правя душ гел. Смесвам кафе с прясно мляко, да стане на каша и го изсипвам в празна тубичка от душ гел като не го пълня до горе г/д гледам да е 1/2 "пръста" над половината и накрая допълвам с душ гел. Слагам душ гел, за да може да пяни до като го нанасям, но вие може и да не слагате. Използвам го всеки път когато се къпя и съм мн. доволна. Мирише много приятно. То даже става и за ексфолиянт за тяло. Кожата ми се почиства мн. добре и след това е мека. Тази процедура я правя отдавна (не мога да каже колко точно) и забелязвам, че има ефект, но е минимален още. Пробвай те и вие.

Icedoll20
11-27-2010, 00:00
Интересно ми се вижда, мисля да пробвам...

BaffaLsc
11-27-2010, 06:49
Та въпроса ми е някой правил ли си е тази маска и помага ли ???
http://vbox7.com/play:59ff9ad1
Аз пробвах с какво ли не слаба съм, но пак имам целулит и лятото ме е срам да тръгна с къси панталони по улиците камо ли да отида на плаж :oops:
Да , аз пробвах .. правих я там 2-3 седмици пък се отказах..
Не видях ефект..
По - добре вземи да спортуваш.. аз така направих.. и аз съм слаба , но и аз имах..
Ако ще я правиш тази маска.. не разчитай само на нея , смисъл трябва да се ограничаваш И от сладкото.. ;)
Забравих да кажа , че.. за целулит трябва да пиеш много вода и често да ' разтриваш ' областта с мляко за тяло или нещо , което е влажно.. :)

whitebunny
11-27-2010, 09:47
Та въпроса ми е някой правил ли си е тази маска и помага ли ???
http://vbox7.com/play:59ff9ad1
Аз пробвах с какво ли не слаба съм, но пак имам целулит и лятото ме е срам да тръгна с къси панталони по улиците камо ли да отида на плаж :oops:
Да , аз пробвах .. правих я там 2-3 седмици пък се отказах..
Не видях ефект..
По - добре вземи да спортуваш.. аз така направих.. и аз съм слаба , но и аз имах..
Ако ще я правиш тази маска.. не разчитай само на нея , смисъл трябва да се ограничаваш И от сладкото.. ;)
Забравих да кажа , че.. за целулит трябва да пиеш много вода и често да ' разтриваш ' областта с мляко за тяло или нещо , което е влажно.. :)
от сладко вече се ограничавам 2-3 месеца за водата знам но ми е малко некомфортно в училище всяко междучасие да ходя до тоалетна за това спрях да пия вода на всеки кръгъл час
Благодаря на всички където отговорихте :-)

Aniiiii
11-27-2010, 10:10
Вода и тичане - мен само това ме спасява.
Не мога да видя клипчето, защото не ми се отваря в-бох, но ако е тази с кафето - да и аз съм чувала за нея и приятелки са ми казвали че помага малко, но не съм я пробвала лично.

А защо не си купуваш сутрин едно малко шишенце с вода и после да си го допълниш само, и така винаги ще си го носиш с теб? :)
Трябва да пиеш много вода - 2 литра поне :)

billytalent
11-27-2010, 10:22
Една приятелка си прави тази маска от лятото и казва, че има ефект, но се иска постоянство разбира се.
Тя го прави 2 пъти в седмицата.
И аз мисля да пробвам.

whitebunny
11-27-2010, 10:50
Вода и тичане - мен само това ме спасява.
Не мога да видя клипчето, защото не ми се отваря в-бох, но ако е тази с кафето - да и аз съм чувала за нея и приятелки са ми казвали че помага малко, но не съм я пробвала лично.

А защо не си купуваш сутрин едно малко шишенце с вода и после да си го допълниш само, и така винаги ще си го носиш с теб? :)
Трябва да пиеш много вода - 2 литра поне :)
аз така правех преди, но ми е малко некомфортно да ходя всяко междучасие до тоалетна (малко са мръснички тоалетните в у-ще) особено когато съм неразположена :oops: ако съм си в нас няма никакъв проблем сега събота и неделя си пия но само 2 дена в седмицата.. :?