PDA

View Full Version : Новогодишно парти...



Salom
11-24-2010, 17:16
Здравейте!
Понеже наближават празниците (а именно Коледа и Нова година), имам нужда от малко идеи.
С няколко от приятелите ми искаме да си направим новогодишно парти. Ще ми се да е весело и да сме в приятна обстановка.
Каква храна да предложа? (за напитките е ясно :-D ) Как да декорирам къщата?... ей такива дребни нещица,които имат особено значение.

Благодаря предварително :)

NawleK
11-24-2010, 18:17
те тея 3 дребнички нещица са твоето "парти"

Djenka
11-25-2010, 14:17
Поръчайте си пица, китайско или нещо друго... сложи гирлянди там.. снежинки разни 8-)

Много възможности имаш :) Зависи какво предпочитате :)

anonymous546178
11-25-2010, 14:24
музичка осигори, гирлянди, елха, бенгалски огън иии скрий всичко ценнно

iLovePussyJuice
11-25-2010, 16:29
ако сте много кафеви на тия гирлянди най-много некой да се обеси... :D

иначе се съмнявам да е много по-различно от всички останали подобни събирания, най-много да има некоя друга бомба 8-)

Tempest
11-25-2010, 16:59
Поръчайте си пица, китайско или нещо друго... сложи гирлянди там.. снежинки разни 8-)

Много възможности имаш :) Зависи какво предпочитате :)

за да стане още по-яко партито, викни повече Снежанки :D за пиене вземи слаби алкохоли, за да няма къса и безпаметна нощ.. алка зелцер за сутринта, активен въглен, айрян, сок от кисело зеле.. (в случай, че искаш силни алкохоли).. ядене - яко мазнотия, за да не те хваща алко'ола...

всичко, споменато досега, няма никакво значение - важна е компанията ;)

mrtn
11-25-2010, 19:39
Пример може да се разберете, от теб да е баницата с късмети, от друг питката. Когато аз се събирам с приятели за нова година така правим, все пак тоя човек не може да направи всичко за 1 ден и да го улесним по някакъв начин, някой прави пита, друг баница, трети носи баклавата, която се яде на 2 януари.. 8-)
Иначе на такива мероприятия има салата(руска, млечна, шопска), пържоли, кюфтета, кебабчета, пилешко, картофи и такива работи.
Украсата да е типична коледна.. няма какво да се престараваш.
Напитките, наистина да не са толкова силни или ако ще са силни в по-малко количество, че после няма да помните новата година, което е кофти малко.. 8-)