PDA

View Full Version : Проблем.. Помощ..



pr0blemch0
11-24-2010, 18:57
Добър вечер .. Имам 1 запитване към вас, но искам ясен и точен отговор (но без отговори от стила : ЛЕКАР, защото бих искал да се размина с това посещение). Проблемът ми е следният: от около 5-6 дена ми излязоха едни червени ранички по кожичката която покрива главата на пениса.. ( излизали са ми и преди, но за 2-3 дена са се премахнали сами ) и немога да си сабера кожичката надолу, заради тези ранички и има болка .. след като я набера и тези ранички стигат по главата на пениса и имам болка, поради причината, че мястото на което са тези ранички е много така да се каже сбито и неможе да се опъне хубаво кожата.. Прочетох няколко ваши теми и в интернет четох и разгледах снимки и ето точно какви са те : lor. inventech. ru/pic/atlderm_121. jpg ( тези ранички ) skinatlas. com/balanitis/candid. jpg ( точно това което се намира над главата на снимката ... МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ С КАКВО ДА СЕ МАЖА... БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО

Extremescream
11-24-2010, 19:11
Ама няма как да ти дадем отговор с какво да се мажеш.Тези мазила си има причина да се предписват от лекари.Да,не искаш такъв коментар,но не можем да получим всичко,което искаме.А и щом става въпрос за здравето,няма опция 'ще си спестя посещението'.Има я,но после става по-зле.

pr0blemch0
11-24-2010, 19:26
РАЗБИРАМ ТЕ .. БЛАГОДАРЯ ВСЕ ПАК МИСЛЯ ДА ИЗЧАКАМ ОЩЕ 2-3 ДЕНА ЗАСЕГА, ИМА НАПРЕДЪК И ПОДОБРЕНИЕ .. ЩЕ ЧАКАМ ОЩЕ ВАШИ СЪВЕТИ

shell
11-24-2010, 19:51
пич,не си играй със здравето,недей чака така на своя глава :( нищо не ти струва да идеш на лекар,а и той ще ти даде и мазило и тн.

Stonino
11-25-2010, 08:30
Ако си претъркваш х*я от ч*кии е нормално да ти излязат .

Stotii
11-25-2010, 09:26
Я ходи на лекар да те оправи и не се занимавай с простотий по форумите....