PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ



Explose
11-24-2010, 21:12
Здравейте,
Аз съм момче на 17г и все още НЕ съм целувал момиче!!!!Простоо дори немога да говоря с момичета,дори нямам никви приателки !!!! просто няма такав кретен като мен :Х .Има 1 момиче с което се запознахме на 1 купон (то не е от моя град) започнахме да си пишем по скаип и потрагнаха работите започна да ме харесва да си пишем сутрин и вечер,но като се видяхме следващата сабота на 1 купон пак аз се спекох и неможах да и обарна внимание от страх че ще обаркам нещо и така си мина вечерта и аз ненаправих нищо че да я спечеля.И от тогава сичко се прецака ...Общи познати започнаха да ми обесняват каква била курва тя че ходи с още 10 и и да трагне с мен няма да е само моя (някои дори от личен опит) но продалжихме да си пишем тя се отдрапна от мен.А аз дори мисля че съм и влюбен в нея сега (и според няколко приатела също е така) и аз незнам кфо да правя сега сички ми казват да я забрава не си струва да се ядосвам заради нея .... незнам си какво.


И общо взето съм доста объркан и с доста сериозни проблееми и няма кои да ми помогне.... искам да я забравя нея но немога само за нея си мисля....
Иии вие незнам дали ще разберете какво исках да кажа но ако някои се интересува да помогне да пише ще уточнявам .Надявам се да има такива.Просто исках да споделя с надеждата за помощ и съвети за момичетата....

SmilezZz
11-25-2010, 06:24
Промени се..
Недей да се притесняваш толкова
от момичетата...Ние не ядем хора..
- Отпусни се...Няма смисъл от излишно
напрежение..Говори свободно,както
говориш с момчетата...
- Ако ти самия не можеш да си помогнеш,
ние няма как да ти помогнем..
- А и ако наистина въпросното момиче
ходи с още 10 момчета,добре е станало,че
не си й обърнала внимание..
- Относно как да я забравиш..Опитай се да
не мислиш за нея,колкото и трудно да ти е...
Занимавай се с нещо,намери си някакво хоби..
След време тръпката ще изчезне..

П.С- Научи се да пишеш правилно на български език..