PDA

View Full Version : Стеснителен ?



slu6alkata4
11-24-2010, 21:19
Ето го и моя проблеем.
Харесвам едно момиче,но не мога да събера сили да се запозная лично с нея.Представих и се един път в скайпа(снимка) и до там - пиша и здрасти кво става такиа работи и тя не отговаря.Преди седмица ме погледна в училище доста странно,по скоро любопитно,все едно очаква нещо от мен.
Имам приятели в класа й,но се чудя как да се запозная с нея лично щото така по скайп е малко тъпо.Знам къде ходи на кафе,с кои момичета други излиза(не ги познавам).
п.п. имам я в приятели в феисбук и приятелките и също

ltgreen
11-25-2010, 21:43
Ти си МЪЖ, не си цвете, няма да те заболи, нито да те убие ако те отхвърли... а и ако не рискуваш няма да спечелиш така че сам решавай какво ще правиш. Дръпни я някъде насаме, кажи и така и така намирам те за привлекателна а у, и ако и светнат очичките значи и тя те харесва, ако не... ще трябва да се потрудиш малко.

Stotii
11-26-2010, 09:50
Казаха ти го точно,,, или действаш без страх, или това няма шанс за нещо с това момиче....

sexa_na_kompleksa
11-26-2010, 09:53
Щом не ти пише, явно не иска да се занимава с теб. Остави я. ; )

vas4e3to0
11-27-2010, 10:14
Е, като по скайп не ти пише, мислиш ли, че ще има смелост да говорите? :) Обикновенно момчето трябва да действа, момичетата смятат, че то/той не го е срам/страх от нищо. ; ) Та, покажете се малко и вие като мъже, говорете направо! ;) Пък като не стане, - голяма работа, и други момичета има!