PDA

View Full Version : И пак за.. любовта



sweetyytweety
11-24-2010, 21:59
Здравейте ! Имам проблем от доста време, харесвам едно момче, незнам дали е само харесване, защото е от доста време както казах. Не мога да спра да мисля за него, а когато си помисля за него всичко ми се преобръща :( Трябва да го забравя. Нямам шанс със него за жалост. И никое момче не ме привлича така както той.. Какво да правя?

PoRcHeTaTa1
11-24-2010, 22:57
Забрави го! Щом мислиш че нямаш шанс защо да се измачваш ;)

sweetyytweety
11-24-2010, 22:58
Еми аз точно това не мога да направя.. :( Опитвах се да го забравя но не мога.

cvety941
11-25-2010, 15:05
едно е да се опитваш а друго е да го постигнеш.. !! давай забрави го..не се измъчвай излишно...

ThunderStyle
11-25-2010, 15:08
Казваш че нямаш шанс..? Как стигна до тоя извод? Опита ли въобще? Повтаряйки си че нямаш шанс няма и да имаш наистина! :) Имай малко вяра в себе си, щом толкова много го искаш направи всичко възможно! Но трябва да вярваш в себе си и че това нещо е ВЪЗМОЖНО да стане... в противен случай ако не можеш да направиш това наистина ще е най-добре да забравиш за него...

Infection
11-25-2010, 16:21
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

dandan
11-25-2010, 18:49
Оооо и аз имам такъв проблем и аз така като теб се опитвам да го забравя,но не мога той влиза в сънищата ми,нон-стоп е в мислите и на всичкото отгоре си имам нежелано гадже,което има куп недостатъци,в сравнение с момчето,което искам да забравя.Разбирам те не е лесно никак,но си запълвай ежедневието с някакви занимания или нещо др ... че няма друг начин :(

izlishna
11-25-2010, 19:17
Повече запознанства и кореспондиране с нови хора..

Stotii
11-25-2010, 19:42
Ти с този начин на мислене и занижено самочувствие и домашен любимец немоиш си намери, кво остава за момче.... Докато не пробваш кебабчето, няма да разбереш от свиня или от куче е направено.... Или правиш опит да го свалиш, или си оставаш самотна, търсеща утеха във форумите...
Изборът е твой от тук насам ;)

sweetyytweety
11-26-2010, 04:08
не съм с ниско самочувствие ,а не знам как да му привлеча вниманието да му покажа че го харесвам и затова реших да го забравя ноо не могаа

sweetlifesweet
11-26-2010, 08:14
ами и аз имах същия случей намерих си друг и сега изобщо не ми пука за него 8) 8) така че е нормално споко ще го забравиш :D :D

Paramour
11-26-2010, 11:49
Забрави го!
Можеш.
Трябва ти време.

NeRoX
11-26-2010, 12:33
Искаш да го забравиш, защото си решила, че нещата няма да станат при положение, че дори не си се запознала с него?! :D

MeLikesPie
11-26-2010, 12:43
Моля те, отговори на следните въпроси:

1. На колко години си?
2. На колко години е той?
3. От кога го харесваш/обичаш?
4. Познавате ли се?
5. Има ли си гадже?
6. Какво харесваш в него?
7. А какво не?

Честно казано, ако не си се запознала с него, значи няма защо да си мислиш, че си влюбена...
Абе, ти май си на към 12 или...

DeVilTerroR
11-26-2010, 14:33
Аз не знам какво искаш да постигнеш с тази тема.Освен да ти кажем да го забравиш какво друго може да чуеш ? Ако е метод да го забравиш то такива общо взето няма.

sweetyytweety
01-08-2011, 03:23
Моля те, отговори на следните въпроси:

1. На колко години си?
2. На колко години е той?
3. От кога го харесваш/обичаш?
4. Познавате ли се?
5. Има ли си гадже?
6. Какво харесваш в него?
7. А какво не?

Честно казано, ако не си се запознала с него, значи няма защо да си мислиш, че си влюбена...
Абе, ти май си на към 12 или...

1., 2. 2 г ни е разликата
3.от доста време предпочитам да не казвам
4.да, но не сме кой знае толкова близки
5.Няма
6.Ми всичко :D характера, външноста всичкоо
7. Понякога се прави на мн големия а разликата ни НЕ е 5-6 и повече години :D

Видях го доста късно и сега чак отговарям :D

RichardCastle
01-08-2011, 05:54
Действай с момчето няма да се отказваш. Как да му привлечеш вниманието? Като за начало, когато го видиш, удари му 1 лека усмивка, след това някъде издебни да го заговориш и всичко друго ще дойде от самосебе си ;) :P :P

tanch3t093
01-08-2011, 08:48
Забрави го!
Можеш.
Трябва ти време.
+

Сега си казваш, че не можеш, но докато го повтаряш все така ще се чувстваш. Зном, че е трудно, но времето лекува в повечето случаи. Ако не, се опитай, туко виж ти излязъл късметът :)

britzy
01-08-2011, 08:54
Е що пък да го забравя-пробвай се ти пък и ако тогава стане грозно-мда забрави го,но не се отказвай преди даже да си почнала /опитала да почнеш нещо-тъпо е :?