PDA

View Full Version : Един проблем...



electro
11-24-2010, 23:41
Не знам от къде да започна...Може би първо трябва да се извиня ако това не е раздела за темата ми... Искам да ми дадете някакви съвети около едни събития,който ме изяждат вътрешно от доста време,като не мога да намеря правилния начин за справяне с тях.
Преди време разбрах,че приятелката ми,преди мен, е имала "приятелски отношения" с един,който ми е особено несимпатичен...Принципно доста трудно се отърсих от това нещо,като няколко пъти връзката ни се клатеше доста сериозно по същата причина... В крайна сметка някак го преодолях... Но за съжаление същия индивид е от нейния клас и така покрай нея доста често ми се налага да виждам и него...Следователно като знам какво са правили полудявам ненормално много...Но това е едно на ръка...
По стечение на обстоятелствата аз съм изключително добър в един вид развлекателна игра,а се оказа ,че "другия" също я практикува,при което реших да играя срещу него... Играхме,каквото играхме, но за мое учудване аз изгубих...А това явление при мен на тази игра е като да умре Папата - един път на 50-60 години...За мое нещастие явно дойде 60тата година,аз загубих от човека,който е "оправял" жена ми,като дори една стабилна сума излетя от мен...Хубаво...външно успях да прикрия всичко,което напираше от вътре.Но в един момент си помислих:"Евала на пича - взе ми парите и си е е"ал жена ми... Мн хубаво ...". И това беше момента,в който всичко рухна от веднъж.Мъжкото ми самолюбие се разби,от самочувствието ми не остана нищо,почувствах се унижен и принизен до най-ниска степен.Виждам го да се смее зад гърба ми,знам защо го прави,но нямам сила и увереност да направя нещо...Не ми е за парите,а за това,че изгубих точно от него...Не знам как да реагирам в момента...Изпълнен съм с изключително силни реваншистки настроения,исках да го предизвикам на реванш,но в сегашното ми състояние на терзания не мисля,че мога да му противостоя в каковто и да е реванш.На моменти бях на косъм да му откъсна главата, но в крайна сметка той не ми е направил нищо, просто си е гледал кефа...За мое съжаление с жена ми... И това е причината да искам някакъв съвет от вас... Ако нещата продължат така,не знам какво може да се случи...

electro
11-25-2010, 12:02
Трябваше ми една нощ сън,половин ден мислене и 2 коментара,които да ми изяснят картината...Не мисля,че е по-добър...Просто загубих поради нещастно стечение на обстоятелствата... И намерих отговора в 2та коментара,но не в смисъла,който авторите им искаха да покажат... Сега,назависимо колко време ще ми отнеме,независимо от усилията,които ще ми коства,независимо ресурсите,които ще похабя и времето,което ще изгубя, ще тренирам,ще се усъвършенствам до степен,която никой не е достигал,ще покажа, че действително съм по-добрия и следващия път,когато отида на мястото на загубата няма да допусна да се повтори същата грешка,ще го унижа и ще си тръгна с високо вдигната глава!

Deadlock
11-25-2010, 12:14
и какво - сега ще посветиш живота си на това, да докажеш, че ти си по-добър от него?
моето предложение е да помислиш още половин ден. най-вече за това, кое точно означава 'тръгвам си с високо вдигната глава' в тази ситуация. :)

electro
11-25-2010, 12:40
Не мисля,че в случая едно оттегляне от ситуацията е "с високо вдигната глава" ... Аз съм човек,който винаги е отстоявал позицията си и винаги е защитавал честта си,независимо от случая... Плюс това никой не говори за доживотна борба за доказване,става въпрос за около 2-3,макс 6 месеца усилена подготовка в нещо,което принципно си практикувам...Думичката `посвещаване` ми звучи твърде силно... В крайна сметка, дори да се откажа ще ме гризе нещо от вътре и просто няма да намеря покой...И това са причините,поради които съм длъжен да опитам поне още 1 път...

electro
11-25-2010, 12:42
Аз не искам да се докажа пред него, а пред себе си и пред жена ми... Колкото до секса там всичко си е добре и не мисля,че изобщо има нещо общо...

FockidyFockFock
11-25-2010, 12:52
Леле, представям си, ако е ЦЕ ЕС... Инфаркт ще получа, лошо ми стана.

Брат, просто ти липсва самоучствие, т'ва е всичко. Ако беше малко по-самоуверен, нямаше да ти пука, да ли си загубил от някъв-си-там на дадената игра, нито че той е таковал приятелката ти преди вие да сте заедно.
В момента наистина е по-добър от теб, приеми го. Той си прави кеф от нещо, от което ти рухваш психически. Гадничко, приятел.
Стягай се!

electro
11-25-2010, 12:57
Аз вече казах,че не искам да се доказвам пред него... А с нея общо взето всичко си е наред и не сме имали кой знае какви проблеми ... Колкото за `сферата`, в която се занимавам, е по-добре да замълча т.к. съм относително известен и ако я издам,доста хора ще се сетят кой съм,а не искам да разбират за тези ми терзания...

kalpazanka
11-25-2010, 13:11
Вземи си намери по-сериозно занимание от "усъвършенстване" и вдигане акциите на хора, които, зад гърба ти, се смеят на детинщината/комплексите/глупостите ти.
Не се вглъбявай в истории от миналото и истории за реванширане, че има риск момето да си обере чукалата.
На колко години си?

electro
11-25-2010, 13:12
Ще те съдя за авторските права :lol: Иначе чак супер известен не съм...засега... :lol: И сега какво?! Ако разбирам правилно всички ме съветвате да се откажа?! Нали спортно-любовната драма трябва да има някакъв край...

FockidyFockFock
11-25-2010, 13:23
не умаловажавай кънтара, ламер!

shadow4e
11-25-2010, 13:28
И да не е таза и друга да си намериш и тя ще има бивши. Ако не те устройва, си търси девствена.
А това да си посветиш живота да му се докажеш е просто малоумно.

electro
11-25-2010, 13:32
1во не съм пубер,над 20 съм...
2ро не съм казвал,че съм супер известен,просто в средите,в които се занимавам ме познават достатъчно добре
3то същите тия среди са софийските (за колегата с Мало Конаре и Трън)
4то в по-обща сметка това,с което се занимавам ми изкарва хляба,а покрай него се запознах и с жена ми... и мисля,че е напълно нормално да се `сдухвам` от такава загуба...
5то Аз вярвам,че всеки рано или късно си намира майстора,просто моя още не се е родил...а колкото за загубата от този вече споменах,че просто така се случи...

kalpazanka
11-25-2010, 13:36
Не че нещо, ама как така си женен, над 20 и искаш съвет в Teenproblem? :-s

electro
11-25-2010, 14:07
Не че нещо, ама как така си женен, над 20 и искаш съвет в Teenproblem? :-s

Не съм женен... В случая използвах `жена ми` като нарицателно за `приятелката ми` (по-кратко е,а и по мое време доста се употребяваше в същия смисъл) А това,че съм над 20 не значи че съм на 30-40...Близо до 20,но определено над :lol: И какво лошо има,че искам мнения тук? Да не би раздела `Бъдещи майки` или там каквото беше да е за под 20 години принципно...

kalpazanka
11-25-2010, 14:11
Друга ми беше препратката, както и да е /може колегите да се досетят/. Като за мъж над 20 имаш (меко казано) банални терзания.

Pliok0019
11-25-2010, 21:10
Пребий го. Как никой друг не те посъветва това.

electro
11-26-2010, 08:32
Не е като да не съм си го мислил...

Serseri91
11-26-2010, 08:38
Недей, че ще вземе да те пребие и хептен за резил да станеш :lol:

electro
11-26-2010, 08:43
А това вече няма как да стане :lol:

Serseri91
11-26-2010, 08:45
А това вече няма как да стане :lol:


Е ти си мислил, че и на кънтър не може да те бие, ама на 8-)

electro
11-26-2010, 08:47
абе слушай какво ти говоря...

Serseri91
11-26-2010, 09:05
абе слушай какво ти говоря...


Голям бияч ли си ? :smt018

electro
11-26-2010, 09:22
Не е важно аз какъв съм...Писах тук за съвет,а някакви хлапета си правят гавра...

PinkFloydSound
11-26-2010, 10:09
Дон Кихот и вятърните мелници.

Serseri91
11-26-2010, 10:14
Не е важно аз какъв съм...Писах тук за съвет,а някакви хлапета си правят гавра...

Не е важно какъв си, ама е важно да го запазиш в тайна 8-)

Serseri91
11-26-2010, 15:33
оффффффффффффффффффф.......... .................................................. .....................

Punisherrr
11-26-2010, 15:45
Еее супер развеселяващата тема е тая 8-)

Пред кой ше се доказваш? Пред бившия ли, пред кой?
Щото ако наистина искаш да се докажеш пред себе си, вземи се стегни и се оттърси от тая глупост.
Уж си много зрял, с много принципи, чест, достойнства...бля бля бля... Хич не личи.

electro
12-07-2010, 15:22
Днес се изправих отново срещу него... При почти същите условия,на същото място,където загубих... Държа за края на тази история да знаят тези,които ме обидиха в тая тема - днес аз си върнах всичката изгубена чест. Причиних му нещо,което ще помни цял живот.Унижих го по начин, на какъвто не съм очаквал да съм способен...
Независимо от злобните коментари на определени потребители,смятам,че това , за което си направих труда си заслужаваше... Благодаря на тези,които не се подиграваха,а ми дадоха приятелски съвети :))

machoka
12-07-2010, 16:11
Да ти носи удоволствие унижаването на някой не е най-доброто, което би могло да ти се случва.

Pliok0019
12-07-2010, 18:46
Преби ли го? Само дано не си го плюел.

strave
12-07-2010, 19:07
Автора е боК-успял е да задоволи чувството си за мъст,гордостта отново е най-силното му оръжие,а мъжкото му достойство е отново на висотата от преди. Осъзнай се пич-днес ти си големият играча,незнам ккаво си му направил на момчето,но шанса утре ти да си на земята и да ритат и да те заплюват в лицето е огромен.

Brooklyn
12-07-2010, 19:25
автора е бедна душица брат ,при тях типични са злобата/отмъщението/унижаването .. пълен фюм

известен бил ,колко да си известен .. там в един гноен град имаше един лаф с винкело .. така че си прай сметката кой къв е и за кво е роден 8-)

Pwnmaster
12-07-2010, 19:51
Били го на ЦС бе, ламер? :lol:

iLovePussyJuice
12-07-2010, 20:23
комплексарска работа...
занимаваш се с глупости xD

е за т'ва игрите не трябва да се приемат сериозно 8-)
и трябва да се научиш да губиш, по-точно да приемаш загубите достойно, а не да си намираш най-различни оправдания
а всъщност като се замисля, че става дума за няква игра...ХАХАХАХХА :D

iLovePussyJuice
12-07-2010, 20:29
1во не съм пубер,над 20 съм...EPIC FAIL! :lol:

Hopegiver
12-09-2010, 13:49
Обвини го, че е хакер и го комплексирай :D
после го ебавай че е с малка пишка ,, и го навивай да си ги мерите.
та ако тръгне да си го вади преди тва се обрасни да не те ебават :Д (не че е ненормално явлението )
Та ако накрая след всичко разбереш че е нещо повече от тебе
в това с което се занимавате..
може и да осъзнаеш че ти си много повече от неги в други неща
които той е възможно и да не проумее..
А и докато си подвластен на подобни емоции, докато се съревновавате
нищо няма да излезе, прави го за фън нали това е играта.
Не победата определя Кефа, достойната загуба също не е за испускане.
Понеже и аз съм минал през игрите..
един фр постоянно претендираше че е по добър от мен... добре дори му го признавах, просто си цъках, не с цел да се докажа дори на себе си
а по скоро да излезе нещо свестно от цялата работа.
Но не се спря тоя човек, затва се спрях с тая игра... която всъщност си беше загуба на време, въпреки че са полезни и в социален план :д

Та радвай се и като загубиш , винаги ще има кой да те бие и винаги ще има кой да победиш. А и нещата пак си остават относителни.
Айде Have a Fun. и си вярвай малко повече, но гледай да не се надценяваш ;д

Hopegiver
12-09-2010, 13:52
1во не съм пубер,над 20 съм...EPIC FAIL! :lol:

Късен пубертет а ? :D
Споко бре и аз страдам от него няма лошо :D

iveetyy
12-09-2010, 15:06
Пич , осъзнай се.. ;/
Мацката си е при тебе сега , нали ?
ПРЕДИ е била негова , той я е загубил , ти си я спечелил , right ?
А пък за една игра не си струва изобщо да се чувстваш по-долу от него , защото .. wtf , игра о.О. Има къде къде по-стойностни неща в живота.
П.П.manliftingbanner разглеждах си темите във Всичко Тийн Накуп и забелязах , че един вид си си набелязал Hopegiver-a.Няма ли с кой друг да се занимаваш , който е 10 039439340 пъти повече за набелязване ? Лично аз съм попадала на доста такива.

iveetyy
12-09-2010, 15:19
Да , не виждам защо да отричам , че в коментара има неграмотност. (То във чий ли коментар вече няма , но това не оправдава никого.) Единственото , което твърдя е , че това изобщо не показва какъв е и дали по принцип е грамотен.Какво ако всъщност е допуснал всички грешки в следствие на бързина ? Пределно ясно ми е , че всеки ще си твърди своето.
Прекарвала съм много повече време с него от когото и да е във форума (което е ясно всъщност , но whatever.) и мога да заявя , че е способен да изразява мисълта си ясно. На моменти има странно чувство за хумор , което е изразил и в този отговор , за който ти се хващаш , но това просто не го определя като човека , който всъщност е.
Не ти забранявам да ,,говориш,, , говори си.На мен когато нечие мнение ми пречи просто го игнорирам.

realantisocial
12-09-2010, 15:30
На мен когато нечие мнение ми пречи просто го игнорирам.

Когато мнението на преподавателя ти не ти харесва, игнорираш ли го ? А това на родителите ти ?