PDA

View Full Version : Помощ :((((



koko25
11-25-2010, 08:08
Здравейте,
Аз съм момче на 15 години и страшно много харесвам едно момиче от моя клас да не кажа че съм влюбен в нея. Ние бяхме много блиски и я познавам много добре никога не съм мислел че мога да срещна такова момиче. Познавам я от 2 години в началото бяхме много блиски но аз не обичам да контактувам по скайп и понеже живея далеч от нея загубихме връзка за няколко месеца по времето на лятната ваканция и след това нещата доста се промениха вече не контактувахме толкова често и тя се беще сближила доста с други хора... и все пак с нея си останахме добри приятели много съм мислил по въпроса да и кажа че я харесвам и по едно време бях се решил но тя си намери приятел и сега незнам какво да правя харесвам я но не мога да и го кажа защото не знам как ще реагира и дали и тя ме харесва също толкова, мислех си да и кажа въпреки това че тя има приятел който според мен е пълен идиот или да оставя нещата така и да забравя за нея

моля помогнете ми какво да направя :shock: :shock: :shock:

Stotii
11-25-2010, 09:00
За теб той може да е пълен идиот, докато за нея той да е прекрасен. Стой си настрана и си чакай реда щом не си се опитал до сега. Освен ако момичето до сега не е показало, че има някакви чувства към теб, няма смисъл да си пъхаш главата като не трябва и да останеш и без приятелството.

ПС : блиЗки се пише със 'З'

Infection
11-25-2010, 16:19
Според мен трябва да и покажеш че държиш на нея а тя ще прецени по нататък с кого ще е например!!!
8)

ThunderStyle
11-25-2010, 16:41
За теб той може да е пълен идиот, докато за нея той да е прекрасен. Стой си настрана и си чакай реда щом не си се опитал до сега. Освен ако момичето до сега не е показало, че има някакви чувства към теб, няма смисъл да си пъхаш главата като не трябва и да останеш и без приятелството.

ПС : блиЗки се пише със 'З'


+1! Изпуснал си си шанса... но все пак може да опиташ с леки намеци, няма глупави хора бас ловя че ще разбере какво имаш впредвид лека полека и ще разбереш дали има нещо към теб... ако и го сервираш изведнъж няма да знае как да реагира и може да не чуеш това което ти се иска! Успех! :)

a1a2b3v
11-25-2010, 19:21
Добре бе човек, чак сега ли осъзна, че я харесваш?? ... трябвало е още преди да сте се отдалечили да и го кажеш ама станалото станало. :) Ти пак можеш да и покажеш, че я харесваш ама тя ако иска друго момче тя каузата е загубена. Пък и го има това нещо, че докато харесваш някого той за теб едва ли не е "перфектният" така, че дори и да не е така това си е едно подсъзнателно мислене и независимо дори това момче да е най-големия боклук и изобщо да не си заслужава, каквото и да и кажеш дори и да е истина тя няма да обърне кой знае какво внимание...

izlishna
11-25-2010, 19:25
Голямо удоволствие ли ще ти достави ако и съсипеш връзката(да я разделиш с половинката и) само и само за да задоволиш своите интереси?!

Не се бъркай..

koko25
11-26-2010, 13:06
колкото и гадно да звучи аз съм влюбен в нея и незнам какво да правя нон стпо мисля за нея а относно приятеля и не го познавам лично но повечето хора които го познават ми казаха че е идиот... и като стане дума за него все го псуват...

Eos
11-26-2010, 13:28
Заеби.
Тя те приема само като приятел, такъв и ще си останеш за нея. Недей да настояваш а се опитай да си останете само приятели и не прецаквай нещата. ;]

NeZaPoznat
11-26-2010, 13:41
колкото и гадно да звучи аз съм влюбен в нея и незнам какво да правя нон стпо мисля за нея а относно приятеля и не го познавам лично но повечето хора които го познават ми казаха че е идиот... и като стане дума за него все го псуват...

щом си е паднала по него омбре- и тя е идиотка! Не ти трябва :? момичета - много 8)

DeVilTerroR
11-26-2010, 14:43
Еми закъснял си особено, като не сте контактували 3 месеца. Защо не предприе нещо явно, че и преди си я харесвал ?

bootyboy
11-30-2010, 21:27
наистина трябваше да го направиш когато е била сама, но никога не е късно, ако той наистина е кретен само и ти не ставай като него, не прави глупости, нищо не става насила