PDA

View Full Version : Не знам какво да правя вече...



art
11-25-2010, 09:49
Здравейте! С приятеля ми сме заедно от две години. Обичаме се. Той казва, че ме обича, но напоследък се караме ежедневно. Ковори ми все едно съм адската курва, а аз определено не съм. Последно зяпа други момичета дори когато сме заедно.Не ми казва абсолютно нищо мило. Понякога се чудя защо е с мен при положение, че опрелено харесва от онзи тип момичета с многото обем на по 15-16... (нищо лично) Постоянно се съмнява в мен.Мисли си, че се свалям с други, а не е така. Не знам какво да правя вече! Снощи пак се скарахме и той казар че щял да отиде да изч*ка някоя. Днес каза, че не е, но ще го направи щом съм била настоявала.Кажете ми какво мислите, дайте ми съвети и ако може избегнете вариянта да скъсам с него, защото не знам дали мога да го направя това нещо, понеже наистина го обичам.

tanch3t093
11-25-2010, 09:59
Не е хубаво това, че много се карате, но както изглежда си нямате доверие един на друг. И ти защо трябва да търпиш неговите изказвания "ще хода да изчукам някоя", ако ти тва го кажеш няма да стане много хубаво нали?? Спаред мен трябва да говорите много сериозно относно вашите отношения, защото рано или късно или на теб, или на него ще му писне.

TheBeliever
11-25-2010, 10:33
Няма да ти е много приятно от това, което ще напиша, но то си е моето мнение.

Връзката ви е обречена. В повечето случаи когато момчето започне систематично да обвинява половинката си в изневяра, значи или той е изневерил или му се иска да го направи. Последните му реплики само подкрепят тезата ми. Това "ако искаш ще го направя" е некадърен опит да изкара теб виновната при евентуална забежка от негова страна. Едва ли не "Аз те предупредих - ти ме подтикна".
Казваш, че не би могла да скъсаш с него, но това ли е връзката, която би искала да имаш? Никакви мили жестове, постоянни кавги и обвинения? Задай си въпроса докога би могла да издържиш и най-вече заслужава ли си. Моето мнение е, че не си струва. Всеки опит за разговор ще се превърне в поредната караница, след която ти отново ще си с наранени чувства, а на него отново ще му е все тая. Съветът ми е да се стегнеш и да му поставиш ултиматум - или той преосмисля и променя държанието си спрямо теб, или с връзката ви е свършено.

xCut0utMyTearsx
11-25-2010, 10:38
Това не е никак добре... хайде караниците.. всяка двойка ги има по малко или по много... но да се държи с теб като с курва ... -.- пх. Поговорете си... попитай го какво чуства или дали въобще вече чуства нещо... Ако е така.... кажи му, че не ти е приятно да ти говори така и постоянно да зяпа други жени... -.- Той ако те обича или поне малко държи на теб... ще помисли над нещата.... ако неее.... има само един вариант... и мисля, че всички се досещаме какъв е той. :smt023

Ssummerjam
11-25-2010, 11:13
Искаш да избягваме варианта да скъсаш с него, но той е най-удачния. Караниците си ги има във всяка връзка, колкото и перфектна да изглежда отстрани двойката. Държи се зле с теб, не ти прави мили жестове, постоянно заглежда други момичета, няма ти доверие... Човек, който те обича, не би се отнасял по подобен начин. Колко можеш да издържиш така? И това доближава ли се поне малко до идеала ти за връзка? Погледни нещата от друг ъгъл, представи си, че това е историята на твоя приятелка и тя ти я разказва. Какво би я посъветвала? Предполагам същото, което и аз теб. Изводът е, че връзката ви трябва да приключи. Да, гадно ще ти е, но няма да е защото го обичаш, а защото просто си свикнала с него и сте били много време заедно. :)

modjodjodjo
11-25-2010, 12:17
Скъсай го на ужким (ама трябва да си добра актриса). Не му се обаждай не го търси известно време да се уплаш и ако той те потърси след това да се сдобрите, съгласи се. Ако след известно време почне пак да се държи така..скъсай го наистина. Ако бях на твое място това бих направил аз

sme6ko0o
11-25-2010, 12:36
Пробвай отново да събудиш интереса му към теб... И не позволявай да те използва... за каквото и да е, покажи му, че и ти имаш нужди... да излизаш, да се забавляваш... а не да го чакаш да се наиграе...

SchoolSucks
11-25-2010, 13:39
А може пък и да си, това какво смяташ е без значение.

jghgh
11-25-2010, 18:18
Няма да ти е много приятно от това, което ще напиша, но то си е моето мнение.

Връзката ви е обречена. В повечето случаи когато момчето започне систематично да обвинява половинката си в изневяра, значи или той е изневерил или му се иска да го направи. Последните му реплики само подкрепят тезата ми. Това "ако искаш ще го направя" е некадърен опит да изкара теб виновната при евентуална забежка от негова страна. Едва ли не "Аз те предупредих - ти ме подтикна".
Казваш, че не би могла да скъсаш с него, но това ли е връзката, която би искала да имаш? Никакви мили жестове, постоянни кавги и обвинения? Задай си въпроса докога би могла да издържиш и най-вече заслужава ли си. Моето мнение е, че не си струва. Всеки опит за разговор ще се превърне в поредната караница, след която ти отново ще си с наранени чувства, а на него отново ще му е все тая. Съветът ми е да се стегнеш и да му поставиш ултиматум - или той преосмисля и променя държанието си спрямо теб, или с връзката ви е свършено.
Мнение на завършен психолог ;]
Рядко пиша +1 на постове тук, но за този пост определено си заслужава!

izlishna
11-25-2010, 19:30
Отегчили сте се.. Поомръзнали сте си, но чувствата предполагам си ги има.. Трябва ви малко почивка да си залипсвате отново..

art
11-26-2010, 16:00
Не мисля,че сме се отегчили. ида на мояприятелка бих казала да скъса с момчето, но едно е на думи друго е да го направиш...

SunShinePearl
11-26-2010, 16:34
Повярвай ми мъчила съм се с такъв олигофрен в пълния смисъл на думата!!!!!!!!!!! Рано или късно ще го осъзнаеш късай с него възможно най-скоро и ти гарантирам че живота ще ти се стори розов!

art
11-26-2010, 16:43
Повярвай ми мъчила съм се с такъв олигофрен в пълния смисъл на думата!!!!!!!!!!! Рано или късно ще го осъзнаеш късай с него възможно най-скоро и ти гарантирам че живота ще ти се стори розов!

Вярвам ти , но не знам защо не мога да си се представя с друг освен с него ...

TheNewReligion
11-26-2010, 16:49
Трябва да имаш проблеми с интелектуалното развитие, за да не разбереш, че не иска да те скъса директно, което означава, че не те уважава. Т'ва съмнение, което се "прокрадва" в него спрямо теб, всъщност се дължи на това, че той не ти е верен, но иска да го прикрие по абсурдно тъп начин...

П.П.: Пиша глупости, дано смисълът се хваща...

art
11-26-2010, 16:54
Защо да не иска да скъса с мен директно сега при положение че го е правил преди?(Разделяли сме се и се събрахме и двете по негово желание)

TheNewReligion
11-26-2010, 16:59
Ами, може би си някой резервен вариант за него...знам ли. Трябва да кажеш при какви обстоятелства се късали.

art
11-26-2010, 17:04
Той мислеше, че съм се натискала с едно момче. Естествено нямаше нищо такова, но...

puppy2
11-26-2010, 17:07
Трябва да имаш проблеми с интелектуалното развитие, за да не разбереш, че не иска да те скъса директно, което означава, че не те означава. Т'ва съмнение, което се "прокрадва" в него спрямо теб, всъщност се дължи на това, че той не ти е верен, но иска да го прикрие по абсурдно тъп начин...
Не съм съгласен,може просто да е ревнив...



Ние не може да ти помогнем.Просто може да ти дадем съвет и тои е : Поговори с него все пак сте 2 години заедно.

TheNewReligion
11-26-2010, 17:10
Пак пиша: неговото съмнение спрямо теб има за цел да маскира неговите забежки. Още по-просто казано: крадецът вика "Дръжте крадеца". Може и да не е така, де. Възможно е просто да те къса за най-малкото, за да може да си прави, каквото желае, пък после да си се връща при теб. Т.е да не можеш да го обвиниш в изневяра.

art
11-26-2010, 17:15
Да, много е вероятно да си права. Но какво да направя все пак за да си сася връзката ?

TheNewReligion
11-26-2010, 17:18
Съветвам те първо да попиташ себе си: защо си с това момче, какво ти дава, обичаш ли го...Много често срещана грешка е да си с някого по навик или просто от страх да не останеш сам. Отговори си съвсем честно на тея въпроси, за да разбереш дали въобще има смисъл да правиш опити да спасяваш връзката си с този човек.

vasko9933
11-26-2010, 17:31
Няма да ти е много приятно от това, което ще напиша, но то си е моето мнение.

Връзката ви е обречена. В повечето случаи когато момчето започне систематично да обвинява половинката си в изневяра, значи или той е изневерил или му се иска да го направи. Последните му реплики само подкрепят тезата ми. Това "ако искаш ще го направя" е некадърен опит да изкара теб виновната при евентуална забежка от негова страна. Едва ли не "Аз те предупредих - ти ме подтикна".
Казваш, че не би могла да скъсаш с него, но това ли е връзката, която би искала да имаш? Никакви мили жестове, постоянни кавги и обвинения? Задай си въпроса докога би могла да издържиш и най-вече заслужава ли си. Моето мнение е, че не си струва. Всеки опит за разговор ще се превърне в поредната караница, след която ти отново ще си с наранени чувства, а на него отново ще му е все тая. Съветът ми е да се стегнеш и да му поставиш ултиматум - или той преосмисля и променя държанието си спрямо теб, или с връзката ви е свършено.

така е..

art
11-27-2010, 09:10
Съветвам те първо да попиташ себе си: защо си с това момче, какво ти дава, обичаш ли го...Много често срещана грешка е да си с някого по навик или просто от страх да не останеш сам. Отговори си съвсем честно на тея въпроси, за да разбереш дали въобще има смисъл да правиш опити да спасяваш връзката си с този човек.

С него съм защото го обичам и има някои много хуави моменти. Не са много но ги има.Мисля че всяка връзка заслужава опит да бъде спасена.

puppy2
11-27-2010, 09:52
Съветвам те първо да попиташ себе си: защо си с това момче, какво ти дава, обичаш ли го...Много често срещана грешка е да си с някого по навик или просто от страх да не останеш сам. Отговори си съвсем честно на тея въпроси, за да разбереш дали въобще има смисъл да правиш опити да спасяваш връзката си с този човек.

С него съм защото го обичам и има някои много хуави моменти. Не са много но ги има.Мисля че всяка връзка заслужава опит да бъде спасена.
Много мъдро мислиш,мечтая за такова момиче

sladur4etyYy
11-27-2010, 10:35
моля?! как изобщо го търпиш? нямаш ли самоуважение?
''всяка връзка заслужава опит да бъде спасена''? хахаха. заслужават опит смислените връзки, със стойностни хора; връзките, които ти носят положителни емоции, макар че и тогава зависи за костването на какви усилия става дума.

хората не се променят от днес за утре. просто досега явно приятелят ти е успявал да поприкрие какво нищожество е или по- скоро ти не си го забелязвала, защото си заблудена. сега всичко е пред очите ти и ти пак се чудиш какво да правиш и ''не ти се иска да го зарязваш''. еми, хубаво. щом обичаш да се оставяш да те тъпчат комплексирани червейчета, стой си с него.

puppy2
11-27-2010, 11:01
Щом го обичаш,направи всичко възможно да спасиш връзката ви.Не ги слушайкомплексарите,само ти и той си знаете какво сте преживяли заедно и през както сте минали..

art
11-27-2010, 11:38
Аз оценям всеки коментар и повечето ако не всички са верни. Проблема ми е, че искам да съм с него въпреки него. Не написах темата, за да ми кажете да го зарежа, а за да ми помогнете да си спася връзката.Не ми е приятен начина по който се държи и затова писах, за да споделите опит и да кажете какво да направя, за да оправя нещата. знам, че положението ни е далеч от розово и че ако изобщо нещо се подобри е стане много тудно, но не искам да хвърлям две години, в които съм се опитвала да изградя връзка, на вятъра.

sladur4etyYy
11-27-2010, 11:43
Щом го обичаш,направи всичко възможно да спасиш връзката ви.Не ги слушайкомплексарите,само ти и той си знаете какво сте преживяли заедно и през както сте минали..

през каквото и да са минали, нищо не е достатъчна причина той да се отнася толкова неуважително и да я унижава.

rebeccaa
11-27-2010, 15:27
Повярвай ми мъчила съм се с такъв олигофрен в пълния смисъл на думата!!!!!!!!!!! Рано или късно ще го осъзнаеш късай с него възможно най-скоро и ти гарантирам че живота ще ти се стори розов!

Вярвам ти , но не знам защо не мога да си се представя с друг освен с него ...

Защото за тези 2 години и нещо си свикнала с него и първоначално няма да искаш да си с други и ще мислиш постоянно за него, но това са нормални неща, и все пак времето лекува : ) .

SummerDream
11-27-2010, 15:32
Омръзнала си му-точно и ясно.
Явно си доста наивна, че още продължаваш да таиш някви надежди..

neeDaBosS
11-27-2010, 15:38
И според мен вече си му омръзнала.По-добре поговори с него питай го какво изпитва,иска ли да бъде с теб за напред..и общо взето да си изясните нещата.Държанието му е на 13 годишно хлапе..докажи му че си струва да сте заедно :)

art
11-28-2010, 21:17
Говорили сме си не един и два пъти и всеки път той казва, че иска да сме заедно и че ме обича. Не знам дали казва истината.И ненебих се държала така с човека, който обичам. Факт е че моето поведение спрямо него е много по-различно от неговото спрямо мен.И да знам че това би трябвало да ми покажи че той не ме обича, но как да се откажеш от някой с който си бил толква време ?