PDA

View Full Version : Случка...



sme6ko0o
11-25-2010, 11:31
Здравейте, искам да ви представя моята случка и бих се радвала някой да сподели мнението си.
Сега съм на 19 години, преди 1 година за пръв път бях с момчето което наистина обичам, но когато се случи бяхме на едно събиране, аз бях пила много малко, но ме хвана много(немога дори да си го обесня, как от няма и 50 гр може да се напиеш до толкова, че дори да не си спомняш на следващата сутрин) и просто се случи... на сутринта знаех просто като факт, че е станало... И да може би да кажа и че не бяхме заедно...
Едва ли не излиза, че се е възползвал от моето състояние, въпреки че едва ли е било така... на дали е било нещо насила, но съм сигурна, че ако си бях аз(трезва) ... нямаше да позволя да се стигне до секс, но и не съжалявам...
Та това е случката горе долу, и проблема е, че от тогава ме е страх да имам такива отношения с момчетата и не мога да си обесня на какво се дължи...

DarkTemplar
11-25-2010, 11:49
Проблемът ти е чисто психологически. Някак подсъзнателно те е страх, че този или онзи иска да се възползва от теб (което в повечето случаи си е оправдано де). Не всички са такива, а и това ти пречи да имаш нормални и пълноценни отношения с другия пол.

В какви отношения сте с момчето и защо не започнете връзка?

sme6ko0o
11-25-2010, 12:30
Ами... с него винаги така се случва, че се разминаваме, когато той искаше да е с мен, аз се правех на недостъпна, докато той не изгуби интерес... и после обратно и така от години на сам, но дори и да се оцелим вече е без зна4ение, защото сме далеч един от друг и ... пътищата съвсем ни се разминаха...

DarkTemplar
11-25-2010, 12:52
Лошо е, когато човек не знае какво иска в решителни моменти. Ясно е, че заради случилото се, той винаги по един или друг начин ще присъства в съзнанието ти, но мисля, че е време да започнеш да преодоляваш мислите и чувствата ти, свързани с него (не ми казвай, че не е имало такива, защото ще излъжеш).

Щом си на 19, би трябвало да си абитуриентка или 1ва година студентка и точно сега е времето да се запознаваш с нови хора и да се забавляваш. Всичко това включва и нормалното сближаване с момчета, от което ти усърдно се мъчиш да избягаш. Да, ама е неизбежно. ;)

Нужно е да се появи човек, който да спечели доверието ти и да си убедена, че няма да се възползва от теб и с когото да си сигурна, че има смисъл да изградите емоционална близост. Кога ще го намериш е въпрос на шанс. Но е грешно да се затваряш в черупката си всеки път, щом някой започне да те сваля. Така със сигурност ще пропуснеш поне 1-2ма, които отговарят на нужните критерии. ;)

Дано ме разбереш правилно и да съм ти полезен.

sme6ko0o
11-25-2010, 13:04
Ами да има доста верни неща от казаните от теб... И вече почвам да се замислям дали наистина не е на психологична основа... защото имаше едно момче, което и то ми харесваше, но като стана по сериозно аз пак се отдръпнах... и то точно когато се стигна до интимните отношения...

DarkTemplar
11-25-2010, 13:17
Добре е да се говори по тези въпроси, особено ако този насреща си заслужава.

sme6ko0o
11-25-2010, 20:30
Да... говорихме, последния път в който се видяхме и може би последния за съжаление... тогава се разкрихме и 2мата ма явно вече беше късно... както и да е... ясно е, че с него нямаме шанс да сме заедно.. не ми се искаше да говорим за момчето с което е било, а за проблема ми.. ако изобщо има такъв нeзнам и аз вече...

SemperFidelis
11-25-2010, 23:11
Та това е случката горе долу, и проблема е, че от тогава ме е страх да имам такива отношения с момчетата и не мога да си обесня на какво се дължи...
Подсъзнателно е, защото като не помниш какво е било под влиянието на алкохола, те е страх че може и да не ти хареса.

DarkTemplar
11-26-2010, 07:43
Съжалявам, но случката с момчето е пряко свързана с проблема ти. Ако нея я нямаше, нямаше да имаш и проблем. ;)

А за говоренето имах предвид - да споделиш страха и притеснението си пред някой евентуален кандидат, който си преценила, че си заслужава, а не да го режеш.

NeZaPoznat
11-26-2010, 08:38
Здравейте, искам да ви представя моята случка и бих се радвала някой да сподели мнението си.
Сега съм на 19 години, преди 1 година за пръв път бях с момчето което наистина обичам, но когато се случи бяхме на едно събиране, аз бях пила много малко, но ме хвана много(немога дори да си го обесня, как от няма и 50 гр може да се напиеш до толкова, че дори да не си спомняш на следващата сутрин) и просто се случи... ...

От некачетствен алкохол може 8)

Относно другото - обичала си го - какво повече искаш :? легло покрито с рози ли :?