PDA

View Full Version : Дрехите ли правят човека



mnool
11-25-2010, 12:51
дрехите ли правят човека да е красив или грозен?

FockidyFockFock
11-25-2010, 12:58
не само дрехите, 'ми и обущата... обущата са много важни!

Pwnmaster
11-25-2010, 12:59
По дрехите посреща, по ума изпраща :)

Serseri91
11-25-2010, 13:04
Колко хора видях, дрехи нямаха,
колко дрехи видях, хора нямаха.

semantics
11-25-2010, 13:29
Дрехите могат да покажат дали човек разполага с пари или не и дали има естетически усет или не. Точка. Това са важни неща и имат здрава връзка със социалната среда и процесите в нея. Но... точка. Допълнително, дълбоки заключения за човека на основата на дрехите не могат или поне не бива да се правят. Иначе "ставаш от наш'те, щото имаш кръгло венче с две клончета над лявата цица на суитшърта, нищо, че си пълен кретен". Което ме подсеща, как тая работа с властта на марковите стоки е една от най-големите и гнусни манипулации, на които човечеството днес се "радва".

Защото поговорката "по дрехите посрещат, по ума изпращат" е много вярна. С дрехите можеш да създадеш добро впечатление, да си отвориш възможности, но може и те да те покажат пред другите като една красива черупка без съдържание.

semantics
11-25-2010, 13:48
Тъкмо се замислих, дали няма да помислиш поста за лично адресиран и гледам, че си отговорил, хах... Не беше лично, давам пример с Фред Пери като марка, дето сега всички й се кланят и си мислят, че стават много вървежни.

Не разбрах обаче последния ти параграф с това, което си забелязал. Със сигурност не е случайност, но не схванах, какво от това? За другото съм съгласен.

Sham
11-25-2010, 13:50
Всъщност, семантикс казва нещо много съществено за така озаглавената тема. Не мога да не се съглася - намятането на униформа за приобщаване към дадено общество е силно проявено в днешния свят и не можем да го подминем като явление.

SchoolSucks
11-25-2010, 15:10
И да речем, че попаднеш на добре облечен позьор, който обаче е тъп като паркет и не знае за какво се бори, ами тогава? Да съдиш за човек по дрехите му означава, че си жертва на стереотипите.

jghgh
11-25-2010, 19:35
до голяма степен - да.

по начина по който се облича 1 човек и се грижи за дрехите си можеш да разбереш много за същността му,средата,в която живее,манталитета,знанията ,интересите и дори качествата и уменията му.


да,дрехите в известна степен правят човека :)
Абсолютно съгласна, но без подчертаното. Невъзможно е според мен ;]
Интереси, социален статус, усет за естетика, вкусове - да, обаче за качествата не мога да се съглася изобщо.

А за поговорката че по ума изпращат, напълно вярна е във всички случаи.
Разбира се, хубаво е и стартът ти да е "добър" - да започнеш с хубавото впечатление още от външния вид, а по-нататък и с личността си.

И също е тъжно, че понякога заради вида си оставаме незабелязани, независимо същността ни; и така се получава, че няма как да те изпратят по ума, защото не си бил даже "посрещнат".

semantics
11-25-2010, 19:47
И също е тъжно, че понякога заради вида си оставаме незабелязани, независимо същността ни; и така се получава, че няма как да те изпратят по ума, защото не си бил даже "посрещнат".

Гууд пойнт!

По-тъжно е, обаче, ако някой има сметка за това и пак нищо не прави по въпроса.

Brooklyn
11-25-2010, 20:04
и аз съм съгласен ,ако не предодставиш добра визия никои няма да си направи труда да вникне в същността ти ..

все пак първото нещо което вижда човек в острещния е това което е нещото върху теб ,в момента в които той си прави непринуден подсъзнателен анализ за него , същността остава на забавен каданс


човек винаги трябва да се поддържа дори и тези от работниеската класа ,колкото и да са лайняни заплатите и приходите в семейството ,може да се намери начин да се облича скромно но за сметка на това ефективно

realantisocial
11-25-2010, 22:13
Важно е к'во има под гащите.

ZipFail
11-25-2010, 22:33
а ти за кво се бориш бе? 99% живеете за да бъдете роби на системата,бах ва в борците...


Да харчиш хиляди по модни марки и обувки, обаче е супер алтернативно и хардкор и въобще не е част от системата на консуматорското общество...

semantics
11-25-2010, 22:41
^http://www.mangosandpeaches.com/wp-content/uploads/2008/10/batmanpwned-439x358.jpg

Много лесно човек губи границата между това добрият външен вид да имат роля за първо впечатление и това да си вади генерални и непроменими заключения.
Не изключвам себе си от това, но се опитвам да се владея.

semantics
11-25-2010, 23:00
Ей, ама не се усещаш, пич... ZipFail те затапи и сега връщаш с цялата артилерия клишета...

Колкото е абсурдно някой един ден да пасе козите, а на следващия да вземе виШе и да се нарича голяма раЛта, толкова е и абсурдно да крещиш против капиталистическата система и да си купуваш кецове за 200 лева, чиято реална стойност е пет пъти по-ниска. Нали за лицемерие говорим? Или пак обърках нещо?

В такива моменти е удачно човек или да си преосмисли вярванията (малко по-балансирано, щото не знам дали някой ти е казвал, но нищо крайно не е добро), или да си затрае.

Да не говорим, че някой ако е учил и се е добрал до нещо преко сили, пак е свършил НЯКАКЪВ прогрес за себе си. Или е по-сложно? Или пак ще отвърнеш с доброто знание кой откъде идва, какво може и какъв е?

Спри о време, моля те.

Serseri91
11-25-2010, 23:11
мн знаеш за кви пари си купувам кецове,може без пари ми ги дават,щот съм ариец и точните хора ми се кефят,аз не съм зависим от пари и дипломи като псевдо-хора като теб :)




И за това се хвалиш с това ?

semantics
11-25-2010, 23:21
Опа, сори, тебе никой не може да те затапи, забравих...

Оня ми пост с ФП наистина не беше към теб, но ако това ти остана да ми се дръвчиш, чувствай се свободен да го използваш, моля.

Сега дори аз се чувствам затапен, щото постовете ти са толкова смазващо "аргументиращи", че наистина не мога нищо да ти кажа повече.
Впрочем, обърни внимание на обръщенията, които ползваш - ту се обръщаш към мен лично, ту към нас. Кои сме НИЕ, дето толкова те дразним? Тук кой друг "промива мозъците на децата", освен аз? Мислех, че на мен имаш да ми казваш нещо? Или си в ситуацията сам срещу целия гнил свят?

Тъжно...

Аз отивам да си броя парите и дипломите, че ме хвана страх да не се разпениш прекалено и да вземеш да се задавиш.

Serseri91
11-25-2010, 23:28
Теръре, пак запали :D В последната страница толкова противоречиви неща каза, че няма накъде повече.Ти никога ли не четеш какво си написал ? :-o

Serseri91
11-25-2010, 23:42
С какво ? 8-)

Briseis
11-26-2010, 00:46
развалихте хубавата тема за дрехи :? а аз толкова ги обичам :oops: :oops: :oops:

ZipFail
11-26-2010, 01:01
Теръре, чел съм ти поне няколко поста в които пишеш "облечен съм за няколко хилядарки", "изхарчих еди-колко-си-пари в Х заведение", през седмица обясняваш как си останал без пари, понеже са отишли в пиене/друсане и т.н.

В днешния свят няма как да не си консуматор, освен ако не отидеш на село да гледаш овце или станеш клошар...но ти си "градско момче" и едва ли ще си навит...
(това към твърдението, че не си бил зависим от пари).

Харчи си парите както намериш за добре, не е моя работа, но не се числи към единия процент "не-консуматори" щото е лицемерно и смешно ;)

А аз в този форум лична информация никога не съм сподeлял, така че не се чувствай длъжен да ми обясняваш какъв съм, от къде съм и т.н.

SchoolSucks
11-26-2010, 15:22
И да речем, че попаднеш на добре облечен позьор, който обаче е тъп като паркет и не знае за какво се бори, ами тогава? Да съдиш за човек по дрехите му означава, че си жертва на стереотипите.

а ти за кво се бориш бе? 99% живеете за да бъдете роби на системата,бах ва в борците...

искали да се отличават и да бъдат забелязани,не заради дрехите. ми кво ви спира? да ви кажа ли? ама нема да ви хареса...


в дивия.

Бате, със сигурност не си чак толкова бляскаво неотразим, че да си позволиш изказването за 99-те %. Точно тази твоя неуместна категоричност е най-тъпото нещо в мнението ти. Нищо на тоя свят не е 100% сигурно и 100% ясно. А на теб всеки във всеки твой пост ти е ясен какъв е. Кой за какво се бори, ами това е съвсем отделен въпрос, и пак държа на мнението си, че за една книга не се съди по кориците й и нека вече да не смесваме споровете.

Brooklyn
11-26-2010, 16:03
мен ме кефят ония типажи пичове които се обличат колкото да не са голи ,на баба му плетените блузи с татьо му ризата от ергенските години

ей тия вече може ги съдиш по дрехите

а не ония дето материално нямат въможността да са в крак с модата

то си личи много ,дет прочетох по горе и с 50-60 кинта може да се приведеш в нормален вид ,ако умееш да съчетаваш .. няма да си дон баро гъзаро ама няма и да се набивш на чои като бубарак майна

така че просто и ясно е ,като нема пари един човек си личи от километри и по стандарт на живот ,обличане ,място в обществото и впрочие

всичко е белег на осакатената ни държава

PinkFloydSound
11-26-2010, 16:38
Е той теръра повече дали може да си противоречи?
Били сме роби на капиталистическата система, ама той не се фука всяка седмица колко пари изхарчил за дрога, на коя марка какви дрехи и галоши си е купувал, неееееееееееееееееее, долна инсинуация.

Rolisten
11-26-2010, 18:07
и какъв е проблема с гледането на овце на село ? :(

gsh
11-26-2010, 18:23
никъв проблем не е, живейте си там без да се бутате в столицата 8-)

Serseri91
11-26-2010, 20:23
И след няколко дни теръра ще се включи в спам темата и ще разкаже, колко яко се е разбил, пък ние сме си избивали комплексите във форона (по терърски казано).

Запомнете ми думата, всеки път така става.

PinkFloydSound
11-26-2010, 20:46
Е ти пък, той е човекът с най-активния социален живот, ама да не го бърка, че 24/7 е у форона. 8-)

Pwnmaster
11-26-2010, 20:56
Защо започвате безмислен спор отново, като знаете, че и той ще отвърне със същото?

w0sh
11-26-2010, 22:07
Азе ли съм най-социалния у форума.

пари за дрехи нямам. пък нека съм грозен, без стил, бедняк, селяндур и вяскакви други епитети.

term0t0
11-26-2010, 22:24
Който не носи кецове,дънки и суичъри е жалкото подобие на нормален човек и добермана е кучето


СПЕСТЕТЕ СИ ДОГАДКИТЕ > ДА,ФЕЙК АКАУНТ Е НА ТЕРЪРА

kinggnik
11-28-2010, 19:29
абе нз за вас ама аз както и да се облека винаги са ми казвали че имам вкус и се дъжа както си искам според ситуацията и хората както мога да съм наи отвратителния кретен на земята по дъжание така мога и да съм като един мн образован да говоря чисто и на теми които повечето не знаят :D :grin: :-D :lol: 8-)

realantisocial
11-28-2010, 22:30
Азе ли съм най-социалния у форума.

пари за дрехи нямам. пък нека съм грозен, без стил, бедняк, селяндур и вяскакви други епитети.

хахаха и аз и аз ! 8)

Deadlock
11-28-2010, 22:46
дрехите са знак за статус, принадлежност, финансови възможности, но не необходим и достатъчен /личи ми, че съм решавала задачи досега 8-)/.

нищо не показват освен някоя смешка, ако не са в синхрон с поведение и излъчване..

indigo0lady
11-29-2010, 08:06
Не - цялостното излъчване е, което прави човек привлекателен. А то зависи от всичко, най-вече от нагласата ти спрямо самия себе си. 8)

spopi
11-29-2010, 17:02
50-60% давам на дали ще се доближиш до някой вонящ на алкохол и с скъсана блуза.Както е сега повечето хора гледат външния вид после какво имаш вътре. :)

Serseri91
11-29-2010, 17:09
Аре, стига сте давали примери с клошари и алкохолици, а ? Тяхното положение не е по воля.

spopi
11-29-2010, 17:25
Аре, стига сте давали примери с клошари и алкохолици, а ? Тяхното положение не е по воля.

И какво на това мнение оставам не може го промениш. 8)

ZipFail
11-29-2010, 17:40
Аре, стига сте давали примери с клошари и алкохолици, а ? Тяхното положение не е по воля.

Така е, алкохолиците приятелите им ги бият и ги карат да пият, не са си сами виновни..

Serseri91
11-29-2010, 17:46
Не овъртайте думите ми ...

Seducti0n
11-29-2010, 18:57
Да важни са и то доста. Жалко е , обаче че повечето от хората като им го кажеш и те гледат на кръв все едно си казал най-ненормалното нещо на света.Ясно, че не всеки може да си позволи да носи най-скъпите марки, идеята е в това, че можеш да изглеждаш добре, макар и с по-малко пари.Там един дизайнер, може би Шанел... а може и да се бъркам, беше казал, че човек с пари може да си купи скъпи дрехи, но не е стил. Така че, няма смисъл от заучени фразички от типа- "ама не се всеки може да си купува дрехи от мола".Проблемът на не малко хора е в това, че нямат никакъм вкус и не могат да съчетаят две неща.
И това да кажеш, че дрехите имат значение, не те прави повърхностен. Като нямат значение, що не отидете на интервю за работа облечене в опърпан анцуг за вкъщи и прокъсана тениска или пък на тренировка с костюм....

beggan
01-11-2011, 19:20
[quote="terrorclub"]
мн знаеш за кви пари си купувам кецове,може без пари ми ги дават,щот съм ариец и точните хора ми се кефят,аз не съм зависим от пари и дипломи като псевдо-хора като теб :)


Ари, бе! Някой като говори с теб, кецовете ли ти гледа или лицето? Аа, ти викаш, те кецовете са по-красиви от лицето ти! Вярно. Някои хора си мислят, че като носят дрехи, които струват повече от тях самите, са велики. Човек, едва ли ще постигнеш нещо. Айде сега, иди и се хвали на някой друг колко ти струват кецовете, какво правиш, къде ходиш и там каквото още имаш да казваш. Мисля, че на целия сайт му омръзна да слуша какъв си и какъв не си. Що не напишеш една автобиография? Така ще можеш да опишеш целия си прекрасен живот, ще можеш да разправяш за дрешките си от мола и другите ти скъпи неща. И най-хубавато, няма да досаждаш на никой от сайта:)))))))

beggan
01-11-2011, 19:25
мн знаеш за кви пари си купувам кецове,може без пари ми ги дават,щот съм ариец и точните хора ми се кефят,аз не съм зависим от пари и дипломи като псевдо-хора като теб :)




Ари, бе! Някой като говори с теб, кецовете ли ти гледа или лицето? Аа, ти викаш, те кецовете са по-красиви от лицето ти! Вярно. Някои хора си мислят, че като носят дрехи, които струват повече от тях самите, са велики. Човек, едва ли ще постигнеш нещо. Айде сега, иди и се хвали на някой друг колко ти струват кецовете, какво правиш, къде ходиш и там каквото още имаш да казваш. Мисля, че на целия сайт му омръзна да слуша какъв си и какъв не си. Що не напишеш една автобиография? Така ще можеш да опишеш целия си прекрасен живот, ще можеш да разправяш за дрешките си от мола и другите ти скъпи неща. И най-хубавато, няма да досаждаш на никой от сайта:)))))))

CanisDirus
01-11-2011, 19:35
Да. Дрехите правят човека. Голите хора имат минимално до никакво влияние в обществото.

Твай.

WinstonSmith
01-11-2011, 20:07
Да. Дрехите правят човека. Голите хора имат минимално до никакво влияние в обществото.

Твай.

Всъщност не дрехите правят човека, а човекът ПРАВИ дрехите. 8)

Liar
01-11-2011, 20:40
Дрехите правят много повече. Едва ли толкова хора щяха да свиват обутите си с маркови обувки крака под масата на някоя квартална кръчма, обирайки трохите, ако усещането за класа не изпълваше стомаха и ума с духовна храна за размисъл.

assd
01-11-2011, 23:53
ми не знам, ама май да.
мен принципно не ме е*е как изглеждам и кво мислят другите за мен, понякога се мъкна с едни и същи дрехи нон стоп - ебати дрипата дет се вика и не ми обръщат много внимание хората.
обаче имам и друг аутфит дет се вика са модерно - риза, връзката, обувките, костюма и не можеш да познаеш, че съм аз (всъщност костюмите много ми отиват) и хората ме гледат по различен начин

па аз съм си се същия бастун - с фанела на лекета или вратовръзка 8-)

scrooper
01-12-2011, 06:29
парцалките имат значение, но определено не са всичко 8)

EarthShaker
01-12-2011, 09:38
Гледам да се обличам неутрално, ама примерно всичките ми тениски са със супер счупените щампи.. нямам и 1 нормална 8-)

иначе има нещо вярно, че дрехите могат да променят собственото ти виждане за мнението на другите 8-) всичко 1 и също, само вместо нормалния пуловер да сложа злия анурак ХАРДКОР и чувството е по-различно.. бабите отиват на отсрещния тротоар :lol:

от доста време съм научен да не ми пука за чуждото мнение. не мога да не го виждам, (шото има хора, които въобще не забелязват чуждите погледи), но просто не ме ебе.. на концерт, дори и да свиря, не си обличам някви 'концертни' дрехи, както и на дискотека не си обличам 'дискотечни', както и на даскало не се контя.. намерил съм си златната среда :)

SmilezZz
01-12-2011, 09:55
Колко хора видях, дрехи нямаха,
колко дрехи видях, хора нямаха.
Напълно съм съгласна..
Това,че например се обличаш с костюм - не те прави някаква хипер важна особа 8-)

Hopegiver
01-12-2011, 10:26
Зависи от разбиранията..

Не би трябвало , но за все повече хора са дрехите.
Съдейки за възможностите на хората по тях.
И все пак според мен дрехите нямат голямо значение.

anonymous768631
01-12-2011, 14:41
Все пак дрехите говорят за човек - интересни, вкус и т.н., а това е част от личността и характера.
Това значи ли, че ако носим дрехи, които ни се налагат от обществото като прилични, е двуличие?

BlackWings
01-12-2011, 15:53
Едва ли дрехите правят човека , но правят впечатлението за него.

Brooklyn
01-12-2011, 16:07
следващото издание на темата ше е белите кецове ли правят хОлигана :D

Shiz0
01-14-2011, 22:05
По дрехите може да се съди, определено. Едва ли човек би носил нещо което не му харесва...въпреки че докато пиша това осъзнавам че повечето ми дрехи не са ми баш по вкуса вече.. но как да е. За скъпо не говорим, говорим за стил. Стил на обличане= съответно държание=характер. Няма лошо да се съди по дрехите, но нека да не е повече от 20% от общото впечатление за човека.

cre10
01-14-2011, 22:44
Адидас му е майката, имаш ли адидас си безсмъртен.

realantisocial
01-15-2011, 12:31
Новият тъмно-син модел за политически активисти - ЛаКостов :D

ArrowsOfDeath
01-15-2011, 16:59
Мисля, че jghgh беше написала (мързи ме да преглеждам сега назад), че не правят човека, но пък може да те отблъснат, а човекът да си заслужава да се опознае.

CanisDirus
01-15-2011, 19:00
Ходете спретнати :o

Briseis
01-15-2011, 20:59
да изкажа и аз сериозно мнението си.

за мен стилът е много определящ. когато срещам непознати, разминавам се с тях, пътувам, винаги му обръщам внимание, проявявам желание да общувам с добре облечени /според мен/ хора. аз се старая да отправям послание чрез облеклото си, да изразя себе си. пък и както някой беше казал - 'най-достъпния начин да колекционираш изкуство', защото модата е точно това за мен.

realantisocial
01-15-2011, 21:02
Тоест да разбираме, че не съществува "неутрална мода" или ако има такава, то тя ви носи негативни впечатления.

WinstonSmith
01-15-2011, 21:30
Значението на облеклото е нещо много индивидуално и субективно...

Според мен зависи най - вече от обкръжението на индивида и очакванията на другите към него. Така се получава, че за едни дрехите са просто маловажна част от външния облик, докато за други представляват голяма част от живота. Пример за ролята на обкръжението са екипите при спортистите и униформите при различните длъжности, чрез които показваш принадлежността си към дадена група хора.

Иначе в почти всички случай отделният индивид избира дрехите си, съобразявайки се с неща като мода, собствения си стил ( за съжаление доста често нечий друг стил), удобство и усещане за красота.
Мотивите, заради които става този избор също могат да бъдат най - различни - прагматизъм, желание за приемане и асимилация от обществото ( или пък желание за бунт, желание да покажеш нонконформизма си), изразяване на някаква позиция или емоция.
Но най - важното по мое мнение е социалният статус. Именно това вълнува всички...

В крайна сметка въпросът беше "Дрехите правят ли човека?"
Колкото и да не ми се иска да го кажа - В капиталистическия консуматорски свят дрехите правят човека, но не такъв ЧОВЕК, какъвто аз бих искал да виждам.

CanisDirus
01-15-2011, 22:16
да изкажа и аз сериозно мнението си.

за мен стилът е много определящ. когато срещам непознати, разминавам се с тях, пътувам, винаги му обръщам внимание, проявявам желание да общувам с добре облечени /според мен/ хора. аз се старая да отправям послание чрез облеклото си, да изразя себе си. пък и както някой беше казал - 'най-достъпния начин да колекционираш изкуство', защото модата е точно това за мен.

Дефинирай добре облечни.

Дрехите правят човека от ехее. От преди фараоните още. Перата на индианците, медалите на диктаторите и тн. и тн.

Briseis
01-15-2011, 22:40
в скобите написах 'според мен', защото това е субективен фактор. като се замисля, аз харесвам доста противоположности, важното е дрехите да са издържани, спретнати.

Takova
01-15-2011, 22:57
А най - зле облечените знаят повече за живота от марковите кучки(: Парадокс :booooomb:

Bebolinkaf
11-26-2011, 09:10
Ами,за снобите-да,дрехите правят човека,но за по-нормалните хора - не мисля.

error92
11-26-2011, 09:17
Далеч не :grin: (въпреки, че ако си някоя кифла и ти личи - лошо :D )

Rebirthing
11-26-2011, 10:05
Скъпите дрешки вдигат реномето, но ако си парцал отвътре и Армани няма да те промени ! И все пак това не значи да излизаме на улицата облечени като за карнавала в Рио !

SunsetGirl
11-26-2011, 11:40
дрехите ли правят човека да е красив или грозен?

Зависи колко си повърхностен,ако оценяваш хората по външния вид толкова по-зле за теб 8-)

Имам една позната,която ми се води приятелка уж,ама е пълна лицемерка и клюкарка иначе на външен вид не е лоша,и се облича добре,защото тяхните имат възможност,казано честно седя на страна от нея,съобразявам се какво говоря пред нея,защото не искам после да го чуя от някъде другаде и така :)
Друга пък се облича доста скромно,и е все с вързана коса,но имам много повече уважение към нея,защото е точна. :)

ariimeri97
11-26-2011, 12:03
Твърде субективно и относително е! Мисля, че всеки има различно мнение по този въпрос! Лично аз след първия поглед определно би ми допаднал добре облеченият човек в сравнение с другия, НО ако отвътре той не бструва за нищо в никакъв случай не би ми харессал като цяло, въпреки дрехите. За жалост в днешно време точно тези хора преобладават - облечени спрямо най-новата мода (ако трябва и полуголи ще тръгнат през зимата), но в същото време без какпа мозък в главата си! Жалко,жалко... :(

Enchanting
11-26-2011, 18:43
Не :)

lubovvv
11-26-2011, 18:48
Човека прави дрехата. Примерно на една жена с красиво и стегнато тяло роклята ще й седи супер секси, докато на една отпусната и занемарена жена същата рокля ще стои като парцал. Също е важно и излъчването на самия човек

SuNsEt
11-26-2011, 21:12
И да и не.

SunsetGirl
11-26-2011, 21:53
Абе,ако ще да е супер грозен човекът,ако ще да е и най-грозният щом е с добро сърце,ще го оценя.
И на най-голямият боклук няма да кажа,че е боклук,а бих говорила нормално с него/нея,бих се държала човешки ,няма да го съдя,подигравайки му се,или отблъсквайки го,просто на 1-во място бих си говорила спокойно с всеки,опитвайки се да го разбера,без да го/я съдя.
Хората като мен са рядкост,но за сметка на това са уважавани,и са считани за стабилни и свестни,защото приемат хората такива,каквито са ,без да ги съдят,уважават ме заради толерантността ми. ;)

mixii017
11-27-2011, 11:23
абе ако имаш маркови скъпи хубави дрехи и грозно лицее .. не става :D

SunsetGirl
11-27-2011, 14:32
абе ако имаш маркови скъпи хубави дрехи и грозно лицее .. не става :D

Ако ти беше с грозно лице,кое повече щеше да ти е приятно постоянно хората да те отблъскват и да ти се подиграват,или да има човек,който гледа на теб като нормален,и има уважение към теб затова,че си точна.
Не знам тук се оставят изключително повърхностни,и не зрели изиказвания/все пак пубертетите в сайта са повече,отколкото зрелите хора/,Слава Богу,че имам разум и не оценявам хората по външния вид,за теб някои може да е грозен,за друг дадения човек да е всичко на света.
Коментарите оставени тук за пореден път ми доказва,че добрите хора са рядкост.
Ако,искаш да не бъдеш съден,не съди ти чуждите хора.

cigarettekisses
12-03-2011, 13:32
Външния вид,излъчване,облекло..

Ема12
12-30-2011, 12:07
всеки се старае да се облече хубаво и да направи впечатление. Аз не съдя никой по дрехите ;) според мен всеки има моменти, в които не е облечен като "принцеса" :) смисъл, че това не е най-важното . От значение би трябвало да е държанието, качествата на човек ;)

Bad_like_them
01-06-2012, 21:25
Повечето хора съдят по дрехите. Предполагам всеки от нас би го направил дори и несъзнателно. Все пак дрехите не правят човека, но донякъде правят личността му. Както се казва ''По дрехите посрещат, по ума изпращат'' . Ама в днешно време не се знае по какво ще те изпратят ..

Leticcia
01-07-2012, 10:18
По-скоро човека прави дрехите ;)

L0li_
01-14-2012, 21:01
важно е как с облича човек, но все пак хората не винаги отговарят на начина си на обличане и не трябва да се гледа само това