PDA

View Full Version : На мен нещо ми има или -.-



Eos
11-25-2010, 12:21
Не обичам романтиката. Не обичам да ми подаряват разни неща със или без повод. Това лошо ли е? Не обичам също да ми повтарят през пет минути, че ме обичат, някак си досадно и все едно и аз съм длъжна да отговоря, защото иначе седя и се усмихвам като първата глупачка. Не обичам толкова сериозните момчета, смисъл постоянно да седи и да гледа да не се издъни като че ли е лошо човек да се лигави ( не прекалено де ) Не обичам да е на едно мнение с мен и постоянно да ми казва, че аз съм права -.-. Какво ми има, нещо съм сбъркана или не знам какво трябва да искам :smt120 . Смисъл все едно търся някой противоположен на мен :/

MilanowPz
11-25-2010, 12:24
дай да се запозанем..... според мойте идеали ти си перфектното момиче остава и на външен вид да си хубава и тогаа си направо мечта :) :P

balu4ka
11-25-2010, 12:27
В това отношение много си приличаме.
Всичко си е до характер,предпочитание и общо взето нещата които оформят една личност.Мен ме дразни самия факт ,че всеки очаква да харесвам нещата които и той ,или когато някой винаги се съгласява с мен само защото ме харесва,това е адски дразнещо.Мисля,че всеки има правото да възприема някои неща по свой собствен си начин :D :shock:

modjodjodjo
11-25-2010, 12:39
Романтика трябва да има ама може би след 20 годишна връзка/брак (лично мнение)
И аз не обичам да казвам или да казвам обичам те (лигаво ми е)
Когато срещу мен момичето се издъни за нещо в повечето ситуации бих се засмял, а това за лигавенето и шегуването трябва да го има, но не е лошо някой път хората да са сериозни.
Когато половинката се съгласява винаги с мен прекалено бързо ми става безинтересна, но когато пък много се инати пак ми се губи желанието.
На отговора ти дали си сбъркана бих казал, че си напълно нормална.
Довиждане

Ssummerjam
11-25-2010, 12:40
Сродни души. :lol: :lol: :lol:

d3viL
11-25-2010, 12:50
Не мисля, че на теб нещо ти има.

Когато някой е прекалено инатлив, просто ти писва да спориш с него, осъзнавайки че няма начин да му покажеш и своята гледна точка.
Когато пък се съгласява бързо с всичко, което кажеш, когато и дума не смее да ти каже на опаки или пък дори да те прегърне по-силно - слабохарактерен.
Отначало винаги будят майчинското у момичето. Толкова са несигурни, крехки, добрички... В един момент ти писва. Освен, ако естествено не искаш доживотно бебе.

Един човек трябва да знае кога да е сериозен, кога да е лигав. Кога да е нежен и кога твърд. Кога да каже "Обичам те" и кога просто да го покаже. (все пак това не е "здрасти").

kalpazanka
11-25-2010, 12:50
Мирише ми на слаби характери по това описание.
На мен ми дай противоположна гледна точка и гледай какво става. Е, имам и достоен противник с разностранни интереси. :D

Infection
11-25-2010, 16:26
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

Eos
11-25-2010, 19:48
горе :/

flyingmonkey
11-25-2010, 19:55
Много си послушна, не е хубаво така :). Иначе, по добре си от повечето, ако това питаш :>

tuzaro
11-25-2010, 20:04
малка си още

experiment_m
11-25-2010, 20:19
Споко, целият свят е сбъркан.
А това, че всяко едно момче се съгласява с теб за всичко, когато сте гаджета е просто временно. Естествено е първоначално да ти покаже колко много си ходите. Айде задръжте се заедно 1-2 години и почнете и да живеете заедно и да видиш колко е съгласен с теб и колко внимание ти обръща. Чак ще се изумиш, колко са различни хората всъщност.

TheNewReligion
11-26-2010, 16:56
Не харесваш момчета-изтривалки. Нормално е. И ти си нормална. 8-)

rihanamiley
11-27-2010, 16:09
малка си още

наистина може би е до известна възраст и нататък ще видиш как ще ти се иска :-D

moneycomeme
11-27-2010, 16:20
И аз мисля,че си е до характер.Кво да правиш...ще си чакаш майстора ;]

NomNomNom
11-27-2010, 16:39
Никой не си пада по крайностите.

Rhoads
11-27-2010, 17:43
ей ткова момиче си търся ченсо : - )
me so inlove

ElectricFuneral
11-27-2010, 17:43
Не обичам романтиката. Не обичам да ми подаряват разни неща със или без повод. Това лошо ли е? Не обичам също да ми повтарят през пет минути, че ме обичат, някак си досадно и все едно и аз съм длъжна да отговоря, защото иначе седя и се усмихвам като първата глупачка. Не обичам толкова сериозните момчета, смисъл постоянно да седи и да гледа да не се издъни като че ли е лошо човек да се лигави ( не прекалено де ) Не обичам да е на едно мнение с мен и постоянно да ми казва, че аз съм права -.-. Какво ми има, нещо съм сбъркана или не знам какво трябва да искам :smt120 . Смисъл все едно търся някой противоположен на мен :/

начи си падаш по ибънито щом не обичаш романтика

Eos
11-27-2010, 20:27
трябва ли да си падам по ибънито за да си падам и по романтиката :shock:

Remixa92
11-27-2010, 22:48
Не знам дали си нормална,но си като мен.Кво му е ненормалното?
Аз все едно съм пристрастен към спора,харесва ми да споря с някой и с факти,доказателства и т.н. да го оборя,харесва ми да се съгласи с мен,но не веднага,т.е. нещо като заслужена победа.Също не знам защо,но до някаква степен харесвам хора като мен,но малко по-слабохарактерни,т.е. да мога да доминирам.Приеми всичко това като твоя индивидуалност и точка.
По принцип не вярвам в такива работи,но ти каква зодия си,защото без да се стремя аз си отговаря доста точно на мойта.

Eos
11-28-2010, 07:49
Радвам се, че съм нормална.

^ Телец съм, ако има значение. :)

bitchwolf
11-28-2010, 08:25
Абе то нали знаеш,казват,че противоположностите се привличат. съвсем нормално е да търсиш своята..

Remixa92
11-28-2010, 11:18
Радвам се, че съм нормална.

^ Телец съм, ако има значение. :)
Еми то не е много за радост,има си доста отрицателни страни този тип харектер,но и положителни.

ПП:Аз съм скорпион .