PDA

View Full Version : Пенис



breaker1909
11-25-2010, 12:26
Здравейте! На 12 години съм и имам проблем.Проблема ми е, че когато опитам да забеля кожичката на моя пенис усещам болка ,а още дори не съм стигнал до половината.Искам да знам дали това е просто заради възрастта ми или е някаква болест.Доста съм притеснен, защото първоначално мислех, че това е от възрастта ми, а сега не съм толкова сигурен.

Грешен раздел. Местя темата.
Погледни важната тема на batkodoki.
kalpazanka

MilanowPz
11-25-2010, 12:27
пич... ЛЕКАР !!!! не Интернет !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DarkTemplar
11-25-2010, 12:54
Иди на лекар, че положението може да стане сериозно.

breaker1909
11-25-2010, 13:42
А има ли проблем ако не ходя на лекар сега, защото предполагам, че ще ми кажат, че трябва операция за обрязване.Ще е проблем ли ако е примерно след време? Все пак моят пенис е така от каккто се помня. Наистина ме е доста страх от тези операций и най-вече ми е малко неприятно да говоря с наште за това.

DarkTemplar
11-25-2010, 13:54
Ако отидеш сега, може и да не се стигне до обрязване. Затова ти го препоръчвам. :)

Luci
11-25-2010, 14:05
Отиди на лекар ! Няма нищо страшно... и по-добре отиди сега, за да не стане по-зле в последствие :)

breaker1909
11-25-2010, 14:16
Току що прочетох в една интернет страница, че това е съвсем нормално на моята възраст.Опасно е ако съм примерно на 15 и още не мога да си забеля главичката.Нарича се "Стегнат препуциум"

Luci
11-25-2010, 14:18
Знам какво е, защото имах същото и го оправих :)

breaker1909
11-25-2010, 14:53
Ти в случая какво направи ?

SmilezZz
11-25-2010, 18:30
Отиди на лекар,бе момче....
И не,няма да ти кажат "операция за
обрязване",но виж сега - ако го
отложиш за след време - ще е възможно..
- А и няма защо да се притесняваш от
родителите си..
Поговори с тях или най-добре с баща си и
отидете заедно на лекар..Все пак и той е мъж
и ще те разбере ((:

cride
11-25-2010, 19:24
нарича се фимоза и никой не е умрял от това, няма да ти пречи. обикновено когато правиш секс за пръв път ще се скъса, но ти гарантирам че искаш или не ще скъсаш ципата преди това.

bababe
11-27-2010, 19:20
Помня че и аз на тази възраст направих опит да си го забеля и ме болеше, но малко по малко успях и след това нямах никакви болки. Но от преди това нямам спомен да съм си го забелвал. :-D Също си спомням , че и за главичката имаше кожичка, която с времето се "отлепи". Та ако те боли леко, но не е и невъзможно да го забелиш, не се плаши. Прави опити, докато стигнеш до края и болката ще мине.

ПС: В краен случай може да попиташ майка си дали като бебе ти го е забелвала и ако е успявала, то тогава не мисля че ще има някакъв проблем и сега. Просто не си свикнал.

kinggnik
11-28-2010, 18:16
човек тоя проблем не съм го имал понеже го лашкам от 7 годишен ама съм имал други проблеми примерно от 1 път като го набих с дълъг пас на една и след 1 ден ташака ми беше 5 пъти по голям и ме оперираха и другия случай ебан без презарватив че помпах мн бързо в гъза и ми се беше протрил много яко чак ми беше надута оная работа и в двата случая ходих на доктор щото ми е мн ценен :D за това ти трябва да отидеш на доктор аз винаги като вида нещо нередно отивам веднага без да отлагам

awerw
11-29-2010, 16:38
Като малък и аз неможех и тогава се къпех с майка ми и ми викаше, че никога няма да мога ако сега не пробвам и така леко по леко със всяко къпане по малко го забелвах и сега свикнах. :)

breaker1909
12-17-2010, 14:51
Благодаря на всички за отговорите! Мисля, че скоро ще се оправи защото започнах да правя опити да го забелвам и наистина има подобрение.Когато съм в ерекция кожичката е по-прибрана от преди и повече го забелвам и нямам никакви болки докато не стигна до границата(г/д до половината).

exsteen
12-17-2010, 19:02
Използвай бебешко олио за смазка, когато мастурбираш.Не е скъпо, продава се по аптеките, по големите магазини на щандовете с памперси, няма кой да те пита за какво ти е-а и ако те пита, имаш малко братче/сестриче.
Намазвай го хубаво и няма да те боли толкова и скоро ще се отпусне съвсем.Също така масажирай юздичката отдолу на главата.Хем е приятно, хем полезно и тя да се отпусне.