PDA

View Full Version : писмо на англииски език.. :(



sis37ooo
11-25-2010, 16:27
Здравейте.. някой можете ли да ми напишете.. писмо.. на английски език.. като във него трябва да се използват следните думи:
1. so
2. becouse
3. although ( въпреки, че.. )
4. however ( въпреки всичко.. )
Моля помогнете ми.. !
И няма значение каква история ще се развива във писмото.. дали примерно приятел/ка си пишат.. колко си липсват.. или примерно си говорят.. като описват живота си един на друг.. няма значение.. но ми трябва за утре..

Claymore
11-25-2010, 16:29
Малко повече характеристики на писмото? Formal / Informal, за linking words вече разбрахме, нещо друго по-специвично?

amk933
11-25-2010, 16:33
Напиши си го ти, ние ще ти помогнем.

Малко е нахално да чакаш някой да ти напише домашното, не мислиш ли? :-o

sis37ooo
11-25-2010, 16:34
Малко повече характеристики на писмото? Formal / Informal, за linking words вече разбрахме, нещо друго по-специвично?
няма значение какво ще е .. и колко дълго... но трябва да има и въпроси към събеседника.. не само да се разказва..

sis37ooo
11-25-2010, 16:38
Напиши си го ти, ние ще ти помогнем.

Малко е нахално да чакаш някой да ти напише домашното, не мислиш ли? :-o
да така е .. но аз не мога да се справя.. ако можех нямаше да се моля..

gandalfepi4
11-25-2010, 16:38
Hello Spoonie! I know its been a while but I was busy bangin' hoes. So, wassup? I've hear that you've been cappin' some fool becOuse he stole your dope, dat true homie? 'Cause that sux rhyno balls dawg. However you should know you can count on me for getting his whiny ass for you man, you legit Spoonie.

Write to me soon or else I'm gonna bust a cap in yo black ass.

Love Jebadaiah

yamaha911
11-25-2010, 22:03
Hello Spoonie! I know its been a while but I was busy bangin' hoes. So, wassup? I've hear that you've been cappin' some fool becOuse he stole your dope, dat true homie? 'Cause that sux rhyno balls dawg. However you should know you can count on me for getting his whiny ass for you man, you legit Spoonie.

Write to me soon or else I'm gonna bust a cap in yo black ass.

Love Jebadaiah
стига се ебавай бе земе да го прочете на даскалката :lol: :lol:

FuckedUp
11-26-2010, 12:47
Hello Spoonie! I know its been a while but I was busy bangin' hoes. So, wassup? I've hear that you've been cappin' some fool becOuse he stole your dope, dat true homie? 'Cause that sux rhyno balls dawg. However you should know you can count on me for getting his whiny ass for you man, you legit Spoonie.

Write to me soon or else I'm gonna bust a cap in yo black ass.

Love Jebadaiah

lol :D:D:D:D