PDA

View Full Version : програма



saniooo
11-25-2010, 17:45
моля ви помогнете ми искам да се сдобия с мускули като:плочки, бицепси и гърди.Някой ако може да ми каже как без да ходя на фитнес а вкъщи.Трябва ми програма за 12 годишен.Помогнете :(

qwertys
11-25-2010, 19:13
и кво мислиш ? че като имаш мусколи мацките ще ти налитат като циганин на салам ? пууу...аман...яко ве тресат хормоните...

влизаш във www.anaboli.eu и си копуваш от там всичко и почваш...и до един месец ще си като рони колман

rns92
11-25-2010, 19:56
и кво мислиш ? че като имаш мусколи мацките ще ти налитат като циганин на салам ? пууу...аман...яко ве тресат хормоните...

влизаш във www.anaboli.eu и си копуваш от там всичко и почваш...и до един месец ще си като рони колман

В много голяма грешка си, пич.
Когато се употребяват стероиди, без да се тренира се натрупва само мазнина. Когато енергията не се хвърля в залата, може дори да са смъртоносни.

По темата: Нямам как да заякнеш без тренировки. Рано ти е още за фитнес, но можеш да се запишеш на някакъв спорт, който да тренираш за удоволствие, а пък и защо да не ти стане професия след време.

loveisshit
11-26-2010, 19:56
плуването е перфектно , но е 50 кинта

Paramour
11-27-2010, 12:10
Ако почнеш да тренираш от малък с мисълта да станеш нацепен ще останеш нисък.. така съм чувала.

rns92
11-27-2010, 13:47
Ако почнеш да тренираш от малък с мисълта да станеш нацепен ще останеш нисък.. така съм чувала.

Нищо вярно няма в това. В момента съм висок 188 см.
Започнах да тренирам Вдигане на тежести на 11 години. Бях доста нисък, което е нормално за възрастта. Тогава всички ми казваха, че ще си остана такъв, но не бяха прави. Всичко зависи от гените на даден човек.

Paramour
11-27-2010, 14:14
Ако почнеш да тренираш от малък с мисълта да станеш нацепен ще останеш нисък.. така съм чувала.

Нищо вярно няма в това. В момента съм висок 188 см.
Започнах да тренирам Вдигане на тежести на 11 години. Бях доста нисък, което е нормално за възрастта. Тогава всички ми казваха, че ще си остана такъв, но не бяха прави. Всичко зависи от гените на даден човек.

Добре, прав си. Гените също са важни.
:)