PDA

View Full Version : имам 1 месец да я накарам отново да се влиуби в мен



georgidamqnov
11-25-2010, 18:33
здравете всички имам много голям пробглем с приятелката ми преди 7 месеца скасахме преди това ходихме 2 години скасахме заради това че аз се даржах уйасно с нея надменно не и обраштах внимание даржах се грубо надменно и не се осещах какжо правя сега се оправих и не се даржа така ами колкото мога по мило кам нея излизаме пак от 3 месеца целуваме се и прегра6таме но повечето пати тя ми казва да я оставя но нямаме враска а аз това искам но тя не понеже цетирам " чуствата ми са неясни в един момент те обичам в друг те мразя в друг те харесвам и така нататак ..." последния пат ми каза че чуствата и кам мен са били така да се каже истрапнали не че няма има но просто не са сащите мина толкова много време мен ми стана супер тъпо и накрая тя ми каза давам ти 1 месец в които да ме накараш отново да се влиубя в теб но и аз незнам какво да правя последните ни срещи винаги ходя с цветя даржа се мило правя това което на нея и се иска но незнам как отново да я накарам незнам просто от подараци няма фаида понеже сам и подарил на 20 подарака всичките различни от един клас сме но няма как да сме заедно в даскало понеже неините приятелки ме мразят а тя постоянно е с тях когато отида при нея те ме искарват изван нерви и ако отида още 1 пат ще им хварля леша а тя ще ми се расарди много жестоко винаги когато тя не е с тях аз отивам при нея но явно не стига питах всичките ми приятелки и приятели но никои неможа да ми помогне пробвах всичко което ми доиде на акала направих клипче с наши снимки и нашата песен промених си тотално дарйанието кам нея но каквото и да става немога просто да и кажа чао прекалено ми е скапа и означава всичко за мен ужасно гадно ми беше през времето когато не бях с нея и всичко това което написах тук тя го знае моля ви се кажете ми какво да направя за този 1 месец плс някои да помогне

tuzaro
11-25-2010, 18:37
баx та в лудия майна, ти не можеш да пишеш.

Eos
11-25-2010, 18:41
ма ти серЬОзнУ ли бЬе :(

nepowtorima
11-25-2010, 18:50
Имаш голям пробГлем ама имаш и голям пробГлем в писането...
Като си се дАржал уЙасно... твой си е пробГлема... :-D :grin: :D :-D :grin: :D :grin:

georgidamqnov
11-25-2010, 18:53
не ми пишете някви глупости ако неможете да помогнете предпочитам да не пишете

tuzaro
11-25-2010, 18:54
как да ти помогнем майна, тва че ти си идиот ние кво сме виновни?

SemperFidelis
11-25-2010, 19:07
не ми пишете някви глупости ако неможете да помогнете предпочитам да не пишете
Лудия, за к'во задаваш глупости като въпрос?

izlishna
11-25-2010, 19:07
Не и досаждай, не я притискай..Тя сама ще се върне при теб ако и пука все още и ако някога изобщо и е пукало за теб.. Ако не иска да се съберете естествено, че ще има обичайното оправдание.."Дадох ти втори шанс, но ти го пропиля.."

Stotii
11-25-2010, 19:35
Абе ти гледаш ли си правописа !??? Сериозно, до сега такъв пост не бях виждал... надявам се и да не видя. Все едно гледам африканец, живеещ в българия от скоро, мъчейки се да налучка как се пише думата. Не мислиш ли, че най-малкото с тоя правопис се излагаш адски жестоко. Едно е да объркаш 1-2-5 думи, да не поставиш запетайки или други джундурийки.... но да имаш 30 грешки в изречение от 10 думи си е жива неграмотност. Следващия път или пиши на БЪЛГАРСКИ, или не очаквай много много сериозно отговори....

А сега по темата :
Ти си я правил на гъз бе пич, какво искаш да се получи. Незнам как си се поправил, но със сигурност не е с уроци по български....
При държанието, което си имал незнам как и 2 години сте издържали,
По мое мнение, този един месец тя иска да се почувства малко като кралица, а ти да си и кученцето... Някакси те наказва за това, което си и причинил. Отиди и я попитай ще стане ли работата или не, защото както си я подкарал само ще се охарчиш подаръци, и ще си изгубиш времето в безмислена борба (А може би дори вече си я изгубил)

flyingmonkey
11-25-2010, 19:52
Не става само с ядене, трябва и акъл :-D

a1a2b3v
11-26-2010, 12:06
А сега по темата :
Ти си я правил на "задни части" бе пич, какво искаш да се получи. Незнам как си се поправил, но със сигурност не е с уроци по български....
При държанието, което си имал незнам как и 2 години сте издържали,
По мое мнение, този един месец тя иска да се почувства малко като кралица, а ти да си и кученцето... Някакси те наказва за това, което си и причинил. Отиди и я попитай ще стане ли работата или не, защото както си я подкарал само ще се охарчиш подаръци, и ще си изгубиш времето в безмислена борба (А може би дори вече си я изгубил)

Stotii съгласна съм с теб!
Авторе загубил си я и късно си го осъзнал. Сега тя ти го връща, а ти се чудиш кво да правиш. То момичето ако все още изпитваше нещо нямаше да те дава на"пробен" период... Може би е нещо като сещаш се като си купиш нещо имаш 7 дни да го върнеш.. и тя действа по този начин използва те до последно. :)

XheroineX
11-26-2010, 12:10
баx та в лудия майна, ти не можеш да пишеш. :lol:



Пффф абе човек ти си много зле честно.Измъчих се докато го прочета тва нещо. Първо се научи да пишеш а след това мисли за любов.Това все едно го е писал някой неграмотен циганин ... 8-) :lol:

MeLikesPie
11-26-2010, 12:37
Приеми, че е свършено...
Не бе, човек, ти приличаш на изритано кученце, дето драска по вратата...
А стопанката те е изкарала и те кара да я накараш да отвори ей тъй през вратата...

Освен това, тя трябва да е много тъпа, за да ти дава срок, ма така като ти гледам правописа, и ти не оставаш по-назад...

И то се очертава една пернишка трагедия... Ма то всяко момиче обича да му угаждат... Тя затова се опитва да те изцеди до последно...

Ий, аман от простотии... Зарязваш и толкоз!

SisinkaS
11-26-2010, 12:48
А сега по темата :
Ти си я правил на "задни части" бе пич, какво искаш да се получи. Незнам как си се поправил, но със сигурност не е с уроци по български....
При държанието, което си имал незнам как и 2 години сте издържали,
По мое мнение, този един месец тя иска да се почувства малко като кралица, а ти да си и кученцето... Някакси те наказва за това, което си и причинил. Отиди и я попитай ще стане ли работата или не, защото както си я подкарал само ще се охарчиш подаръци, и ще си изгубиш времето в безмислена борба (А може би дори вече си я изгубил)

Stotii съгласна съм с теб!
Авторе загубил си я и късно си го осъзнал. Сега тя ти го връща, а ти се чудиш кво да правиш. То момичето ако все още изпитваше нещо нямаше да те дава на"пробен" период... Може би е нещо като сещаш се като си купиш нещо имаш 7 дни да го върнеш.. и тя действа по този начин използва те до последно. :)

Напълно съм съгласна с вас двамата.А, авторе, като се има напредвид държанието ти докато сте били заедно няма да се очудя и ако тя изпитва и просто една ненавист към теб и както казаха по нагоре иска просто да те накаже.Може би бих се държала по същия начин, но максимум за седмица, понеже щеше да ми омръзне от въпросния мухльо да се опитва да се докаже..та да щях да се държа както ти си се държал през тези 2год. и накрая бих казала само "Добре ли изиграх ролята ти" и бих ти върнала всички ненужни подаръчета и исъхнали китки 8-) Не заслужаваш този втори шанс! Жена не се купува с цветя и подаръци.Банален си :?

dimitar_ak
11-26-2010, 12:49
"Давам ти един месец да ме накараш....". С извинение ама ебати кифладжийското изказване. Знаеш ли това как звучи? "Ще те направя луда калинка пък после ще видим". Правиш й кефа не само на нея, а и на лиглите, които са и приятелки.

teo96
11-26-2010, 14:02
Човече...съжалявам да го кажа,ама нямаш шанс. Един месец...ами да,тя ще те прави на луда калинка! Има ли смисъл в това?! И след тоя месец нищо няма да стане,откажи се!

P.S. Пич,аз съм виждал текстове без нито една запетая,ама ти и точки даже не слагаш! Да не говорим за правописа! Само не и пиши стихове,моля те :lol: Недей писа така,че се излагаш!

Infection
11-26-2010, 14:29
А сега по темата :
Ти си я правил на "задни части" бе пич, какво искаш да се получи. Незнам как си се поправил, но със сигурност не е с уроци по български....
При държанието, което си имал незнам как и 2 години сте издържали,
По мое мнение, този един месец тя иска да се почувства малко като кралица, а ти да си и кученцето... Някакси те наказва за това, което си и причинил. Отиди и я попитай ще стане ли работата или не, защото както си я подкарал само ще се охарчиш подаръци, и ще си изгубиш времето в безмислена борба (А може би дори вече си я изгубил)

Stotii съгласна съм с теб!
Авторе загубил си я и късно си го осъзнал. Сега тя ти го връща, а ти се чудиш кво да правиш. То момичето ако все още изпитваше нещо нямаше да те дава на"пробен" период... Може би е нещо като сещаш се като си купиш нещо имаш 7 дни да го върнеш.. и тя действа по този начин използва те до последно. :)
И аз съм на същото мнение!!!
8)

DarknessAngel
11-26-2010, 16:05
" от един клас сме " да беше започнал с това. До там четох, тъй като не можах повече.
По въпроса : Не се занимавай. Държал си се отвратително, не знам защо още не ти е била напълно шута. За момента те разиграва. Така като гледам няма смисъл. :)

fcukz
11-26-2010, 16:09
Прочетох само първите 5-6 реда. ВЗЕМИ СЕ НАУЧИ ДА ПИШЕШ ПОСЛЕ МИ МИСЛИ ЗА ЛЮБОВ. Аз се чудя да се мъча да разчитам какво пишеш ли или да вмъкна в проблема който имаш O_o

sweet_sorcerer
11-26-2010, 19:56
"Давам ти един месец да ме накараш....". С извинение ама ебати кифладжийското изказване. Знаеш ли това как звучи? "Ще те направя луда калинка пък после ще видим". Правиш й кефа не само на нея, а и на лиглите, които са и приятелки.
М дам...много точно. Ако иска да е с теб, няма да ти поставя срокове...Сега само ти гледа сеира. Не се занимавай изобщо според мен.


П.П. Правописа няма да го коментирам....Само ще кажа, че скоро не бях се мъчила 15 минути да прочета и схвана 10 реда текст....