PDA

View Full Version : smokee



malkazlatna
11-25-2010, 20:26
какви цигари пушите...предпочитана марка

Brooklyn
11-25-2010, 20:34
безбандеролки ,ся в момента съм с Марбъл 8-)

semantics
11-25-2010, 20:40
Lucky Strike
Dunhill Black
Camel natural flavour
Marlboro Gold
Parliament

Даже са в класация Топ 5.

Serseri91
11-25-2010, 20:47
Lucky strike
Camel жълт
Victory 8-) Как бих се зарадвал на едно виктори сегааааааааааааааа :oops:

Lovefist
11-25-2010, 20:56
BlackDevil
Rothmans
Victory
KING

Напоследък поради безпаричие си пафкам червен King и в интерес на истината взеха доста да ми харесват. Ето и една интересна статия: :cool:

http://www.razkritia.com/25111/

guinessgirl
11-25-2010, 21:03
lucky strike са най-яките цигари.

иначе пуша сив кент, бяло боро,бял давидоф,виктори силвър. различно 8-)

iLovePussyJuice
11-25-2010, 22:00
бел давидоф перкам 8-)

StolenBliss
11-26-2010, 14:32
Camel & Parlament 8)

Brooklyn
11-26-2010, 15:56
еййй вие тука всичките се изкарахте че пушите от парламент нагоре майна ,бах ва в чок газарити :smt103

сегашните лъкита-млъките не го вдигат пред онова бЕло виктори култовото от 85 стинки дет беше ,дъртия цял живот футболист цигара не е пипал ама си имаше едно бело виктори от преди 10 години и само на нова година и на празници пали по една -две цигари за атмосфера

преди седмица бях закъсал и му напипах кутията ,няма такава разлика в цигарите .. сегашните са пълни лайна

пък особено за Камел-а ,сега ако някой си мисли че пуши камел МОШНО смях в залата :D

Dopeass
11-27-2010, 08:45
мм слимс :)

NomNomNom
11-27-2010, 09:52
Рядко ми се пуши , но ако ми се допуши - шарена карелия , бяло/синьо виктори . Ако не съм си взела - черпя се от лилавият корсет на съквартирантката ми .

semantics
11-27-2010, 10:01
еййй вие тука всичките се изкарахте че пушите от парламент нагоре майна ,бах ва в чок газарити :smt103


тука са богаташки деца повечето,не се учудвай :)

Да пушиш евтини цигари тези дни е въпрос на разлика от 1 лв макс, който лев всеки си преценява дали го прежалва. Аз предпочитам да пия една бира по-малко, но като се тровя с тютюн, поне да ми е вкусно и да знам, че са качествени цигари.

Не всеки, дето прежалва този лев, е богаташко дете, макар че и със сигурност не е опрял до просешка тояга. Въпреки че всеки, който си позволява да купува кутия цигари на ден, безотносително какви, пак със сигурност не е опрял дотам.

Serseri91
11-27-2010, 10:27
Богаташките деца в случая сме аз, семантикс и харли 8-) Ама и тримата си припечелваме парите сами и за това можем да си позволим "скъпи" цигари.За другите не знам, но наистина 1 лев не е голяма разлика.
Комплексите другаде :-)

semantics
11-27-2010, 10:37
пък особено за Камел-а ,сега ако някой си мисли че пуши камел МОШНО смях в залата :D

Съгласен. Кемълът тук не ми харесва, не го и пуша - много ми дере гърленцето. Единствено тоя natural flavour, който съм написал, но не го намирам никъде из Софията.

Brooklyn
11-27-2010, 10:38
не знам според мен комплексите се определят в това да се хвалиш в тиин форон майна ,колко скъпи цигари пушиш и на чии богаташ детето си

дай си мерим патките кои на кого дете е ,колко пари има и дали въобще от него е дете .. селяния - душия братче :D

аз в на терър-а грам нотка комплекс не видех ,просто изтъкна факт които е ясен на всички :)

semantics
11-27-2010, 10:41
Бе кой е обяснявал чие дете е бе, спрете преди да сте почнали!

Сега пак ще почне дивата тъпотия И в тая тема и пак ше осерем още една нелоша дискусия!

Дайте да не почваме, че верно почвам да се нервя!

Serseri91
11-27-2010, 10:57
Аз сега съм напипал едни Boston
http://image02.webshots.com/2/6/36/43/157063643qKxETK_ph.jpg

Различни са от другите евтини марки, струват 3.70, но са приятни.Не е като да ти мирише на слама 8-)

Brooklyn
11-27-2010, 10:57
Бруклин,

май си леко плосък, ама ще го обясня така - цигарите, които пушим не са чааааак толкова по-скъпи от това, което пуши болшинството - разликата в повечето пъти е дори под 1 лев, но за сметка на това аромата на самите цигари е доста различен. Комплекси май вижда само твоята душичка, която гледа да измери всичко в това колко струва, а не какво носи на човека, който го потребява.
Аз предпочитам да не пуша, отколкото да пуша Мурати (май пак ги водят за скъпа марка), защото просто са ми гадни.

Затова занемей и ходи да си мериш патката с някой друг щом имаш потребност...от абсолютната кандидатура / позиция имаш правото да ме определяш аз къв съм ,плосък,ръбест и впрочие ,поради самия факт че определяш хората по кратки словореди издава кой е плоския и така нантатък ,как да е ти си знаеш пич

тия цигари дето ги пушите ВИЕ ,ги пушат масово включително и аз ,но разликата е там че аз не се изтъквам кво пуша ,за качеството тютюн мисля че е ясно ,скъпото винаги излиза по - евтино а икономията е майка на мизерията

който говори за комплекси страда от тях ,а виж че не съм аз тоя дето заговори пръв за тях , кат не ме познаваш няма ме оценяваш .. спора е дотук ,както каза поста над теб не ми се почват неща които вече са банални и се получават във всяка тема ,постоянството им ги прави вече безвкусни и не предизвикват интерес

как да е със здраве

Serseri91
11-27-2010, 10:59
Ти верно май си плосък ? В темата се пита какви цигари пушим.Ние отговаряме и какво ? Фукаме ли се или пишем по темата ? 8-)

cherinka
11-27-2010, 16:12
Аз пуша каквото има. Буквално каквото има.

Някой спомена, че предпочита да икономиса '1на бира' и даде '1лв' отгоре.
Аз съм обратното, взимам евтини цигарки, за да има за пийване.


Иначе са паралии нашите съфоромци.
8-)

И това, по-скоро, тези 'нямащите' като нас би трябвало да ни стимулира за по-нататъшен един по-добър и материално стабилен живот 8-)

StolenBliss
11-27-2010, 16:27
пък особено за Камел-а ,сега ако някой си мисли че пуши камел МОШНО смях в залата :D

Съгласен. Кемълът тук не ми харесва, не го и пуша - много ми дере гърленцето. Единствено тоя natural flavour, който съм написал, но не го намирам никъде из Софията.

Да камел-а в бг е под сяква критика..Щот се внася от близките държави. Аз писах камел ама за камела в Холандия и Белгия стаа на въпрос..няя нищо общо с тоя в бг :Х
В бг само парламента ми харесва ама ми е малко солен и не си го позволявам често..ежедневно си пуша бяло боро..то по мяза на нещо

semantics
11-27-2010, 21:09
manliftingbanner, днес си купих бял Давидов и да, определено е по-добре от златното боро. Не разбрах дали е 5,20 лв (май е), но със сигурност е супер.

semantics
11-27-2010, 21:22
аз примерно не мога да си позволя да давам 5лв. на ден всеки ден за каквото и да е (дори за храна) и спрямо моите стандарти повечето от вас тук сте богаташчета :)

Ти ги пазиш за Гинес, нали, не за храна, камо ли цигари?

Айде, моля те, че пак се оля.

semantics
11-27-2010, 22:01
Три поста с обяснения... Защо си мислиш, че толкова много ми пука?

Хич даже и не ми дреме, дали аз за теб съм богаташче, дали ти не си богаташче. Не знам дали и колко пари имаш, не ме засяга - не съм започвал аз това дърдорене за парите, така че прецизирай кого и как наричаш.
Кой колко пари има нито можем да знаем, нито е нужно да се обясняваме по въпроса, НИТО ТОВА С ПАРИТЕ ИМА ВЪОБЩЕ НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ за тази или която и да е дискусия, щото и на никого не му пука, още по-малко в некъв форум. Човек или става, или не, а парите са едно друго нещо, дето "ставащите" хора знаят какво е, за какво е и се опитват да не се влияят от тях.
Мисля, че тук мненията ни се допират.

И темата е за цигари.

Затова отивам да изпуша една.

semantics
11-27-2010, 22:09
Да.

И говорейки за цигари, не, че не ми е солено да дават по пет кинта и отгоре на ден, ама нито искам, нито имам причина да кътам стотинки. А обичам да пуша и никога не пестя нищо, още по-малко за кеф някакъв - ако го правех, може и да бях богат, но не съм. Кеф цена няма, се казва.

И тоя Давидов наистина ме къдри!

Lovefist
11-27-2010, 22:36
Давидофф-а си е класика. Още едно време си спомням как с няколко приятеля събирахме пари да си купим 1 кутия и много се кефихме после. Якото е че за разлика от други цигари Давидофф-а не са спирали да се продават в България. За сега освен Дънхил други цигари не им правят конкуренция, лично мое мнение...

ArrowsOfDeath
11-27-2010, 22:38
Винаги ми е било интересно как се става пушач. В смисъл, как се пристрастихте? Не вярвам от първата цигара да сте изпитали удоволствие и по-късно пристрастяване. Ако след първия опит не сте изпитали удоволствие, какво след това ви е накарало пак да опитате? Лично аз не съм виждал човек, който да опита за първи път цигара, и да му хареса.

Serseri91
11-27-2010, 22:41
Аз просто си поисках да опитам - и ми хареса ! И още на следващата вечер си купих кутия и така се почна.

izlishna
11-28-2010, 09:22
Victory Delux Slims, Muratti

iLovePussyJuice
11-29-2010, 03:43
manliftingbanner, днес си купих бял Давидов и да, определено е по-добре от златното боро. Не разбрах дали е 5,20 лв (май е), но със сигурност е супер.5,20 е да :)
може да пробваш и другия Давидоф 8-)

Pedigree
11-29-2010, 15:14
може да пробваш и другия Давидоф 8-)

Хах, дам. Аз напоследък все него си купувам.
А преди също много пушех бяло боро, но както повечето, и аз го смених.

Serseri91
11-29-2010, 16:40
Днеска ми се набиха на очи едни лъки страйк без добавки :-o Кутията е златеникава и пише ohne zus

stylo
11-29-2010, 19:44
Red Malrboro ,което в последно време е ужасно
Давидоф май на него ще минем
Виктори когато няма пари
+ някакви вносни, когато има

iLovePussyJuice
11-29-2010, 20:14
^ май с годините одъртявам, ама тъмния вече ми е много тежък... ахахахха


На въпроса на ароус,

аз пропуших от глупост, точно бях спрял активната спортна кариера и се чудех с какво да се занимавам, та започнах да паля по някоя цигарка с приятели, като седнем някъде да пием кафе/водка/джин и така...ами не одъртяваш, тежичък е сравнително, но се е случвало като няма бЕл и такъв да пуша

иначе аз по абсолютно същия начин започнах 8-) 1:1

Serseri91
11-29-2010, 20:48
Леле - Леле ! Намерих къде продават лъки страйк и кемъл без филтър !

Тука е бахти раят с тази разнообразност от цигари :grin:

Pliok0019
11-29-2010, 21:06
Аз никога не разбирала това с пушенето. Май всичко идва от това, че майка ми ми даде да опитам, когато бях на 4-5-6 и след това нито ми е било интересно, нито имах опит, в който да ми хареса. Реално, много повече разбирам хората които се друсат, отколкото тези, които пушат.

Вие усещате ли нещо специално? Около мен почти няма хора, които да пушат, с изключение на майка ми. Тя ми отговаря, че й харесва и толкова.

semantics
11-29-2010, 21:30
^Специални мигове на усамотение сред хората... Всичко е въпрос на настройка и ритуал - и чрез други средства се постига. Просто това е едно от многото такива.

И да, хубаво е. Но е въпрос на избор, премислен при това. Човек тр да е наясно защо взима нещо!

Joc
11-29-2010, 22:06
мен много ми харесва аромата на тютюна, затова все по рядко си купувам цигари.. купувам тютюн, хартийки и филтри.
Обичам да си пийвам горчиво кафе с тежка цигара, да си цъкам некви малоумни неща на компа и да въртя кълбета от дим.

Serseri91
11-29-2010, 22:10
мен много ми харесва аромата на тютюна, затова все по рядко си купувам цигари.. купувам тютюн, хартийки и филтри.
Обичам да си пийвам горчиво кафе с тежка цигара, да си цъкам некви малоумни неща на компа и да въртя кълбета от дим.

Както му викаше тузаро: "Душевна чекия"

И за мен си е цял ритуал.Не пуша, като вървя или върша нещо друго.
Да си седна в колата, да си запаля една, да си слушам неква лека музика за фон ии ... отдавна не съм го правил всъщност :(