PDA

View Full Version : Имам проблеми,моля ви помогнете ми..



Sharron
11-25-2010, 21:18
Проблемите ми са следните.. като за начало аз съм срамежлива,трудно говоря с момчета,защото се притеснявам не си харесвам лицето,имам леки мустачки и това ме притеснява,също така връсниците ми ходят по дискотеки имат гаджета,а мен ме е срам да си кажа 2 думи с момче..на партита/дискотеки не ходя защото ме е срам да танцувам пред други хора,какво да правя помогнете ми моля ви,много е гадно..да не говорим,че не допускам един вид други хора около себе си,свикнала съм си с моята приятелка и ако се скараме не дай си Боже оставам сама..и все пак имам чувството,че никога няма да се променя :(

dandan
11-25-2010, 22:00
Не знам на колко си години,но за мустака можеш да отидеш на козметичка-взимат по 1-2 лева(няма нищо срамно в това)вземи да общуваш повече с хората.Ако имаш нужда от подобрения във външния вид направи ги ... коснултирай се с някой за това.С твоята приятелка може да почнете да излизате чат-пат вечерта на кафенце тва онва... и да не е вечерта пак.Разшири кръга си от хора и може да се получи нещо.. смени малко тактиката не бъди срамежлива ... Общувай!!! :wink: :smt011

SmilezZz
11-26-2010, 10:05
Срамуваш се,защото имаш ниско
самочувствието..Вдигни си го..Няма идеални
хора,всеки си има някакъв "дефект"...
Не се притеснявай да общуваш,бъди
по-спокойна,занимавай се с нещо,намери си
някакво хоби или се запиши да тренираш нещо..
Така хем ще се запознаеш с други хора,хем
ще си щастлива,че прекарваш свободното си
време в нещо,което ти харесва и ти доставя
удоволствие..

malkataa
11-26-2010, 11:52
Ами колкото до мустачките ако те притесняват отиди на козметик да ти ги махнат.. може би това и други твои си неща те карат да се чувстваш зле и да се срамуваш да общуваш с момчета. Освен това никой не те кара да се движиш с тези "доста развити хора", които постоянно си сменят гаджетата и се напиват по дискотеките...

Sharron
11-26-2010, 14:51
Не само..когато се опитвам да говоря с момче чувствам че изглеждам и звуча тъпо..срам ме е дори да поздравя някое момче :(

FuckedUp
11-26-2010, 14:58
Репетирай пред огледалото :D:D (може и да ти помогне междудругото :D )
И аз съм срамежлив, пред ново запознанство. И аз мисля, че когато поздравявам момичетата изгл. смешен и ми става тъпо...и да, това се дължи на ниско самочувствие..Не мога да ти помогна много, много, но коментарите по-долу би трябвало :)

loveisshit
11-26-2010, 20:28
Като за начало катинара трябва да го махнеш :smt104 най доре със самобраъсначка аз така постъпих( веднъж като се обръснеш не трябва да спираш защото ти растът по бързо) колкото за външния вед бъди нормално и естествено момиче не няква кифла с 2кг грим
колкото от това , че те е срам те съветвам да се стягаш преди известно време и аз се срамувах да говора с момиче но сега го няма тоя проблем

Deynna
02-02-2011, 10:47
Спокойно аз например съм с голямо самочувствие, но преди бях със средно горе-долу! Излезте с приятелката ти на кафе например. После идете някъде облечете се по-якичко и се снимайте. Много помага.

elenka3
02-02-2011, 10:56
от срам файда няма... нищо няма да постигнеш ако си срамейлива...
опитай да си по общителна с момчета ...

kalpazanka
02-03-2011, 07:10
Deynna, престани да вдигаш стари теми!

lordjimen
02-04-2011, 14:26
Виж са поздравявай си момчетата. Аз като момче ми харесва като ме поздравяват момичетата :D :D . Общувай повече. Другите съвети са всичко , което исках и аз да кажа

kalpazanka
02-04-2011, 16:49
Спрете да вдигате стари теми.