PDA

View Full Version : Как да се запозная?



annnn
11-25-2010, 22:22
Здравейте, много харесвам едно момиче, което учи в моето училище. С една година по-малка е, но това не и пречи да е доста харесвана. Нарочно не си казвам годините, искам да остана анонимен. Решил съм, че единственото, което ми остава е да отида сам на нейния етаж или да се срещнем случайно и да се запозная с нея сам. Проблемът е как да го направя. Дайте ми идеи. :? :) :oops:

SemperFidelis
11-25-2010, 22:23
Здрасти, може ли да се запознаем, ако ти откаже поне ще и е весело.

ThunderStyle
11-26-2010, 07:17
Опитай чрез 3то лице след като си толкоз срамежлив! :)

arizona
11-26-2010, 07:34
Здрасти, може ли да се запознаем, ако ти откаже поне ще и е весело.
+1,няма начин да ти откаже,трябва е супер гад :?

Stotii
11-26-2010, 08:47
Tова е поредната тема без много инфо от типа "Харесвам момиче от училище, кажете ми какво да правя". Хубаво, че искаш да си анонимен, ама като си кажеш годините и дадеш малко повече инфо какво обича да прави тя, пушите ли, спортува ли, чете ли книги и т.н е по лесно да се измисли вариант спрямо точната ситуация, а не общи приказки ....

NeZaPoznat
11-26-2010, 08:53
Едно "Здравей" може и да свърши работа 8) но не очаквай да ти кажем точно как и какво да правиш - то ако ставаше така форума нямаше да го има 8-)

APIRAXXX
11-26-2010, 10:21
аз го казвам от името на момиче - не се притеснявай. ако е някоя срамежлива или кротка качи се на етажа или само или с някой фр уж до някой си там и и се усмихни или просто едно здрасти. много добре знам, че кротка или отворена да е няма да ти откаже едно здрасти. все пак си по-голям, затова смело напред :mrgreen:

Paramour
11-26-2010, 11:42
Отиваш в нейния клас, виждаш я и отиваш при нея. Питаш я нещо от сорта на "Какво имате сега? Как е даскала?" нещо такова. Заговори я, намери някоя обща тема. После й кажи "аз съм еди-си-кой между другото." ии готово.
Надявам се да съм помогнала.

NeRoX
11-26-2010, 12:41
Отиваш в нейния клас, виждаш я и отиваш при нея. Питаш я нещо от сорта на "Какво имате сега? Как е даскала?" нещо такова. Заговори я, намери някоя обща тема. После й кажи "аз съм еди-си-кой между другото." ии готово.
Надявам се да съм помогнала.
Ехееее, ти къде го прати момчето в тяхната стая. Той го е срам по коридора да се запознае с нея какво да говорим да влиза в нейни клас... Т'ва си е в повечко...

По темата: Колкото и да се чудиш, маеш, мислиш, четеш глупости - няма да го измислиш. Или чакаш удобния момент, в който не е с много хора или отиваш и я питаш дали можете да се запознаете или "мислиш" перфектния план и след това не правиш нищо. ДА, толкова е просто...

MeLikesPie
11-26-2010, 12:51
Просто минаваш с приятели по коридора й и ако се разминете, викаш "Здрасти". Така е най-гъзарско 8-)
После продължаваш да се разхождаш по нейния коридор, все по-често се срещате "случайно", тя все някога ще разбере името ти, и то не от теб...

Ето ти илюстрация даже:

Както трябва:
Ти:
8)
Тя:
:oops:

Както НЕ трябва:
Ти:
:oops:
Тя:
:?

Признавам си, последното беше от лигня 8-)

Infection
11-26-2010, 12:59
Tова е поредната тема без много инфо от типа "Харесвам момиче от училище, кажете ми какво да правя". Хубаво, че искаш да си анонимен, ама като си кажеш годините и дадеш малко повече инфо какво обича да прави тя, пушите ли, спортува ли, чете ли книги и т.н е по лесно да се измисли вариант спрямо точната ситуация, а не общи приказки ....
За пореден път си прав Stotii!!!
8)

dimitar_ak
11-26-2010, 13:03
Рядко отговарям на подобни теми, защото са ми странни. Това за мен е равносилно да питам как да се запозная с колежката от долния етаж в офиса. Та вие сте в една среда, на едно и също място. Дефакто почти се познавате и няма да изглежда невъзпитано ако фамилярничиш.

SisinkaS
11-26-2010, 13:10
Ох, срамежливото то :-D Надявам се само да не е като мен т.е да не си пада по срамльовците.Аз имах една подобна ситуация още като ходех на даскало - бях 6-7 клас и някакъв срамежливец ме харесваше - явно, една пр-ка беше дошла да ми каже, че искал да се запознае с мен и моя отговор беше, че като има зор да дойде да се запознаем, и след някакъв час един негов приятел нахълта в стаята ни и като ме видя излезна от стаята викайки "Ей каде е, тука е".. При което умрях от смях :razz: Това няма да го забравя :razz: Та нали .. не прави така :-D Иди при нея и се запознайте - няма да те ухапе, сигурна съм :D Или просто както казаха едно "Здравей" докато минаваш покрай нея...